Korepetycje - Mariusz S. id: 25437

Mariusz S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Trochę o mnie. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego oraz nauk politycznych, z zamiłowania aktorem i konferansjerem. Zostałem wyróżniony nagrodą "Korepetytor roku 2022/23" w kat. język polski, psychologia.

Mariusz S. 5.0(opinie: 116)

Trochę o mnie. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego oraz nauk politycznych, z zamiłowania aktorem i konferansjerem. Zostałem wyróżniony nagrodą "Korepetytor roku 2022/23" w kat. język polski, psychologia.

Przedmioty

Język polski

Psychologia

Aktorstwo

Politologia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Korepetycję z języka polskiego z elementami poezji, aktorstwa, performance, lub w wybranej przez Ciebie formie.
Z wielości przedstawionych zagadnień egzaminacyjnych przerabiamy te, które zostały wybrane przez ucznia.
ZADAWANIE PYTAŃ I UZUPEŁNIANIE WYPOWIEDZI- PISANIE I POPRAWA ROZPRAWEK Z KOREKTĄ BŁĘDÓW-ZADANIA DOMOWE TO PODSTAWA PROGRAMOWA.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielę korepetycji z materiału programowego i ponadprogramowy z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii, psychologii, socjologi oraz politologii, jak i innych nauk humanistycznych na poziomie studiów wyższych, dzięki którym doskonale zrozumiesz wszystkie zagadnienia społeczno-polityczne dotyczące człowieka oraz otaczającego go świata
Już od najmłodszych lat asystowałem nauczycielom w prowadzeniu zajęć m.in., zadając uczniom pytania przed lekcjami, nadrabiając z nimi materiał.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Poprowadzę zajęcia programowe lub w wybranej formie na następujące tematy:
-rozprawka na poziomie podstawowym i rozszerzonym
-czytanie tekstu ze zrozumieniem
-przerabianie zadań z arkuszy egzaminacyjnych na poziomie matury podstawowej i rozszerzonej,
-przerabianie zadań z arkuszy egzaminacyjnych ósmoklasisty
-metody, techniki, narzędzia argumentacyjne
-forma i kompozycja argumentu
-teza, hipoteza, antyteza
-argumenty i przykłady
-omawianie lektur
-nadrabianie zaległości
-pomoc w trudnym materiale
-przygotowanie do klasówek
-interpretacje wierszy
-filozofia epok literackich
-przygotowanie do wypracowań
-przygotowywanie do egzaminów ustnych
-pomoc przy pisaniu prac; magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i semestralnych

Po lekcjach ze mną;
- będziesz umiał pisać rozprawki w odpowiedniej kompozycji
- nauczyć się budować argumenty w oparciu o sąd, przykład i wniosek
- poznasz odpowiedzi do najczęściej pojawiających się zadań w AE,
- zaskoczysz, a może i zadziwisz nauczyciela przenikliwością swojej wypowiedzi,
- opanujesz motywy, problemy, charaktery, wartości, postawy i idee, w oparciu o które tworzone są zadania egzaminacyjne
- nauczysz się stawiać tezę,
- tworzyć argumenty sadu, uzasadnienia, przykłady i wnioski,
- doskonale opanujesz fabułę omawianych lektur,
- nauczysz się dopasowywać odpowiedni przykład do argumentu,
- poznasz metody, narzędzia i techniki argumentacyjne,
- dostaniesz "gotowce" z odpowiedziami do zadań w arkuszach,
- poznasz najczęściej popełniane błędy na egzaminach
oraz otrzymasz wskazówki i klucze, dzięki którym unikniesz ich popełnienia.
Korepetycje na wysokim poziomie interakcyjnym z uczniem, przebiegające w 3 etapach;
1 etap; gotowe argumenty (wykład)
2 etap; pytania-odpowiedzi (ćwiczenia)
3 etap; powtórki-zadania (sprawdzian)
Zadaję i poprawiam rozprawki.
Podpisuje umowę z GWARANCJA SUKCESU w poprawieniu stopni z języka polskiego na minimalny okres korepetycji jednego miesiąca.

Uwaga;
Nie z każdym uczniem da się współpracować lub nawiązać kontakt po 1-2 lekcjach i jest to normalne zjawisko w procesie edukacji. Jeśli jednak uczeń lub często rodzic wykaże się cierpliwością i wyrozumiałością na etapie nauczania GWARANTUJE SUKCES w postaci poprawy ocen z języka polskiego i satysfakcjonujący wynik na egzaminie.

Dla mnie nie istnieją wmówione dzieciom takie przypadłości, jak; dyslekcją, dysortografia, awersja językowa, brak talentu, zdolności, czy zainteresowania do przedmiotu lub tłumaczenie się umysłem ścisłym, gdyż wina z tego powodu zawsze leży po stronie nauczycieli, którzy doskonale wiedzą, jak zniechęcić do nauki, a gorzej im idzie zachęcanie.

Osobom niecierpliwym, nierozumiejącym zagadnienia procesu nauczania, zamkniętym na dyskusję, niezdolnym do przyjmowania konstruktywnej krytyki, cynicznym, aroganckim, zarozumiałym, szukającym problemów zamiast rozwiązań oraz żądającym natychmiastowego sukcesu lub ingerującym w moją metodologię nauczania, dziękuję za współpracę.

Zapraszam!

Na pełnym luzie.
Mariusz;)

Wykształcenie:
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, magister, 2008
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

116 opinie o Mariusz S.

