Korepetycje - Justyna A. id: 24380

Justyna A.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

JEDYNY WOLNY TERMIN TO TYLKO "RUCHOMA" NIEDZIELA Czynny nauczyciel chemii i matematyki udzieli korepetycji z Chemii, Matematyki. Z obu przedmiotów oferuje przygotowanie na poziomie podstawowym i rozszerzonym wraz z przygotowaniem do matury i do matury IB.

Justyna A. 5.0(opinie: 23)

JEDYNY WOLNY TERMIN TO TYLKO "RUCHOMA" NIEDZIELA Czynny nauczyciel chemii i matematyki udzieli korepetycji z Chemii, Matematyki. Z obu przedmiotów oferuje przygotowanie na poziomie podstawowym i rozszerzonym wraz z przygotowaniem do matury i do matury IB.

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

JEDYNY WOLNY TERMIN TO TYLKO "RUCHOMA" NIEDZIELA
Dzień dobry!
Skoro tu trafiłeś/łaś to zapewne szukasz osoby, która będzie w stanie pomóc Ci w zrozumieniu Chemii/Matematyki. Spokojnie jesteś w dobrych rękach :) Od 3 lat zajmuje się nauczaniem chemii i matematyki, a od 6 lat zajmuje się tą dziedziną.

Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu danych zagadnień. Nie korzystamy z podręczników, a z zestawów zadań, które przygotowuję specjalnie na naszą lekcję. Bardzo dużo korzystamy z moich autorskich notatek.
Oprócz tego stacjonarnie wykonujemy wspólnie doświadczenia :)

DROGI MATURZYSTO: Bycie maturzystom nie będzie dla Ciebie proste. Mimo to, że droga może wydawać się wyboista to jest ona warta zachodu :) Jeśli zależy Ci na wysokim wyniku (bo mi bardzo!) to nie zdziw się, że dostaniesz ode mnie dużo zadań i materiałów :) Pamiętaj! Egzamin maturalny jest standaryzowany! A to oznacza, że wyzwanie, które Cię czeka to systematyczna praca przez długi okres czasu! Nie jest to Mount Everest co mogą potwierdzić moi uczniowie, którzy przechodzili przez to samo :)

Co nieco o mnie:

Od początku mojej przygody ze studiami jestem związana z Uniwersytetem Wrocławskim i ukończyłam tam studia najpierw licencjackie, później magisterskie na Wydziale Chemii. Aktualnie jestem czynnym nauczycielem w szkole publicznej oraz w szkole alternatywnej. Do matury z chemii na poziomie rozszerzonym oraz z matematyki przygotowuje swoich uczniów już od 3 lat z bardzo dobrym rezultatem. Posiadam autorskie materiały i zadania które przerabiam z uczniami. Do pracy z uczniami zostałam przygotowana przez Centrum Edukacji Nauczycielskiej oraz praktyki we Wrocławskich szkołach - posiadam odpowiednie wykształcenie do nauki w szkole :)
PROWADZĘ TAKŻE ZAJĘCIA GRUPOWE :) - po odpowiedniej konsultacji.
Zajęcia stacjonarne prowadzone są przy ulicy Szybowcowej

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, magister, 2022
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

23 opinie o Justyna A.

5/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

7

5+

15

Marzena

5+

23.05.2023

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Jestem na prawdę bardzo, bardzo zadowolona z pracy z Panią Justynką. Skupienie jest głównie na zadaniach i tego też oczekiwałam. Miałam problem z matematyką i chemią ale teraz dzięki spotkaniom już ich nie ma. Świetnie przygotowuje do matury, a wszystkie spotkania przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze ! Pani Justynka jest wymagająca ale też umie wytłumaczyć w bardzo jasny sposób. Wysłałam kontakt do Pani Justynki do dwóch koleżanek i wiem że one również są bardzo zadowolone. Od siebie bardzo bardzo polecam!... więcej»
Zuzia

5+

08.05.2023

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Korepetycje z Panią Justynką są fenomenalne i po wielu korepetytorskich porażkach wreszcie jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Uwielbiam tłumaczenia na zajęciach, wszystko staje się jasne i przejrzyste. Robimy mnóstwo zadań i jak tylko pojawia się w którymś problem, to jest to wytłumaczone i robimy wspólnie. Po spotkaniach wreszcie jestem w stanie zrobić zadnia obliczeniowe, które wcześniej były dla mnie zmorą. Bardzo polecam Panią Justynkę, to najlepsza osoba pod słońcem i nie wyobrażam sobie przygotowywać się do matury z kimś innym.... więcej»
Izabela

5

08.02.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Jestem zadowolona ze współpracy. Pani Justyna bardzo dobrze tłumaczy materiał i jest bardzo dobrze przygotowana.... więcej»
Urszula

5+

03.01.2023

Matematyka, Chemia, Szkoła średnia

5+

Prowadzone lekcje zawsze odbywają się o czasie, bardzo dobry kontakt z uczniem. Skuteczne metody nauczania chemii. Polecam.... więcej»
Julia

5+

22.07.2022

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pani Justynka to cudowna, empatyczna, ale i wymagająca osoba. Wymaga nie tylko od uczniów, ale również od siebie. Pracowałam z nią przez rok i dzięki niej udało mi się dostać na wymarzony lekarski <3 z chemii udało się uzyskać 86%, a z matematyki na zakresie podstawowym 100%. Dodatkowo myślałam o rozpoczęciu studiów za granicą i niektóre lekcje przeprowadzane były w języku angielskim i jestem za to przeogromnie wdzięczna. Z całego serca polecam Panią Justynkę i jest dla mnie wzorem nie tylko w r... więcej»
Damian

