Korepetycje - Maciej P. id: 22494

Maciej P.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetytor z języka angielskiego, specjalizujący się w rozmówkach (poziom native speaker)

Maciej P.

Korepetytor z języka angielskiego, specjalizujący się w rozmówkach (poziom native speaker)

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Grotowice

Malina

Śródmieście

Wyspa Pasieka

Zaodrze

Chabry

Malinka

Armii Krajowej

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor z języka angielskiego, w tym momencie jestem studentem drugiego roku filologii angielskiej, jednak mieszkałem w Anglii przez 8 lat, co pomogło mi opanować biegle język. Jeśli masz problem z przygotowaniem na egzamin ustny z matury, bądź pewny, ze przygotuje Cię dobrze, jednak jeśli masz problem z gramatyka lub jakakolwiek dziedzina w języku angielskim z pewnością Ci pomogę. :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Opolski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paulina M. id: 115967

Paulina M.

Jestem studentką 1 roku na kierunku Język angielski w turystyce, uwielbiam język angielski i chciałabym się tą pasją, a także wiedzą dzielić.

60zł/60 min
Laurencja B. id: 109868

Laurencja B.

Jestem studentką na Uniwersytecie Opolskim. Obecnie mam styczność z angielskim od kilkunastu lat, co pozwoliło mi przyswoić j. angielski w moje codzienne życie. Moje doświadczenie i umiejętności językowe pozwalają mi udzielać korepetycji, tłumaczyć trudne zagadnienia oraz asystować w rozwiązywaniu ćwiczeń związanych z językiem angielskim.

50zł/60 min
Michał M. id: 27643

Michał M.

Angielski, profesjonalnie i z pasją, różne poziomy

60zł/60 min
Paulina S. id: 48233

Paulina S.

Dzień dobry. Jestem studentką pierwszego roku Logopedii z językiem polskim jako obcym. Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz z matematyki.

50zł/60 min
Natalia D. id: 109727

Natalia D.

Ukończyłam licencjat z filologii romańskiej, a obecnie robię magisterkę z filologii angielskiej. Podczas 1 studiów pół roku spędziłam na najlepszej francuskiej uczelni, co pozwoliło mi poznać zarówno kraj jak i jego język. Rok temu zdałam egzamin z Cambridge, dzięki czemu posiadam prestiżowy certyfikat z angielskiego na poziomie C1.

60zł/60 min