Korepetycje - Krzysiek K. id:24953

Krzysiek K.

50za 60 min

Krzysiek K.

«Zapraszam na lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej lub basowej. Gram na gitarze ok. 28 lat. Uwielbiam dzielić się swoją pasją.»

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania:

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

Toruń:

Bydgoskie Przedmieście

Osiedle Kochanowskiego, Osiedle Zieleniec
U korepetytora:

Toruń

Lekcje online:

tak

O sobie

Witam serdecznie :-)

Zapraszam na lekcje nauki gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej oraz ewentualnie basowej dla początkujących i średnio-zaawansowanych.
Dojeżdżam do ucznia lub uczeń przyjeżdża do mnie. Udzielam także lekcje online.
Mam pedagogiczne i psychologiczne wykształcenie. Gram na gitarze ok. 28 lat. Uwielbiam dzielić się swoją pasją.
Prowadzę lekcje w miłej, bezstresowej atmosferze, dbając jednocześnie o indywidualne dopasowanie metod, tak by efekty były jak najlepsze.

Jeszcze kilka słów o mnie :-)

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem w wieku 12 lat. Lubię przeróżne style muzyki. Od początku lat 80-tych założyłem kolejno zespoły: Epitafium, The Ice oraz Sun. Do połowy lat 90-tych zagrałem kilkadziesiąt koncertów. Największy dla ok. 20.000 osób na Campingu Muzycznym w Brodnicy (gwiazdą wieczoru był Dżem - jeszcze z Śp. Ryśkiem). Czasami bywaliśmy nawet miło doceniani - np.: II miejsce i wyróżnienia na przeglądach zespołów "KATAR" (w komisji m. in. Wojtek Waglewski i Grzegorz Skawiński), II miejsce i wyróżnienie na Inowrocławskich Spotkaniach Artystycznych i inne. Po wielu, wielu latach spełniłem marzenie o powrocie na scenę i nagraniu płyty w profesjonalnym studiu. Pragnę pomagać innym w spełnianiu marzeń.

Zapraszam i pozdrawiam,
Krzysiek ;-)

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister, 1997

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 20 lat