Korepetycje - AVISH G. id: 21807

AVISH G.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Doświadczony nauczyciel, wyjaśnię każdą koncepcję przedmiotu, aby było łatwo powiązać rzeczy od aspektu teoretycznego do praktycznego.

AVISH G.

Doświadczony nauczyciel, wyjaśnię każdą koncepcję przedmiotu, aby było łatwo powiązać rzeczy od aspektu teoretycznego do praktycznego.

Przedmioty

Chemia

Biologia

Język hindi

Biochemia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Legnica:

Osiedle Białe Sady, Osiedle Asnyka, Bielany, Tarninów, Stare Miasto, Fabryczna, Osiedle Zosinek, Przedmieście Głogowskie, Piątnica, Pawice, Piekary Wielkie, Stare Piekary, Osiedle Kopernika, Osiedle Piekary, Osiedle Ptasie, Kartuzy (Zakaczawie), Ludwikowo, Osiedle Sienkiewicza, Przybków

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Biotechnologia akademicka z osiągnięciami w dziedzinie interdyscyplinarnej.
Wykorzystam bardziej praktyczne metody, aby przekazać moją wiedzę i dać ci pełne pojęcie na ten temat.
Mam ponad 3-letnie doświadczenie w dziedzinie nauczania. Mogę łatwo zrozumieć, czy uczeń dostanie tę koncepcję, czy nie. Zawsze staram się wyjaśnić każdą koncepcję przedmiotu, aby mógł on łatwo powiązać rzeczy od aspektu teoretycznego do praktycznego. Zobowiązany do nauczania i dostarczania wiedzy związanej z naukami biologicznymi i chemią.

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, licencjat, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Damian M. id: 108762

Damian M.

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Zestawy zadań z chemii i opracowania teoretyczne, którymi dysponuję pozwoliły mi uzyskać wynik 93% z egzaminu maturalnego. Chcę teraz pomóc innym w przygotowaniu do tego egzaminu i sprawić, by nauka chemii była prosta, a nawet przyjemna.

60zł/60 min
Kamila M. id: 30796

Kamila M.

Moją pasją są biologia i chemia, a także inne przedmioty ścisłe. Pragnę pokazywać swoim uczniom, że nauka wcale nie musi być nudna!

60zł/60 min
Maciej S. id: 20545

Maciej S.

Witam jestem studentem V roku medycyny weterynaryjnej na uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu

5
50zł/60 min
Emilia S. id: 107451

Emilia S.

Dzień dobry, mam na imię Emilia i od dziecka interesowałam się biologią oraz naukami około biologicznymi. Uważam, że świat biologii jest niezwykle ciekawy, a odkrywanie go na kolejnych etapach edukacji jest niezwykle fascynujące. Na co dzień pracuję, tańczę i jestem "mamą" królika miniaturowego imieniem Grażyna.

40zł/60 min
Filip B. id: 109449

Filip B.

Jestem studentem II roku Politechniki Wrocławskiej na kierunku Chemia i analityka przemysłowa, kontynuuję naukę przerwaną na Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie studiowałem w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego.

50zł/60 min

;