5/5

2

1

3

0

4

0

4+

3

5

29

5+

83

Michał

5+

13.02.2024

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Świetna współpraca, bardzo dobry przekaz wiedzy. Myślę, że ten, kto dobrze słucha i zapisuję notatki bezproblemowo zda maturę nawet z dużymi zaległościami i słabymi ocenami przez kilka lat z języka polskiego.... więcej»
Zuzanna

5+

06.02.2024

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do zajęć, jak jednak się okazało, korepetycje z Panem Mariuszem były bardzo przyjemne i dało się z nich dużo wynieść :) Pan Mariusz na każdej lekcji był świetnie przygotowany i potrafił zrozumiale przekazać dużą ilość materiału. Bardzo polecam!... więcej»
Veranika

5+

02.02.2024

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz jest bardzo dobrym nauczycielem z języka polskiego. Mój syn Roman, który współpracuje z Panem 6 miesięcy ma teraz bardzo dobre oceny z języka polskiego i jest przygotowany do egzaminu. Jesteśmy zadowoleni ze mamy zajęcia z Panem Mariuszem. Dziękujemy bardzo za jego pracę i podejście do naszego syna.... więcej»
Emilia

5+

12.01.2024

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan Mariusz przygotowuje mnie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka polskiego. Lekcje są prowadzone na wysokim poziomie i bardzo dobrze zorganizowane. Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę, którą potrafi jasno i ciekawie przekazywać. Ponadto potrafi motywować i zachęcać do dalszej pracy. Już po kilku zajęciach można dostrzec postęp. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.... więcej»
Edyta

5+

19.12.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Od momentu kiedy nasz syn zaczął uczęszczać na zajęcia do pana Mariusza zauważyliśmy duży postęp w wynikach. Bartosz z większą łatwością przyswaja wiedzę i bardzo chwali zajęcia, a przede wszystkim sposób przekazania wiedzy. Jest chętny i ciekawy zajęć, stwierdzając ostatnio, że już wie: "co to znaczy być człowiekiem oczytanym".... więcej»
Grażyna

5+

19.12.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan Mariusz Sz. prowadzi lekcje z języka polskiego w sposób na najwyższym poziomie i ma bardzo dobre podejście do każdego ucznia. Posiada bardzo szeroką wiedzę. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy. Pan Mariusz jest zawsze przygotowany do zajęć. Najważniejsze, że Julia jest zadowolona.... więcej»
Joanna

5+

18.12.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Lekcje na najwyższym poziomie. Merytoryczne, wzbogacają język, umiejętności dziecka. Świadectwem jego postępów są wyniki kolejnych egzaminów próbnych. Syn lekcje bardzo lubi!... więcej»
Beata

5+

16.12.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo dobre podejście do ucznia, ogrom wiedzy i doświadczenie Pana Mariusza pozwala skupić się na konkretnych tematach, tych które pozwalają osiągnąć największą ilość punktów na egzaminie. Syn z każdą lekcją czuje się pewniej.... więcej»
Kamil

5+

06.12.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Korepetycje są prowadzone na najwyższym poziomie. Dzięki metodom Pana Mariusza nauczyłem się dopasowywać przykłady(na maturze próbnej w 5 minut byłem w stanie wypisać 10), stawiać tezę oraz sąd. W miesiąc czasu dowiedziałem się więcej niż przez całe liceum oraz zwiększyłem swoją pewność siebie podczas wypowiedzi. Mój sposób wypowiadania w codziennym życiu dużo zyskał, a praca pod presją czasu nie jest już większym problemem. Serdecznie polecam pod względem egzaminacyjnym, jak i mentalnym.... więcej»
Magdalena

5

20.09.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Początkowo obawiałem się zaproponowanej metody nauki. Już po pierwszych korepetycjach zrozumiałem, że jest to idealny sposób na powtórki maturalne i urozmaicenie moich wypowiedzi. W krótkim czasie moje wypowiedzi argumentacyjne jak i rozprawki stały się poprawne, pełne kontekstów literackich, a także dojrzałe. Polecam! Wojciech Uzupełnienie: Dzięki Panu Mariuszowi udało mi się zdobyć 86% z matury i dostać na wymarzone studia. Polecam.... więcej»
Magdalena

5+

12.09.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Mariusza. Syn nabrał większej pewności siebie i podniósł zdecydowanie poziom zaliczeń poszczególnych wyzwań z języka polskiego w szkole. Zgłosiliśmy się do Pana Mariusza z dużym wyprzedzeniem, aby zwiększyć szanse syna na zdobycie najwyższej liczby punktów na egzaminie ośmioklasisty. Widzimy, że jest to jak najbardziej realne. Pan Mariusz jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji i realizuje z powodzeniem omówione z nami cele. Uzupełnienie: Język polski zadany na 92%! Dziękujemy Panu Mariuszowi za wsparcie i fantastyczne lekcje!... więcej»
Michaĺ

5+

12.09.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Mariusz Sz. jest niezwykłym korepetytorem. Bardzo dobrze przygotował syna do matury z języka polskiego, a syn zaczynał, naprawdę niewiele umiejąc. Temat maturalny nie był żadnym problemem Zajęcia prowadzone z pasją zawsze ciekawie, dopasowane do charakteru i możliwości ucznia. Gorąco polecam!! Uzupełnienie: Ustny Polski-100% Polski Pisemny - 73% Osiągnąłem takie wyniki nie ucząc się przez cale liceum oraz nie czytając lektur, także same korepetycje robią robotę. Bardzo Polecam... więcej»
Edyta Gajda

