Korepetycje - Franciszek S. id: 25323

Franciszek S.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Zajmuję się przeróżnymi aktywnościami, z których przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności w miłej atmosferze należą do moich ulubionych!

Franciszek S. 4.7(opinie: 3)

Zajmuję się przeróżnymi aktywnościami, z których przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności w miłej atmosferze należą do moich ulubionych!

Przedmioty

Język angielski

Muzyka

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Przy nauce języka zawsze staram się dopasować i odkryć sposób nauki, który pasuje i mi i uczniowi, zwłaszcza podczas nauki z dziećmi - stosuję wtedy elementy zabawy, które ułatwiają proces przyswajania wiedzy. Z dorosłymi wolę skupić się na konkretnej pracy - w eleganckiej i prostej do zrozumienia formie.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z zakresu muzyki ogólnej oraz kształcenia słuchu z każdym, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W procesie nauki korzystam z wielu technik, których nauczyłem się w szkole a potem zgłębiałem sam. Moje metody skupiają się na "rozbiciu" danego celu na podstawowe elementy składowe a następnie doprowadzeniu do biegłości w wykonywaniu tychże elementów. Z tej metody korzystam w nauce indywidualnej m.in. języków obcych czy żonglowaniu.
Do nauki skrzypiec możemy przystąpić jeśli tylko uczeń ma swoje skrzypce.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Łódź, Bałuty , Bałuty-Centrum, Kościuszki 93 m18
Online:
Tak

O sobie:

Mam dużo doświadczenia zarówno z zakresu muzyki, w tym kształcenia słuchu i gry na skrzypcach, jak i języków obcych - francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego.

Języków uczę się głównie samodzielnie. Korzystam z wielu źródeł i metod, doprowadzając je do poziomu swobodnej komunikatywności. Dzięki samodzielnej nauce wykształciłem swoją własną metodologię, którą bardzo chętnie się podzielę!

Jeśli chodzi o moją muzyczną stronę, posiadam formalne doświadczenie, które wyniosłem po ponad 10 lat nauki w szkoły muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, ale także to praktyczne, które rozwija się do dnia dzisiejszego.

Jestem osobą o swobodnym i zdecydowanym podejściu do nauczania. Efektywna nauka wymaga spokoju, czystego umysłu i przede wszystkim chęci zgłębienia danego przedmiotu. Nie ma jednak powodu do obaw, pewnych rzeczy da się "wykuć", żeby po prostu zaliczyć.

Swoje lekcje staram się zawsze prowadzić w sposób ciekawy. Pracując z dziećmi, lekcje urozmaicam w elementy zabawy i przerwy, dzięki czemu nauka jest znacznie efektywniejsza. Pragnę również podkreślić, że jestem oczytany w tematyce pedagogiki, dzięki czemu Wasze dzieci mogą liczyć na pełen szacunek, relację jak równy z równym i brak korzystania z jakiegokolwiek rodzaju nagród czy kar.

Serdecznie wszystkim się polecam i zapraszam do współpracy!

Wykształcenie:
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

3 opinie o Franciszek S.

4.7/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

0

5+

2

Agnieszka

5+

13.02.2022

Język angielski, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona z Pana Franciszka.... więcej»
Katarzyna

4

29.12.2021

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

4

Bardzo sympatyczny Pan korepetytor. Niestety nie mieliśmy dłuższej współpracy.... więcej»
Dominik

5+

28.07.2020

Język hiszpański, Dla początkujących

5+

Korepetytor 10 z 10. Bardzo dobry korepetytor z hiszpańskiego. Polecam.... więcej»

Podobne ankiety

Adrian Z. id: 28358

Adrian Z.

Absolwent UŁ po kierunku Informatyka. Lubię nawiązywać nowe kontakty z młodymi ludźmi. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.

5
60zł/60 min
Anna B. id: 106312

Anna B.

Zapraszam na lekcje gry na skrzypcach każdego, kto chciałby się nauczyć grać od zera, ale także osoby, które są na poziomie początkującym i zaawansowanym. Pomogę również przygotować się do egzaminów w szkole muzycznej.

80zł/60 min
Agata W. id: 52150

Agata W.

Witam! Mam na imię Agata.Jestem nauczycielem klas 1-3 oraz przedszkola. posiadam także uprawnienia do nauki języka angielskiego. Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej (1-8) oraz młodszych chętnych. *Zapraszam także na naukę do egzaminu kończącego szkołę podstawową !!

70zł/60 min
Paulina P. id: 36350

Paulina P.

Nauczyciel, korepetytor, coach od wielu lat. Jestem osoba dwujęzyczna. Zapraszam na zajęcia ONLINE.

70zł/60 min
Agata Ź. id: 8387

Agata Ź.

Nauczyciel angielskiego z 5-letnim doświadczeniem

60zł/60 min