Korepetycje - Jon S. id: 22560

Jon S.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Native speaker z USA. Oferowanie lekcji indywidualnych w języku angielskim, angielskim biznesowym, przygotowaniu do testu i innych

Jon S.

Native speaker z USA. Oferowanie lekcji indywidualnych w języku angielskim, angielskim biznesowym, przygotowaniu do testu i innych

Przedmioty

Język angielski

Historia

Politologia

Zarządzanie

Miejsce lekcji

U ucznia:

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

U korepetytora:
Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Ul Zurawia
Online:
Tak

O sobie:

Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu prywatnie i na uniwersytecie. Stosuję różnorodne metody, aby dopasować każdy kurs do potrzeb uczniów. Mam wszystkie materiały potrzebne do lekcji, więc uczniowie muszą tylko przynieść otwarty umysł (i może trochę kawy).

Mam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, zarządzania, komunikacji, historii, nauk politycznych, kultury Stanów Zjednoczonych, umiejętności pisania i prezentacji.

Wykształcenie:
University of Florida, magister,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Andrzej G. id: 9803

Andrzej G.

Oferuję lekcje/korepetycje z języka angielskiego na różnych poziomach nauczania (A1-C2) oraz specjalistyczne zajęcia językowe z Business English.

5
90zł/60 min
Diana K. id: 37325

Diana K.

Bardzo lubię to co robię. Jestem spokojna i mam dużo cierpliwości. Obiecuję być motywująca, żeby spowodować szybkie posunięcie w angielskim.

70zł/60 min
Okechi O. id: 24885

Okechi O.

A native English speaker with so much passion in teaching. Come and learn English in a fun and interactive way.

5
100zł/60 min
Dalia K. id: 42985

Dalia K.

Jestem studentką medycyny na WUMie. Ukończyłam program IB (matura międzynarodowa), przedmioty rozszerzone- matematyka, angielski, chemia, biologia.

5
80zł/60 min
Aleksandra F. id: 109930

Aleksandra F.

Mam na imię Aleksandra, jestem 21- letnią studentką pedagogiki specjalnej w Warszawie. Moim hobby od 8 roku życia jest gra na fortepianie. Aktualnie dużo czasu poświęcam kursom aktorskim oraz malowaniu. Liceum ukończyłam ze średnią 5,7. Jednak na korepetycjach, staram się zawsze podkreślać, że to nie warto walczyć o oceny kosztem samopoczucia.

80zł/60 min

;