5

04.09.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Byłam zadowolona z korepetycji. Córka otrzymała wysoką ocenę.... więcej»
Nina

5+

31.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Korepetytor jest zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć i elastyczny w ustaleniu godzin lekcyjnych. Ma to szczególne znaczenie, gdyż córka ma wiele pozaszkolnych zajęć i treningów. Pomimo tego, że polski nie jest jej ulubionym przedmiotem, bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. Uważa, że Pan Mariusz jest realnym wsparciem podczas przygotowań do egzaminów. Po egzaminach uzupełnię informację o wyniki ... Moja córka dołączyła na zajęcia prowadzone przez Pana Mariusza dopiero od kwietnia, pisząc wcześniej próbne egzaminy ósmoklasisty z języka polskiego na poziomie 68-75%. Pan Mariusz był bardzo elastyczny i dopasowywał się do dostępności mojej córki, która ze względu na uprawiany sport oraz ilość mistrzostw w tym okresie była bardzo często niedostępna. Wykazywał bardzo duże zrozumienie dla tej sytuacji i starał się wykorzystać każdy możliwy wolny termin. Pan Mariusz świetnie zidentyfikował braki i dzięki jego wskazówkom córka egzamin z języka polskiego napisała na 100%.... więcej»
Dmytro

5+

31.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Wyrażam swoją pozytywną opinię o korepetytorze z j.polskiego Panu Mariusze Sz. Synowi bardzo się podobało podeście Pana do korepetycji, przekazywano dużo wiedzy oraz korzystnych informacji przydatnych na egzaminie. Zakres przygotowania dotyczył egzaminu ósmoklasisty, egzamin zaliczony na 82%.... więcej»
Iwona

5+

25.07.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Jesteśmy zachwyceni lekcjami z Panem Mariuszem, syn poprawił swoje oceny z języka polskiego, lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, korepetytor zawsze starannie przygotowany, dzięki Panu Mariuszowi syn polubił język polski.... więcej»
Krzysztof

5+

24.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Moja córka Antonina, po zajęciach z Panem Mariuszem, uzyskała 96% maksymalnego wyniku z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Bez tych zajęć, tak dobry wynik byłby (mimo dużej pracy własnej) trudny do osiągnięcia.... więcej»
Ewa

5+

23.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Syn rozpoczął naukę z Panem Mariuszem, 1,5 miesiąca przed egzaminem. Z wyniku próbnego z egzaminu z j.polskiego ok. 50%, po korepetycjach Syn otrzymał na egzaminie 84%. Pan Mariusz z dużym zaangażowaniem podchodził do lekcji, zadawał prace domowe, które wnikliwie analizował z uczniem. Polecam korepetycje z Panem Mariuszem, szczególnie dla uczniów ze spektrum autyzmu. Lekcje są energetyczne, ciekawe, co powoduje, iż dzieci z deficytem uwagi są zainteresowane i skoncentrowane.... więcej»
Tetiana

5+

21.07.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Moja córka przyjechała z Ukrainy. Słabo mówiła i pisała po polsku. Dzięki nauce Pana Mariusza po 4 miesiącach zajęć zdała egzamin z języka polskiego na 71%.... więcej»
Adriana

5

20.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Wszystko przebiegło dobrze, jestem zadowolona.... więcej»
Dominika

5+

05.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

100 % zaangażowania Pana Mariusza w pracę z synem. Lekcje ciekawe, dużo informacji. Po 2 miesiącach syn świetnie pisze rozprawkę, poprawił oceny z j.p. Polecam.... więcej»
Mariana

5+

05.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Od dwóch miesięcy mój syn Dmytro przygotowywał się do egzaminu ósmoklasisty u pana Mariusza. Upewniłam się, że zrobiłam dobry wybór. Pan Mariusz Sz. bardzo dokładny, zawsze zadaje pytania podczas lekcji, żeby upewnić się, że uczeń jest włączony w proces edukacyjny. Przekazywał wiedzę z emocjami i widać, że Panu Mariuszu zależy na tym co robi. Dziękujemy!... więcej»
Alexandros

5+

03.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Super zadowolony!!!... więcej»
Kamila

5+

02.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

To zaszczyt pracować z Panem Mariuszem. Syn bardzo cenił sobie lekcje - pełen profesjonalizm, wiedza, poświęcenie i indywidualne podejście do ucznia. Jestem pewna że jest to osoba godna naśladowania jeżeli chodzi o współpracę z uczniami. Więcej takich pedagogów 👏... więcej»
Dorota

5

01.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Jestem bardzo zadowolona.... więcej»
Paulina

5

01.06.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Bardzo kompetentna osoba miły i uczciwy.... więcej»
Małgorzata

5+

20.05.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo dobry korepetytor... więcej»
Julita

5+

08.05.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Zajęcia wzbogaciły mój zasób słownictwa. Korepetytor bardzo dobrze wytłumaczył pojęcia, epoki, konteksty oraz budowę rozprawki. Świetne przygotowania do matury.... więcej»
Dominika

5

04.05.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. P. Mariusz kładzie duży nacisk na techniczną i merytoryczną stronę rozprawki. Uczniowie powtarzają materiał z uwzględnieniem wymogów egzaminacyjnych. Syn, nareszcie przypomniał sobie treści lektur, jest pewniejszy siebie, bardziej elokwentny, ma więcej pomysłów na napisanie prac. Są to pierwsze korepetycje, na których syn nie ma czasu się nudzić :-) Polecam... więcej»
Honorata

