Korepetycje - Julia K. id:23234

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką pierwszego stopnia, drugiego roku Biotechnologii na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam z wyróżnieniem I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku (1. liceum we Włocławku, 5. liceum w kujawsko-pomorskim, wg rankingu "Perspektyw", stan na 2019r.). W pierwszej klasie liceum uzyskałam tytuł finalistki na XXXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej. Interesuję się w głównej mierze różnorodnością biologiczną, mikrobiologią, genetyką i biochemią.

Potrafię tłumaczyć na zasadzie skojarzeń, prostym językiem, robię to z pasji do przedmiotu. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia - jeśli ktoś jest wzrokowcem, ruchowcem czy słuchowcem - dostosowuję tok wypowiedzi i materiały. Prowadziłam korepetycje dla gimnazjalistów z biologii, chemii i matematyki podczas uczęszczania do liceum. Dzieciaki często dopiero zaczynały rozumieć dane zagadnienia i zaliczały sprawdziany, czy przedmiot na wyższych ocenach. Współpracowałam z uczniami w przygotowaniach do konkursu kuratoryjnego z biologii, czy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Poza studiami śpiewam także w chórze i lubię gotować :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Teorię przerabiam wg. podstawy programowej. Często posługuję się skojarzeniami, rysunkami, mapami myśli, aby łatwiej przyswoić temat. Wyjaśniam problemy matematyczne w taki sposób, aby Tobie było łatwiej zrozumieć :) Stawiam na jasne wypracowanie schematów, które ułatwią maturę. Na lekcjach korzystam z wielu źródeł: podręczników, zbiorów zadań i arkuszy maturalnych różnych wydawców. Stawiam na systematyczność. Formułuję pliki zadaniowe pod omawiane zagadnienia. Wzbogacam naukę ciekawostkami. :)

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Teorię przerabiam wg. podstawy programowej. Często posługuję się skojarzeniami, rysunkami, mapami myśli, aby łatwiej przyswoić temat. Wyjaśniam problemy chemiczne w taki sposób, aby Tobie było łatwiej zrozumieć :) Stawiam na jasne wypracowanie schematów, które ułatwią maturę. Na lekcjach korzystam z wielu źródeł: podręczników, zbiorów zadań i arkuszy maturalnych różnych wydawców. Stawiam na systematyczność. Formułuję pliki zadaniowe pod omawiane zagadnienia. Wzbogacam naukę ciekawostkami. :)

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Teorię przerabiam wg. podstawy programowej. Często posługuję się skojarzeniami, rysunkami, mapami myśli, aby łatwiej przyswoić temat. Wyjaśniam problemy biologiczne w taki sposób, aby Tobie było łatwiej zrozumieć :) Stawiam na jasne wypracowanie schematów, które ułatwią maturę. Na lekcjach korzystam z wielu źródeł: podręczników, zbiorów zadań i arkuszy maturalnych różnych wydawców. Stawiam na systematyczność. Formułuję pliki zadaniowe pod omawiane zagadnienia. Wzbogacam naukę ciekawostkami. :)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Bartłomiej K.

50 Zł/god

Kinga F.

60 Zł/god

Cezary S.

50 Zł/god

5

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Julia K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.