Korepetycje - Franciszek S. id: 25323

Franciszek S.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Zajmuję się przeróżnymi aktywnościami, z których przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności w miłej atmosferze należą do moich ulubionych!

Franciszek S. 4.7(opinie: 3)

Zajmuję się przeróżnymi aktywnościami, z których przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności w miłej atmosferze należą do moich ulubionych!

Przedmioty

Język angielski

Muzyka

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Szkoła średnia
Dla dzieci
Konwersacje
Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
Poziom B1-B2 (Intermediate)
Dla początkujących
Gramatyka
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Przy nauce języka zawsze staram się dopasować i odkryć sposób nauki, który pasuje i mi i uczniowi, zwłaszcza podczas nauki z dziećmi - stosuję wtedy elementy zabawy, które ułatwiają proces przyswajania wiedzy. Z dorosłymi wolę skupić się na konkretnej pracy - w eleganckiej i prostej do zrozumienia formie.

Poziomy nauczania

Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z zakresu muzyki ogólnej oraz kształcenia słuchu z każdym, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Poziomy nauczania

Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

W procesie nauki korzystam z wielu technik, których nauczyłem się w szkole a potem zgłębiałem sam. Moje metody skupiają się na "rozbiciu" danego celu na podstawowe elementy składowe a następnie doprowadzeniu do biegłości w wykonywaniu tychże elementów. Z tej metody korzystam w nauce indywidualnej m.in. języków obcych czy żonglowaniu.
Do nauki skrzypiec możemy przystąpić jeśli tylko uczeń ma swoje skrzypce.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Łódź, Bałuty , Bałuty-Centrum, Kościuszki 93 m18
Online:
Tak

O sobie:

Mam dużo doświadczenia zarówno z zakresu muzyki, w tym kształcenia słuchu i gry na skrzypcach, jak i języków obcych - francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego.

Języków uczę się głównie samodzielnie. Korzystam z wielu źródeł i metod, doprowadzając je do poziomu swobodnej komunikatywności. Dzięki samodzielnej nauce wykształciłem swoją własną metodologię, którą bardzo chętnie się podzielę!

Jeśli chodzi o moją muzyczną stronę, posiadam formalne doświadczenie, które wyniosłem po ponad 10 lat nauki w szkoły muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, ale także to praktyczne, które rozwija się do dnia dzisiejszego.

Jestem osobą o swobodnym i zdecydowanym podejściu do nauczania. Efektywna nauka wymaga spokoju, czystego umysłu i przede wszystkim chęci zgłębienia danego przedmiotu. Nie ma jednak powodu do obaw, pewnych rzeczy da się "wykuć", żeby po prostu zaliczyć.

Swoje lekcje staram się zawsze prowadzić w sposób ciekawy. Pracując z dziećmi, lekcje urozmaicam w elementy zabawy i przerwy, dzięki czemu nauka jest znacznie efektywniejsza. Pragnę również podkreślić, że jestem oczytany w tematyce pedagogiki, dzięki czemu Wasze dzieci mogą liczyć na pełen szacunek, relację jak równy z równym i brak korzystania z jakiegokolwiek rodzaju nagród czy kar.

Serdecznie wszystkim się polecam i zapraszam do współpracy!

Wykształcenie:
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Franciszek S.

4.7/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

0

5+

2

Agnieszka

5+

13.02.2022

Język angielski, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona z Pana Franciszka.
Katarzyna

4

29.12.2021

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

4

Bardzo sympatyczny Pan korepetytor. Niestety nie mieliśmy dłuższej współpracy.
Dominik

5+

28.07.2020

Język hiszpański, Dla początkujących

5+

Korepetytor 10 z 10. Bardzo dobry korepetytor z hiszpańskiego. Polecam.

Podobne ankiety

Sofia T. id: 52914

Sofia T.

Hey! Nazywam się Sofia, jestem studentką kierunku medycznego w Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców (Łódź). Mam 18 lat. Przez 5 lat mieszkałam i studiowałam w USA (2016-2021). Uczyłam się w International Leadership Charter High School. Mam doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi (pracowałam jako niania dla 3-letniego chłopca w Nowym Jorku).

40zł/60 min
Dagmara O. id: 32189

Dagmara O.

Wielbicielka literatury, filmu, teatru, jogi, wspinaczki górskiej, żeglarstwa, a ponad wszystko, kota Myszkina i kawy:)

80zł/60 min
Nataliia M. id: 107577

Nataliia M.

I have been teaching for 9 years, I work with students of different levels, I have experience working abroad with native speakers, I have my own methods for learning the language.

50zł/60 min
Aleksandra K. id: 2844

Aleksandra K.

Zapewniam nowatorskie materiały dydaktyczne i stosuję różnorodne metody nauczania. Odpowiadam na potrzeby uczniów, zawsze wybieram materiały oraz sposób prowadzenia zajęć w zależności co do ich preferencji.

5
80zł/60 min
Anna P. id: 36581

Anna P.

Udzielę korepetycji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej (University of Birmingham) Lekcje odbywają się w komfortowej i motywującej atmosferze.

68-89zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Laura L.

Nazywam się Laura Iwicka i od 10 lat zajmuję się nauczaniem indywidualnym.

60 zł/60 min

Wszystkie profile