5+

02.05.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo polecam korepetycje, jako przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Pan Mariusz jest bardzo zaangażowany w prowadzenie lekcji. Raz na tydzień syn pisze rozprawkę, którą nauczyciel szczegółowo sprawdza i omawia. Widać efekty pracy.... więcej»
Sylwia

5+

01.05.2023

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan Mariusz jest korepetytorem godnym polecenia. Można zauważyć, że uczy z powołania oraz stara się w jak najlepszy sposób dotrzeć do uczniów. Lekcje odbywają się na poziomie, bardzo dokładnie tłumaczy dane zagadnienie oraz ocenia sprawiedliwie i konsekwentnie. Pan Mariusz świetnie podbudowuje w uczniach pewność siebie, dzięki czemu wyniki na egzaminach stają się lepsze. Nauczyciel również świetnie sobie radzi z przygotowywaniem uczniów do matury na poziomie podstawowym jak również na poziomie rozszerzonym, uczy jak zdobyć najlepszy wynik z egzaminu. Na każdych zajęciach widać wielkie zaangażowanie nauczyciela i chęć przekazania wiedzy młodym umysłom :) Bardzo polecam :)... więcej»
Iwona

5

29.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Pan Mariusz ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb i predyspozycji dziecka z uwzględnieniem wymagań egzaminacyjnych. Polecam, również dla niepokornych ;)... więcej»
Julia

5+

28.04.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Mieć takiego nauczyciela jak P. Mariusz S. to skarb:) Ma bardzo dużo wiedzy i doświadczenia.... więcej»
Marcin

5+

17.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Kamil, nasz syn, bardzo pozytywnie ocenia pracę z korepetytorem, przygotowuje na bieżąco zadane prace, ma motywację do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności. Z informacji pozyskanych od syna dodać jeszcze należy bardzo pozytywne relacje. A to w mojej ocenie bardzo potrzebny element w pracy z uczniem. W naszej opinii korepetytor jest osobą bardzo komunikatywną, sumienną i staranną w swojej pracy. Jesteśmy na bieżąco informowani o postępach pracy z synem, o wykonanych zadaniach, jak i o obszarach, które wymagają dalszego rozwoju.... więcej»
Agnieszka

5

15.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji. Zaczął w końcu pisać rozprawki i polubił j.polski. Pan Mariusz bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji, jest świetnie przygotowany. Syn z chęcią uczęszcza na zajęcia. Do egzaminu jeszcze zostało parę tygodni, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej.... więcej»
Magda

5+

15.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz pomaga synowi w przygotowaniu do Egzaminu 8-klasisty. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone, dynamiczne, każdy uczeń czynnie uczestniczy w lekcji. Podejście Pana Mariusza do młodzieży jest nowoczesne i dostosowane do potrzeb każdej osoby. Pan Mariusz jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą. Wykazuje duże zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy, a przy tym stosuje takie metody nauczania, które pobudzą ucznia do analizy i kreatywnego myślenia. Polecam!... więcej»
Agnieszka

5+

15.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo dobrze trafiłam wybierając Pana Mariusza ;) Polecam. Syn bardzo zadowolony i chętny do zajęć. Widać efekty pracy. Warto zainwestować z zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmych klas. Pan Mariusz otwiera dziecko na samodzielne myślenie. Dzięki temu egzamin będzie łatwiejszy i mniej stresujący ;) Dziękuję... więcej»
Maksym

5

12.04.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Wszelkie obietnice złożone przez Pana Mariusza zostały spełnione, lekcje prowadzone na wysokim poziomie przyniosły oczekiwany efekt. Metody nauczania stosowane na lekcjach przyczyniły się do dużego postępu w kwestii między innymi pisania rozprawki, oraz formy odpowiedzi argumentacyjnej.... więcej»
Marlena

5+

04.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Z Panem Mariuszem syn ma lekcje Języka Polskiego przygotowujące do Egzaminu 8-klasisty. Efekt poprawy widoczny po zaledwie kilku zajęciach. Genialne, otwarte podejście do Uczniów. Nie dosyć, że zadawane prace to omawiane nie tylko w przypadku zadań danego ucznia co wzmaga doświadczenie (analiza innych prac). Gdyby w Szkołach uczyli tacy Nauczyciele to Korepetycje nie byłyby potrzebne.... więcej»
Edyta

5+

03.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Po co mi polski! Pani nie ma już 2 m-ce!, egzamin jakoś napiszę?! .... - POMYŚLAŁAM KOREPETYCJE!!! Dziś, pragnę wyrazić ogromne uznanie, wdzięczność i podziw dla Pana Mariusza. Zdołał Pan zachęcić, zmotywować, nauczyć i zaszczepić fascynację językiem polskim w charakternej 8-klasistce. Teraz, Jej uśmiech po "on-line" z Panem, 5-ki na języku polskim, stali bywalcy naszego domu (Alek, Zośka i Rudy) oraz Pana rokowania 90% z egz. 8-klasisty to potwierdzenie Pańskiego kunsztu, powołania, uczciwości i ogromnego serca, jakie wkłada Pan w kształcenie dzieci, by nie "gęsi" rosły, a "kwiat" narodu polskiego. Panie Mariuszu serdecznie dziękuję. ... więcej»
Olaf

5+

06.03.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Kurs przygotuję świetnie do egzaminu ósmoklasisty, duży nacisk na techniczną i merytoryczną stronę rozprawki, powtórka materiału z uwzględnieniem wymogów egzaminacyjnych. Syn jest pewniejszy siebie, bardziej elokwentny, ma więcej pomysłów na napisanie prac.... więcej»
Marzena

