Korepetycje - Paweł K. id: 24351

Paweł K.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Prowadzę kursy przygotowujące do matury i egzaminów Cambridge English (FCE, CAE i CPE oraz egzaminy dla dzieci na poziomie Starters, Movers i Flyers).

Paweł K.

Prowadzę kursy przygotowujące do matury i egzaminów Cambridge English (FCE, CAE i CPE oraz egzaminy dla dzieci na poziomie Starters, Movers i Flyers).

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Z osobami chcącymi podjąć naukę określam ich poziom zaawansowania i cele, jakie zamierzają osiągnąć. Następnie opracowuję program kursu dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów. Najchętniej pracuję z osobami zmotywowanymi i gotowymi wykonać pracę potrzebną do osiągnięcia obranego celu. Podczas kursu materiał jest wprowadzany stopniowo. Następnie jest powtarzany i utrwalany dzięki wielu różnorodnym i praktycznym ćwiczeniom wykonywanym podczas lekcji oraz w formie zadań domowych.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Osiedle Zieleniec
Online:
Nie

O sobie:

Jestem absolwentem filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym. W ramach studiów spędziłem jeden semestr na uniwersytecie w Anglii. Na bieżąco utrzymuje kontakt z żywym językiem. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego i mam duże doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Jakub B. id: 53161

Jakub B.

Udzielam korepetycji z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych. Jestem otwarty i łatwo nawiązuje nowe wiadomości, zapraszam

60zł/60 min
Agata P. id: 49884

Agata P.

Jestem 22-letnią studentką psychologii, a pasjonuję się filozofią i nauczaniem języków Pracowałam z dziećmi i młodzieżą na każdym poziomie edukacji

60zł/60 min
Maria I. id: 43555

Maria I.

I am a passionate English and German teacher, focusing on meeting the individual needs of every student.

5
60zł/60 min
Marta L. id: 52078

Marta L.

Studentka, która uzyskała tytuł licencjata Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich.

50zł/60 min
Wojciech P. id: 15922

Wojciech P.

Skype lub osiedle Mokre

90zł/60 min

Paweł K. korepetytor - Język angielski. Toruń.