Korepetycje - Aleksandra P. id: 22359

Aleksandra P.

140 zł/60 min
140 zł/60 min

Dzień dobry, oferuję korepetycje z rysunku ,malarstwa, projektowania przestrzennego, ubioru, czy scenografii

Aleksandra P. 5.0(opinie: 3)

Dzień dobry, oferuję korepetycje z rysunku ,malarstwa, projektowania przestrzennego, ubioru, czy scenografii

Przedmioty

Malarstwo

Design ubrania

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne
Przygotowanie do szkoły
Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Standarty, wzajemne oczekiwania ustalamy po pierwszej lekcji zapoznawczej, metody dostosowuję do poziomu i celów końcowych, z reguły korzystam z pomocy dydaktycznych, opracowuję również ćwiczenia i zadania domowe, często organizuje wyjścia do placówek edukacyjnych

Poziomy nauczania

Dla początkujących

Informacje o doświadczeniu:

Uczę projektowania 2d kostiumów teatralnych, ubioru i mody, ukazuje róznorodność technik, uczę podstaw rysunku projektowania kostiumu, uczę jak prowadzić katalog inspiracji, notes, jak korzystać z rozmaitych źródeł inspiracji

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto, curie skłodowskiej kraków
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Dzień dobry, oferuję korepetycje z rysunku, malarstwa, projektowania przestrzennego, ubioru, czy scenografii dla dzieci i młodzieży zdającej na Akademię Sztuk Pięknych, pomagam kompletować teczkę, daje wskazówki, uczę podstaw anatomii, rysunku perspektywicznego - lub inne zagadnienia z dziedziny plastyki - w zależności od potrzeb klienta. Tworzę indywidualny program, w różnym wymiarze czasowym lub daje kilku-razowe lekcje z jednego zagadnienia. Lekcji udzielam w mieszkaniu (centrum Krakowa) lub mogę dojechać do klienta. Udzielam także lekcji osobom dorosłym.

Wykształcenie:
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie, magister, 2020
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Aleksandra P.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Edward

5+

21.12.2022

Malarstwo, Dla początkujących

5+

Wszystko było dobrze, wszystko mi się spodobało . POLECAM!... więcej»
Amirhossein

5+

01.09.2022

Malarstwo, Dla dzieci

5+

Perfect Teacher, Very skilled in both teaching and drawing.... więcej»
Marta

5+

21.11.2021

Malarstwo, Rysunek techniczny, Dla dzieci

5+

Jestem zadowolona ze współpracy z korepetytorką panią Aleksandrą. Jest profesjonalną i wyrozumiałą nauczycielką. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć i pokazać jak córka ma sobie poradzić z rysunkiem.... więcej»

Podobne ankiety

Patrycja S. id: 111126

Patrycja S.

Prowadzę lekcje z malarstwa, rysunku, projektowania, ubioru, scenografii, wizażu i stylizacji oraz zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą rozwijać swój talent, przygotowuję do szkół i na uczelnie artystyczne. Prowadzę Arteterapię - terapię przez sztukę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

120zł/60 min
Aneta K. id: 27947

Aneta K.

Doktor, pedagog, ponad 20 lat uczę angielskiego. Jeśli chcą Państwo zdać pomyślnie egzaminy, to serdecznie zapraszam do mnie.

5
120zł/60 min
Justyna S. id: 110380

Justyna S.

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w tworzeniu własnego języka artystycznego oraz rozwijaniu mojej kreatywnej intuicji realizującej się w twórczości własnej i w doborze metod nauczania. Malarstwo i rysunek towarzyszą mi od samego początku mojej drogi artystycznej, choć nie są jedynymi formami moich artystycznych wypowiedzi.

160zł/60 min
Joanna R. id: 39992

Joanna R.

Jestem bardzo cierpliwą i miłą osobą. Bardzo chętnie pracuję z dziećmi, które są wycofane poprzez choroby, z którymi muszą się uporać.

120zł/60 min