Korepetycje - Kamila K. id: 22571

Kamila K.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Język to moja pasja i radość, chcę zarazić nią ucznia. Pracuję metodami dopasowanym do ucznia, starając się rozwijać wszystkie aspekty języka.

Kamila K.

Język to moja pasja i radość, chcę zarazić nią ucznia. Pracuję metodami dopasowanym do ucznia, starając się rozwijać wszystkie aspekty języka.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Przygotowanie do matury podstawowej
Egzamin 8-klasisty
Przygotowanie do szkoły
Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Szkoła średnia
Dla dzieci
Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
Poziom B1-B2 (Intermediate)
Dla początkujących
Gramatyka
Poziom podstawowy
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Lublin, Śródmieście, ul. Fryderyka Chopina
Online:
Nie

O sobie:

Jestem studentką języka chińskiego oraz angielskiego. Od ponad 3 lat udzielam korepetycji, mam doświadczenie z uczniami zdolnymi, z tymi, którzy potrzebują pomocy w szkole, a także z dziećmi bardziej wymagającymi. Zależy mi, żeby zajęcia były odpowiednio dobrane dla każdego ucznia, z naciskiem na sferę, w której ma najwieksze problemy. Atmosfera zajęć jest luźna, a ilość zadania domowego zależy od możliwości ucznia. Staram się przemycać 'triki' na szybszą i skuteczniejszą naukę, których sama nauczyłam się podczas studiów oraz czerpiąc z wiedzy ludzi, którzy umieją kilka czy nawet kilkanaście języków.

Wykształcenie:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

George I. id: 112261

George I.

Hello! I'm George, an English native speaker in the past 2 years, I have had the pleasure of helping quiet many polish friends who are beginners in English in developing their English language learning skills. Aside teaching and studying, in my free time I enjoy playing basketball, singing and reading novels to keep my mind and body refreshed.

50zł/60 min
Doreen S. id: 115515

Doreen S.

My name is Doreen, I am a passionate educator with a background in English literature and Mathematics expertise together with a strong commitment to fostering student success. I thrive on creating dynamic and interactive learning environments where students can explore, discover, and grow.

50zł/60 min
Adrian P. id: 103789

Adrian P.

Magister filologii angielskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Pracowałem w liceum ogólnokształcącym oraz w technikum ucząc języka angielskiego podstawowego, rozszerzonego i zawodowego (informatyka). Od 15 lat udzielam korepetycji dla różnych grup wiekowych.

60zł/60 min
Maria K. id: 30651

Maria K.

Uczę języka angielskiego na poziomie A1-B2 i matematykę na poziomie szkoły podstawowej.

4.5
60zł/60 min
Sebastian G. id: 109288

Sebastian G.

Mam na imię Sebastian i jestem studentem anglistyki I stopnia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Umiejętnie posługuję się językiem angielskim (zarówno na kartce jak i podczas rozmowy) i gotów jestem pomóc swoim uczniom w osiągnięciu podobnego poziomu.

50zł/60 min