Korepetycje - Piotr A. id: 24584

Piotr A.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Magister Glasgow University i certyfikowany nauczyciel TEFL. Uczę głównie poprzez konwersacje, moje lekcje są angażujące, profesjonalne i na czasie :)

Piotr A. 5.0(opinie: 8)

Magister Glasgow University i certyfikowany nauczyciel TEFL. Uczę głównie poprzez konwersacje, moje lekcje są angażujące, profesjonalne i na czasie :)

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Wierzę, że efektywna nauka to nauka płynąca z przyjemności, nie z przymusu – dlatego staram się aby moje lekcje były atrakcyjne na każdym kroku. Dopasowuję lekcje i materiały do potrzeb i zainteresowań uczniów. Jestem bardzo dobrym rozmówcą, cierpliwym i wyrozumiałym. Płynna rozmowa jest o wiele łatwiejsza w przyjaznej atmosferze : )

Miejsce lekcji

U ucznia:

Ursynów

Kabaty, Natolin, Stary Imielin, Ursynów Centrum, Ursynów Północny

U korepetytora:
Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, blisko KEN Center
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem entuzjastyczny i pełen pomysłów. Wierzę, że efektywna nauka to nauka płynąca z przyjemności, nie z przymusu – dlatego staram się aby moje lekcje były atrakcyjne na każdym kroku. Dopasowuję lekcje i materiały do potrzeb i zainteresowań uczniów. Jestem bardzo cierpliwym i wyrozumiałym rozmówcą, po latach mieszkania w UK i USA. Zwykle zaczynam nauczanie od powtórzenia fundamentów języka, na których opiera się wszystko inne.


Głównie nauczam poprzez konwersację - płynnna rozmowa po angielska to podstawa komunikacji we współczesnym świecie. Dokładam wszelkich starań, aby moje były angażujące, "na czasie" i profesjonalne : )

Posiadam dyplom magistra Creative Writing z University of Glasgow (z wyróżnieniem) I licencjat z Lancaster University, zdany z First Honours, największym brytyjskim wyróżnieniem akademickim. Jestem też certyfikowanym nauczycielem międzynarodowej akademii TEFL (Teach English as a Foreign Language). Przez ostatnie trzy lata przygotowywałem uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty, IELTSa i innych. W przeszłości prowadziłem też angielski warsztat scenopisarski oraz poprawiałem niezliczone angielskie eseje.
Życie za granicą oswoiło mnie z naturalnym posługiwaniem się językiem, a studia Creative Writing wyczuliły mnie na drobne detale lingwistyczne. W czasie wolnym piszę książki po angielsku; w przyszłości zamierzam zostać profesjonalnym pisarzem.

Zawsze zależy mi na prowadzeniu interesujących lekcji. Dopasowuję materiały nauczania do zainteresowań moich uczniów, łącząc profesjonalizm z dobrą zabawą. Zauważyłem, że wielu uczniów docenia to personalne zaangażowanie. Jestem bardzo dobrym rozmówcą, cierpliwym i wyrozumiałym; płynna rozmowa jest o wiele łatwiejsza w przyjaznej atmosferze.

Moje sukcesy z ostatniego roku to przygotowanie ucznia na poziomie B1 do zdania IELTSa z oceną 7.5 na studia w Amsterdamie, oraz przygotowanie dwóch uczniów na poziomie A1/A2 do zdania egzaminu ośmioklasisty z ang. na 100%.

Jeśli szukasz lekcji, które łączą skuteczność z angażującą atmosferą, daj mi znać : )

Lekcje kosztują 110zl/h; niestety nie ma możliwości podania tej kwoty w BUKI.

Wykształcenie:
University of Glasgow, magister, 2021
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

8 opinie o Piotr A.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

6

5+

2

Justyna

5

26.11.2022

Język angielski, Dla początkujących

5

Tak. Jestem zadowolona z Korepetytora. Pan Piotr jest wyrozumiały, cierpliwy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuję za zainteresowanie. Justyna... więcej»
Grzegorz

5

05.09.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5

Piotr jest świetnym nauczycielem. Córka z przyjemnością miała lekcje. I widać, że się sporo nauczyła.... więcej»
Kajetan

5+

21.03.2022

Język angielski, Przygotowanie do IELTS

5+

Pomoc w przygotowaniach do egzaminu IELTS na najwyższym poziomie. Miło i konkretnie, świetny korepetytor... więcej»
Monika

5

22.09.2021

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5

Dobry kontakt i współpraca. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Uczniowie zadowoleni.... więcej»
Malwina

5+

13.11.2020

Język angielski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Piotrem. POLECAM Korepetytora.... więcej»
Magdalena

5

06.11.2020

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Nie mam żądnych zastrzeżeń. Potrafi pan wytłumaczyć dziecku materiał.... więcej»
Małgorzata

5

05.11.2020

Język angielski, Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Nie mam żadnych zastrzeżeń do korepetytora. Wszystko jest w porządku.... więcej»
Rafał

5

02.11.2020

Język angielski, Konwersacje

5

Dobry korepetytor. Polecam!... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Marta Ć. id: 42821

Marta Ć.

Jestem osobą kontaktową i otwartą, oraz zawsze staram się być punktualna, co mi dobrze wychodzi.

80zł/60 min
Daniel A. id: 30988

Daniel A.

I'm Daniel, a teacher, a translator and an educational institution owner that loves challenges and seeks constant improvement!

80zł/60 min
Wojciech M. id: 38965

Wojciech M.

Jestem zorganizowany i cierpliwy, mgr inż. chemii z matmą i chemią w małym paluszku :) Angielski C1.

5
100zł/60 min
Vlada A. id: 112202

Vlada A.

Dzień dobry, jestem Vlada i jestem korepetytorem języka angielskiego. Jestem młodą pełną pasji osobą, uważam, że jako nauczyciele powinniśmy się szkolić i zdobywać umiejętności bez przerwy.

120zł/60 min
Shyam M. id: 111338

Shyam M.

Hello, my name is Shyam. I'm from India, but since 5 years I'm living in Warsaw. Basically, my whole life I have been studying in English as my first language. I graduated here business-management studies and currently I'm working in the financial industry. I'll be more than happy to help you improve your language skills.

80zł/60 min