Korepetycje - Przemysław P. id:22698

«Zajęcia prowadzę z zakresu: szkoła podstawowa, szkoła średnia, technikum (kwalifikacje w zawodzie - technik informatyk), kursy uniwersyteckie.»

80 zł/60 min

Przemysław P.

id: 22698

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej

Poziom:

magister

Poziomy nauczania

Szkoła średnia Szkoła podstawowa 4-6 klasa Kursy uniwersyteckie

O sobie

Informatyka to przedmiot, który wymaga odpowiedniego przygotowania oraz przyswojenia odpowiedniej wiedzy jak i umiejętności posługiwania się tą wiedzą w odpowiednich obszarach tematycznych IT. Często od uczniów wymagana jest wiedza oraz odpowiednie umiejętności w obszarze IT w celu osiągnięcia odpowiednich wyników zarówno w trakcie egzaminów maturalnych jak i zawodowych, jednak system edukacji szkolnej niejednokrotnie nam tego nie zapewnia.

Jako wieloletni nauczyciel szkoły podstawowej, technikum zawodowego (kierunek - Technik Informatyk ) oraz wykładowca na kilku uczelniach, w tym jednym z najlepszych Instytutów Informatyki w Krakowie, zdecydowałem się na prowadzenie korepetycji dla tych osób, które tej wiedzy potrzebują oraz efektywnie chcą podnieść swoje rezultaty zarówno na egzaminach maturalnych jak i zawodowych .

Swoją pomoc oferuję również osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę edukacyjną z Informatyką od podstaw bądź chcą efektywnie podnieść poziom swojej wiedzy począwszy od dzieci, młodzież do osób dorosłych, potrzebujących poszerzenia swoich umiejętności do celów służbowych.

Gwarantuję Ci:

odpowiednie profesjonalne przygotowanie do tego obszaru informatyki, który potrzebujesz !
spokojną i przyjazną atmosferę w trakcie dążenia do celu;
elastyczne godziny kontaktu i współpracy;
indywidualne podejście do każdego z uczestników, dopasowanie programu w zależności do potrzeb oraz oczekiwań ! (niezależnie od poziomu kursanta);
pełne zaangażowanie z mojej strony i odpowiednie podejście mentalne (odpowiednia motywacja to pierwszy krok do podjęcia odpowiedniego działania)!

Zapraszam do kontaktu !!!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Informatyka, Szkoła średnia

Praca z Panem Przemysławem przebiega w bardzo dobrych warunkach, jestem bardzo zadowolony z naszej wspólnej pracy. Korepetytor przygotowuje się do każdych zajęć bardzo starannie, motywuje do samodzielnego myślenia oraz jest otwarty na różne rozwiązania danego problemu.

Podobne ankiety Kraków

Maciej A.

Korepetytor z informatyki i przedmiotów zawodowych. Uczę informatyki na każdym poziomie. Przygotowuję do egzaminów zawodowych technika informatyka.

60zł/60 min

Jakub F.

Lekcje z energią i pasją. Zero przymusu, maksimum efektu.

60zł/60 min

Asif K.

Studying Masters of Philosophy in English, in krakow and i can teach IT and English to all levels of students

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Przemysław P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Informatyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 80 zł/60 min.