Korepetycje - Beata C. id:26718

«Jestem nauczycielem dyplomowanym oraz egzaminatorem maturalnym (od 2006 r.). Pracowałam w renomowanym liceum, ucząc w kl. o profilu biol-chem.»

100 zł/60 min

Beata C.

id: 26718

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Łódzka

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

1989

Wiek:

46-55

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury rozszerzonej Szkoła średnia

O sobie

Przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego z chemii w zakresie rozszerzonym, w szczególności osoby chcące studiować na Uniwersytecie Medycznym. Dziesiątki moich byłych uczniów to studenci i absolwenci uczelni medycznych.

W celu poszerzenia swoich kompetencji w przygotowywaniu młodzieży do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym ukończyłam wiele kursów, szkoleń i warsztatów.

Nauczanie chemii to mój zawód, moja praca ale również moja pasja. W ocenie moich uczniów (możliwość wglądu do licznych rekomendacji) jestem osobą lubianą przez młodzież, wymagającą, obowiązkową, cierpliwą, serdeczną, tworzącą miłą atmosferę pracy.

Zapewniam profesjonalizm, bardzo dużo materiałów dydaktycznych, odpowiadających wymaganiom maturalnym i wiele cennych wskazówek, dotyczących przygotowań do egzaminu dojrzałości.

Przyjmuję zapisy na rok szkolny 2020/2021 od uczniów przyszłorocznych klas maturalnych, pozostałej młodzieży licealnej, jak również absolwentów, chcących poprawić wynik egzaminu dojrzałości.

Podobne ankiety Łódź

Andrzej K.

Korepetycje dla uczniów oraz dorosłych!!!! Ceny w zależności od poziomu 70-180,-/godz!!!!!

4.8
100zł/60 min

Paweł A.

Doktor chemii i mgr fizyki udzieli pomocy z zakresu chemii, fizyki i matematyki dla uczniów (80zł/h) i studentów (100zł/h).

5
80zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Beata C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Szkoła średnia
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 100 zł/60 min.