5+

06.03.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Z Panem Mariuszem syn ma lekcje od miesiąca a już są widoczne postępy. Jest w dobrym kontakcie z dzieckiem i rodzicem. Tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wyjątkowości jeżeli się pojawią.... więcej»
Kamil

5+

23.07.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Polecam pomoc pana Mariusza w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów. Mój "trójkowy" syn napisał egzamin ósmoklasisty na 89%. Ciężka praca popłaca, ale potrzeba czasu, by zobaczyć efekty i docenić.... więcej»
Weronika

4+

19.07.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4+

Korepetycje pomogły mi przygotować się do matury rozszerzonej z języka polskiego, otrzymałam wynik 90%.... więcej»
Katarzyna

5

17.07.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Po doprecyzowaniu potrzeb Pan Mariusz dobrał na tyle skuteczne metody, że syn - chłopak bystry, ale typ niepokorny, mający alergię na rozprawki, mimo tego, że zaczął korki na 1,5 miesiąca przed egzaminem ósmoklasisty - zdał go na 91%. Ergo - polecam lekcje z Panem Mariuszem.... więcej»
Piotr

5+

09.07.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Jestem zadowolony, korepetycje pomogły mi osiągnąć założony cel na maturze.... więcej»
Magdalena

5+

08.06.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo fajnie pan Mariusz przygotował moją córkę. Dzięki czemu córka dobrze zdała egzamin.... więcej»
Weronika

5

04.06.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Pan Mariusz na każdej lekcji był świetnie przygotowany i potrafił zrozumiale przekazać dużą ilość materiału. Serdecznie polecam!... więcej»
Kinga

5+

29.05.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Wielkie zaangażowanie, Pan Mariusz był zawsze starannie przygotowany do zajęć, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania. Na pierwszej lekcji nauczyłem się więcej niż przez ostatnie cztery lata w szkole. Gorąco polecam! Błażej.... więcej»
Magdalena

5+

27.05.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Syn był zadowolony. Udało się skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.... więcej»
Joanna

5

24.05.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Pan Mariusz jest świetnym nauczycielem, ma bardzo dobre podejście do młodzieży. Dzięki Buki udało się bardzo szybko znaleźć korepetytora, jestem zadowolona ze współpracy.... więcej»
WOJCIECH

5+

29.04.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Dzień dobry. Spotkania córki z panem Mariuszem były bardzo ekspresyjne, dynamiczne i merytoryczne. Atmosfera spotkania była bardzo pozytywna i przyjazna, mimo że zajęcia odbywały się on-line, to można było odnieść wrażenie osobistego spotkania i bezpośredniego kontaktu -bezcenne! Daliśmy mało czasu panu Mariuszowi, a mimo to przekazał dużo praktycznych i trafnych informacji oraz nastawił optymistycznie do wyzwania, jakim jest matura. Pozdrawiamy pana MARIUSZA I polecamy wszystkim potrzebującym w... więcej»
Edyta

5+

25.04.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Niekonwencjonalny sposób prowadzenia lekcji spowodował znaczny wzrost zaangażowania w naukę języka polskiego przez mojego syna. Motywacja i wiara w ucznia jest chyba dobrym sposobem na zachęcenie, zniechęconego człowieka do zmobilizowania się przed egzaminami maturalnymi. Lekcje są ciekawe a Pan Mariusz bardzo zaangażowany. Syn przed maturą i mocno zaniedbany edukacyjnie dlatego mam nadzieję, że choć lekcje trwają od niedawna, pan Mariusz da radę przygotować syna do egzaminu. Trzymam mocno kciuk... więcej»
Basia

5+

24.04.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Witam, mój syn, zanim przystąpił do zajęć, nie był w stanie samodzielnie napisać rozprawki. Metoda nauki, jaką stosuje pan Mariusz, jest nastawiona na motywacje, interakcję i praktyczną wiedzę. Już pierwsze zajęcia, jak twierdzi syn, dały rezultat. Potrafił połączyć poszczególne elementy rozprawki, dbając o efekt estetyczny! Bardzo pozytywna i motywująca atmosfera do pracy! Serdecznie polecam zajęcia z panem Mariuszem!... więcej»
Dariusz

5

10.04.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Pan Mariusz prowadzi korepetycje rzetelnie, z dużym zaangażowaniem i pasją. Liczę na to, że też skutecznie :) ale syn czyje się dużo pewniej przed egzaminem maturalnym.... więcej»
Dominik

5+

28.03.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan Mariusz prowadzi korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Udziela cennych wskazówek, wszystko dokładnie tłumaczy oraz cały czas jest pozytywnie nastawiony do ucznia. Po zaledwie kilku lekcjach rozjaśniło mi się w głowie i zrozumiałem na przykład, jakie błędy popełniam przy pisaniu rozprawek. Jestem przekonany ze obecna jak i dalsza współpraca zaowocują dobrze zdana matura.... więcej»
Iwo

5+

20.03.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Polecam korepetycje z Panem Mariuszem, wkłada w nie całe swoje serce :)... więcej»
Piotr

5

20.03.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Profesjonalne prowadzenie lekcji. Syn robi postępy. Jego zdaniem - gdyby miał takiego nauczyciela w szkole, nie miałby problemów z polskiego. Bardzo dobrze tłumaczy i podpowiada jak dobierać argumenty. Możemy polecić dalej. Teraz damy 5 za prowadzenie i zaangażowanie. 5+ - jak syn zda maturę :-)... więcej»
Monika