5

27.05.2022

Matematyka, Chemia, Szkoła średnia

5

Jestem w pełni zadowolony z pracy p. Justyny, córka poprawiła wiedzę z nauczanych przedmiotów.... więcej»
Joanna

5+

26.01.2022

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

W sumie jestem zadowolona, Pani Justyna super korepetytor.... więcej»
Weronika K

5

02.08.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Świetnie prowadzone i zorganizowane lekcje. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.... więcej»
Roman

5+

08.07.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Bardzo polecam zajęcia z przedmiotu matematyka. Bez żadnych uwag.Super zajęcia... więcej»
Monika

5

15.06.2021

Chemia, Szkoła średnia

5

Jestem zadowolona, chętnie wrócę do korepetycji od września. Julia... więcej»
Ewa

5

17.04.2021

Matematyka, Chemia, Szkoła średnia

5

Córka zadowolona z korepetytorki, zagadnienia są dobrze wytłumaczone, przyjazna atmosfera podczas lekcji.... więcej»
Jolanta

5+

11.04.2021

Chemia, Szkoła średnia

5+

Pani Justyna dobrze tłumaczy, cierpliwa, miła córka jest zadowolona ze współpracy.... więcej»
Agnieszka

5+

04.01.2021

Chemia, Szkoła średnia

5+

Jesteśmy zadowoleni z korepetycji z chemii z Panią.... więcej»
Elżbieta

5+

10.12.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Justyną. Z każdą zrealizowaną lekcją coraz bliżej mi do osiągnięcia zamierzonego celu. Korepetytor dysponuje szeroką wiedzą i łatwością przekazania jej w zrozumiały sposób. Posiada wiele tematycznych materiałów, które z chęcią udostępnia. A poza tym, jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą.... więcej»
Violetta

5+

02.11.2020

Chemia, Biologia, Szkoła średnia

5+

Córka jest bardzo zadowolona z pracy z Panią Justyną. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu Pani Justyna tłumaczy córce materiał, który aktualnie przerabiany jest w szkole na zajęciach. W skali 5-stopniowej dajemy 5:-)... więcej»
Wojtek

5+

31.10.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jest pani najlepszym korepetytorem którego miałem dotychczas. Współpraca udana! Polecam!... więcej»
Monika

5+

21.10.2020

Matematyka, Chemia, Egzamin 8-klasisty

5+

Jestem bardzo zadowolony z pracy korepetytora, wszystko stało się jasne, a sposób nauczania jest znakomity :))... więcej»
Agata

5

12.10.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Córka bardzo zadowolona, Pani zaangażowana w prowadzone zajęcia, polecam.... więcej»
Magdalena

5+

07.10.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

GENIALNA KOREPETYTORKA, świetne podejście do ucznia i rzetelność na wysokim poziomie :)... więcej»
Iwona

5

24.06.2020

Chemia, Szkoła średnia

5

Jestem zadowolona z korepetycji z Panią Justyną.... więcej»
Monika

5+

21.06.2020

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetny kontakt z korepetytorem. W prosty i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę. Dzięki niej matematyka nie jest taka straszna. Widoczne efekty pracy to lepsze oceny. Polecam panią Justynę w 100%!... więcej»
Aleksandra

4

30.05.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Z Panią Justyną nam się bardzo fajnie współpracuje... więcej»
Jack

5+

24.04.2020

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Współpraca korepetytorki z uczniem układa się znakomicie. Pani Justyna, prowadzi zajęcia on-line , z uwagi na sytuację z COVID-19, ale w niczym to nie przeszkadza, aby przekaz był logiczny i czytelny. Ma duży, pozytywny wpływ na mobilizację ucznia co zmierza w kierunku samodzielności w rozwiązywaniu problemów.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Alina W. id: 34366

Alina W.

Mam duże doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku, o specyficznych trudnościach, wymagającymi nieznacznego lub dużego wsparcia.

5
100zł/60 min
Mateusz K. id: 45110

Mateusz K.

Zapraszam na korepetycje z Matematyki oraz Języka Niemieckiego. Mam doświadczenie z młodzieżą szkolną, licealną oraz w technikum. Wszyscy uczniowie, którym pomogłem przygotować się do poprawy przedmiotu, uzyskali wynik pozytywny. Osoby, z którymi współpracuję systematycznie w ciągu roku szkolnego, poprawiają swoją średnią i zdobywają wyższe oceny.

4.9
90zł/60 min
Sylwia B. id: 31083

Sylwia B.

Chętnie udzielę korepetycji online z matematyki na poziomie podstawowym.

100zł/60 min
Michał S. id: 41567

Michał S.

Open-minded dietitian whose life is all around biomedical science and people :)

4.9
90zł/60 min
Mikołaj P. id: 61525

Mikołaj P.

Jestem studentem z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami z zakresu informatyk. Z informatyką jestem związany od 7 lat .Prowadzę korepetycje z podstaw programowania w. C++, Python., oraz z Matematyki. Uczę się w języku angielskim więc pomoc w tym języku też nie będzie problemem. Dodatkowo zajmuję się grafiką i tworzeniem kontentu.

90zł/60 min

;