5

19.03.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Opinia rodzica: na korepetycje z Panem Mariuszem córka zadecydowała się pod koniec stycznia. Patrząc na efekty pracy po tak krótkim czasie (2 miesiące) jestem bardzo zadowolona biorąc pod uwagę zarówno stopnie jak i wzrost pewności siebie córki przy wypowiedziach ustnych i pisemnych na j polskim. Córka też pozytywnie odbiera zajęcia i też zauważa, że zyskała więcej pewności szczególnie w pisaniu, które do tej pory przysparzało wielu problemów.... więcej»
Małgorzata

5+

19.03.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz jest bardzo zaangażowany. Stosuje nowoczesne, skuteczne sposoby nauki i pozytywnie motywuje ucznia. Polecam!... więcej»
agata

5+

08.03.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz jest bardzo zaangażowane w pracę z synem, lekcje są interesujące i efektywne. Widoczna znaczna poprawa w formułowaniu myśli i argumentacji, doceniona również przez szkolnego nauczyciela języka polskiego. Ciekawa formuła prowadzenia zajęć powoduje skupienie na lekcji, a wartością dodaną jest dzielenie się opiniami z innymi uczestnikami zajęć. Mama Maksa... więcej»
Elżbieta

5+

05.03.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan Mariusz świetnie, w sposób niekonwencjonalny przygotował syna do matury z języka polskiego. Dzięki tym korepetycjom matura zdana. Ponadto syn nabrał umiejętności lepszego i bardziej wyszukanego wypowiadania się w mowie i w piśmie. Pan Mariusz zasługuje na 5 z plusem.... więcej»
Tomasz

5+

01.03.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Korepetytor przede wszystkim konkretny; w jedną lekcje dokładnie, bez niedopowiedzeń, wyjaśnił schemat rozszerzonej pracy maturalnej. Bardzo polecam.... więcej»
Agnieszka

5

19.02.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Nauczyciel z pasją i zaangażowaniem. Syn jest zadowolony z korepetycji.... więcej»
Joanna

5+

14.02.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty idzie pełną parą. Pan Mariusz jest skarbnicą wiedzy. Przekazuje bardzo dużo praktycznych informacji w zakresie pisania np. rozprawek, opracowań. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia. Mobilizuje młodego człowieka do twórczego myślenia, a nie odtwarzania materiału. Zarówno synowi jak i nam - rodzicom bardzo podoba się współpraca z Panem Mariuszem. Z uwagi na niedawno rozpoczęte korepetycje czekamy na pozytywne efekty, które niebawem nastąpią.... więcej»
Marcin

5+

27.01.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jest ok. Dziecko zadowolone... więcej»
Hanna

5+

24.01.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo dobry korepetytor! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.... więcej»
Bożena

5+

15.01.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Dzień dobry. Ja i mój syn jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji z Panem Mariuszem. Syn poprawił oceny z języka polskiego. Napisał rozprawkę SAM!!! Oddał do sprawdzenia i dostał 4, co było wcześniej nieosiągalne. Stwierdził, że Pan Mariusz, to pierwsza osoba, która wytłumaczyła mu jak ją napisać. Cieszę się ogromnie i jeszcze raz dziękuję Panu Mariuszowi. Pozdrawiamy... więcej»
Ola

2

12.01.2022

Język polski,

2

Moja opinia jest bardzo zła. Mam na to kilka powodów. Po pierwsze — umawiając się, byłam pewna, że będą lekcje indywidualne, (bo zresztą tak w zgłoszeniu zaznaczyłam, dla dwójki dzieci), okazało się, że syn młodszy trafił do grupy ze starszymi. Okazało się, że taka jest również prowadzona forma tych zajęć, losowo dochodziły jakieś nowe osoby, (raz było jedna, dwie, trzy). I na dodatek syn był w 7 klasie, trafił na temat z ósmoklasistami do omawiania lektury, której jeszcze nie miał nauczyciel ze... więcej»
Agnieszka

5+

29.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Mariuszem, mój syn robi bardzo duże postępy i bardzo dobrze pracuje mu się z Panem Mariuszem. Kompetentny i rzeczowy.... więcej»
Natalia

5+

23.12.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Wszystko było w porządku. Zajęcia były skuteczne.... więcej»
Patrycja

5+

14.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Super współpraca, dziękujemy.... więcej»
Dagmara

5

06.12.2021

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Córka jest zadowolona z korepetycji. Nasza współpraca zaczęła się od początku września i widzę poprawę w ocenach z języka polskiego, mimo iż, lekcje dotyczą głównie przygotowania do egzaminu.... więcej»
Nina

5

23.11.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Korepetycje trwają ponad miesiąc. W tym czasie zauważyłam poprawę ocen z rozprawki u syna oraz otrzymałam pozytywną opinię od nauczyciela j. polskiego ze szkoły. Do egzaminu jeszcze kilka miesięcy i przy tych postępach sukces murowany.... więcej»
Weronika

5+

13.11.2021

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem pozytywnie zaskoczona sposobem prowadzenia zajęć przez p. Mariusza. Spodziewałam się czegoś bardzo statycznego, dążenia do realizowania klucza. Zajęcia są bardzo ożywiające, w porównaniu do tego co bywa w szkole, motywują do nauki i własnego twórczego myślenia. Odczuwam, że p. Mariusz jest nastawiony na rozwój ucznia.... więcej»
Anna

5+

28.10.2021

Psychologia, Kursy uniwersyteckie

5+

Polecam wykładowcę. Dobra komunikacja, szeroka wiedza.... więcej»
Liudmyla

5+

23.10.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Już po pierwszym miesiącu zajęć widać postępy w nauczaniu języka polskiego. Pan Mariusz nie tylko przekazuje wiedzę, ale i pomaga przełamać bariery psychologiczne, ponieważ język polski nie jest językiem ojczystym dla mojej córki. Bardzo polecam.... więcej»
Victor

4+

05.07.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

4+

Pan Mariusz jest osobą bardzo kompetentną i kreatywną, ma artystyczne podejście do nauki języka polskiego. Córka była zadowolona.... więcej»
Anna

5+

28.06.2021

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Córka jest zadowolona z lekcji z Panem Mariuszem. Zawsze był do nich solidnie przygotowany. Lekcje odbywały się punktualnie.... więcej»
Aleksandra

5

13.06.2021

Język polski, Szkoła średnia

5

Bardzo polecam!!! Bardzo dobry kontakt, realizowane prośby o powtórki przed klasówkami, ciekawie prowadzone zajęcia... więcej»
Agata

5+

13.06.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz wydobył z córki potencjał, który w niej drzemał, ale nie został do tej pory wydobyty. Córka "rzutem na taśmę ", bo w ostatnich tygodniach przed egzaminem, nauczyła się pisać rozprawki, poprawnie argumentować i dużą pewnością siebie poszła na egzamin ośmioklasisty. Zdobyte umiejętności będą z pewnością procentować w liceum.... więcej»
Ania

5+

29.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Bardzo zadowolona... więcej»
Kinga

5+

29.05.2021

Psychologia, Szkoła średnia

5+

Miałam przyjemność pracować z P. Mariuszem. P. Mariusz pomagał mi w pisaniu pracy licencjackiej, dzięki Niemu lepiej zrozumiałam temat i mogłam lepiej przekazać swoje myśli. Zajęcia przebiegały w bezstresowej atmosferze, mogłam śmiało mówić to co przyszło mi do głowy. Wiem, że gdy będę potrzebować pomocy z zakresu psychologii, języka polskiego na pewno wrócę do Pana Mariusza. Kinga... więcej»
Danuta

5+

28.05.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Moja opinia jest bardzo dobra. Była bardzo łatwa komunikatywność, przekazano dużo wiedzy.... więcej»
Małgorzata

5+

17.05.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan korepetytor jest kontaktowy, uprzejmy, potrafi dzielić się z uczniem swoją oooogromną wiedzą. 5+ :)... więcej»
Wiktoria

5

15.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, jakich udzielał mi Pan Mariusz. Podczas korepetycji widać, że zależy mu, aby jak najlepiej przekazać wiedzę. Jest sumienny i cierpliwy. Dzięki Panu Mariuszowi zrozumiałam jak prawidłowo pisać rozprawkę maturalną. Polecam... więcej»
Natalia

5

09.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Korepetycje bardzo mi się podobały, były pomocne. Polecam współpracę!... więcej»
Justyna

5+

08.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Jestem zadowolona współpracą z Panem Mariuszem.... więcej»
Cyprian

4+

01.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

4+

Jestem zadowolony. Polecam!... więcej»
Wiktoria

5+

25.04.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Dzięki korepetycjom z Panem Mariuszem uzyskałam bardzo dobre wyniki. Polecam!... więcej»
Grzegorz

5+

19.04.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Witam. Polecam Pana Mariusza.... więcej»
Adriana

5+

01.04.2021

Język polski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Wszystko było bardzo dobrze.... więcej»
Sara

5

01.04.2021

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Pan Mariusz ma niesamowite podejście do przedmiotu. Potrafi zainteresować i zaangażować ucznia. Bardzo serdecznie polecam ;)... więcej»
Aysegül Yilmaz

5+

29.03.2021

Język polski, Konwersacje, Dla początkujących

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. On jest bardzo serdeczny:) Polish is a new language for me that I want to learn for the purposes of running a business in Poland (on a business level). I am satisfied with the level and teaching methods of Mr. Mariusz. Clear progress visible from lesson to lesson. In addition, a lot of good advice on how to quickly learn this language. Mr. Mariusz supports and motivates to learn, and most importantly, he is effective and efficient in it. ... więcej»
Renata

5

25.03.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Polecamy:)... więcej»
Marcin Osika

5

23.03.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Widać postępy w nauce a właściwie w stopniach otrzymywanych przez syna. Czekamy na wynik egzaminu próbnego. Syn jest zadowolony, wg jego relacji tematy omawiane podczas spotkań znajdują praktycznie zastosowanie podczas programowych zajęć z J.polskiego... więcej»
Michał

5

12.03.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Pan Mariusz jest bardzo kompetentny, z ogromna wiedza, lecz troszkę zakręcony.... więcej»
Jolanta

5+

12.03.2021

Język polski, Szkoła średnia

5+

Mój syn był bardzo uprzedzony do wszelkiego rodzaju korepetycji i z wielkim trudem namówiłam go na lekcje. Moje zaskoczenie było bardzo duże, gdy już po pierwszej lekcji mój syn powiedział, że jest ok. Prosiłam w zgłoszeniu, aby Pan Mariusz pokazał mu, że nauka języka polskiego może być przyjemna. I tak się stało!... więcej»
Natalia

5+

11.03.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Byłam zadowolona z korepetycji.... więcej»
Magda

5

09.03.2021

Język polski, Poziom podstawowy, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Dobry korepetytor. Przygotowany do zajęć, punktualny. Dużo wiedzy przekazywane podczas zajęć.... więcej»
Agata

5

05.03.2021

Język polski, Szkoła średnia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Pan Mariusz to bardzo zaangażowany korepetytor. Nawiązuje dobre relacje z uczniem. Polecam!... więcej»
Grzegorz

5

01.03.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Wpółpraca przebiega całkiem dobrze. Syn jest bardziej zaangażowany w naukę. Cały czas wspópracujemy.... więcej»
Monika

5+

25.02.2021

Język polski, Historia, Szkoła podstawowa 4-6 klasa, Egzamin 8-klasisty

5+

Ciepły, kreatywny, kontaktowy nauczyciel. Lekcje nie są nudne. A wiedza sama wchodzi do głowy i tam zostaje.... więcej»
Olek

5+

22.01.2021

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pan Mariusz zawsze na korepetycjach daje z siebie wszystko, nie pozostawiając cienia wątpliwości nad tym, czy mu zależy na postępie ucznia. Angażuje się w lekcje 100%, w sposób zrozumiały omawiając materiał, trzymając się dalej tematu głównego. Buduje z nim wspólne pole porozumienia, przez co korepetycje są bardziej efektywne, a wyniki widoczne już po pierwszych lekcjach w ocenach nauczycieli. Chcąc zainspirować do nauki polskiego, czasem dzieli się własnym doświadczeniem, przekazując wiedzę ni... więcej»
Nataliia

5+

22.01.2021

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Mariusz is helping my son from the middle of December. My son enjoys learning with the teacher, and he likes Polish lessons at school more. From my side I like that Mariusz is open-minded and friendly person. He replayed quickly on my request and I can reach him easily in case of questions... więcej»
Malgorzata

5+

10.01.2021

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Lekcje podobają się synowi, prowadzone są w przyjaznej, wesołej atmosferze. Pan Mariusz motywuje do działania.... więcej»
Kasia

5+

08.01.2021

Historia, Poziom podstawowy

5+

Jestem zadowolona.... więcej»
Hubert

5

23.12.2020

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Świetny korepetytor, potrafi zainteresować ucznia i max. zmotywować do nauki. Syn jest b.zadowolony, efekty w postaci lepszych ocen widoczne po kilku spotkaniach. Najważniejsze, że każda lekcja jest dynamiczna i merytoryczna, bez nudy. Ocena: 5... więcej»
Anna

5+

17.12.2020

Język polski, Kursy specjalistyczne, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan korepetytor jest bardzo dobrym humanista, jestem bardzo zadowolona z jakości i treści lekcji.... więcej»
Sylwia

5+

05.12.2020

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Mariusz to wyjątkowy korepetytor. Podchodzi do ucznia indywidualne mając na uwadze jego predyspozycje zarówno wprost związane z językiem polskim jak i osobowościowe. Świetne podejście do ucznia i jego potrzeb, a także wymagań, jakie stawia przed nim egzamin ósmoklasisty. Polecam !!!... więcej»
Ewa

5+

09.11.2020

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan Mariusz to zaangażowany profesjonalista. Nie tylko prowadzi korepetycje, ale pomaga uczniowi także od strony psychologicznej ( nastawienie do przedmiotu, sposób wypowiedzi ustnej). Nie szczędzi czasu i sił. Najlepszą rekomendacją są słowa mojego syna (który przygotowuje się do matury i nie jedne korepetycje ma już za sobą ):"Wszystko super, lepszego nie znajdziesz". Tak więc serdecznie polecamy pana Mariusza!... więcej»
Kornel

5+

04.11.2020

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Bardzo mi się podobają korepetycję z Panem Mariuszem, wszytko w porządku.... więcej»
Amelia

5+

13.10.2020

Język polski, Historia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Praca z Panem była bardzo owocna. Materiał przekazywany jest kompetentnie i w łatwy do zapamiętania sposób. Mimo krótkiego okresu zajęć, ciesze się ze mogłam z Panem współpracować. :))... więcej»
Łukasz

5+

17.07.2020

Historia, Szkoła średnia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Byłem zadowolony z korepetycji z Panem Mariuszem.... więcej»
JUSTYNA

5+

17.07.2020

Język polski, Szkoła średnia

5+

Córka jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mariuszem. Pan jest zawsze przygotowany do lekcji z uczniem. Polecam wszystkim. Korepetytor 5+.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję za wystawiony komentarz. Życzę samych sukcesów Patrycji. Pozdrawiam

Urszula

5+

28.06.2020

Język polski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Synowi bardzo się podobają zajecia! Pan Mariusz jest świetnym nauczycielem... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję za wystawiony komentarz do lekcji. Życzę Kubie samych sukcesów w szkole. Pozdrawiam

Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Joanna T. id: 110013

Joanna T.

Jestem studentką trzeciego roku sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

50zł/60 min
Joanna F. id: 46760

Joanna F.

Mam na imię Asia, mam 25 lat i bardzo chętnie udzielę korepetycji z zakresu szkoły podstawowej i szkoły średniej.

90zł/60 min
Joanna P. id: 10474

Joanna P.

Absolwentka studiów licencjackich oraz magisterskich z języka francuskiego o specjalności nauczycielskiej.

4.7
90zł/60 min
Anna K. id: 53448

Anna K.

Cześć! Навчу польської мови!

50zł/60 min
Veronika H. id: 109865

Veronika H.

Cześć, nazywam się Veronika i ja szukam studentów do nauki polskiego. Zapraszam na zajęcia :)

50zł/60 min