Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Beata C. id:26718

Beata C.

160za 60 min

Beata C.

«Jestem egzaminatorem maturalnym (od 2006 r.) oraz nauczycielem dyplomowanym. Pracowałam w renomowanym liceum, ucząc w kl. o profilu biol-chem.»

19 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Chemia

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Łódź

Lekcje online:

tak

O sobie

Przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego z chemii w zakresie rozszerzonym, w szczególności osoby chcące studiować na Uniwersytecie Medycznym. Dziesiątki moich byłych uczniów to studenci i absolwenci uczelni medycznych.

W celu poszerzenia swoich kompetencji w przygotowywaniu młodzieży do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym ukończyłam wiele kursów, szkoleń i warsztatów.

Nauczanie chemii to mój zawód, moja praca, ale również moja pasja. W ocenie moich uczniów (możliwość wglądu do licznych rekomendacji) jestem osobą lubianą przez młodzież, wymagającą, obowiązkową, cierpliwą, serdeczną, tworzącą miłą atmosferę pracy.

Zapewniam profesjonalizm, bardzo dużo materiałów dydaktycznych, odpowiadających wymaganiom maturalnym i wiele cennych wskazówek, dotyczących przygotowań do egzaminu dojrzałości.

Przyjmuję zapisy od uczniów klas maturalnych, pozostałej młodzieży licealnej, jak również absolwentów, chcących poprawić wynik egzaminu dojrzałości.

Zajęcia prowadzę wyłącznie w wymiarze 2 godzin lekcyjnych. Odbywają się one w Łodzi na osiedlu Radogoszcz Zachód lub przez skype z wykorzystaniem tabletu graficznego.
Zapraszam serdecznie do współpracy.

Wykształcenie:

Politechnika Łódzka, magister inżynier, 1989

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 20 lat

opinie

14 opinie o Beata C.

5/5

5+

12

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Joanna

5+

09.11.2022

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki Pani Beata prowadzi przygotowania do matury z moją córką. Pani Beata ma plan nauczania, nie odwołuje zajęć, przekazuje niezbędne notatki i motywuje do nauki. Jestem spokojna, że gdy dojdzie do ostatecznych powtórek materiału, córka wykaże się wiedzą i umiejętnością rozwiązywania testów. Bani Beata ma bardzo dobry kontakt z uczniem, córka chętnie jeździ na zajęcia i podziwia Panią Beatę za charyzmę w swoim zawodzie.

Karolina

5+

13.06.2022

Chemia, Szkoła średnia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo duże zadowolenie, materiał realizowany konsekwentnie i dokładnie. Pani Beata udostępnia dodatkowe materiały i bardzo przystępnie tłumaczy. Widoczne postępy w pracy, a przede wszystkim zachęcenie do nauki przedmiotu. Będziemy kontynuować współpracę. Karolina

Paulina

5+

30.12.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pani Beata prowadzi korepetycje w bardzo miłej atmosferze, dużo materiału przerabiamy na jednej lekcji, dobrze tłumaczy, zwraca uwagę na "smaczki' maturalne, które trzeba znać.

Kuba

5+

22.11.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Korepetycje są w prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a jednocześnie można przerobić całkiem dużo materiału w ciągu jednej lekcji. Polecam

Jolanta

5

21.10.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

5 wszystko jest Ok

Milena

5+

08.10.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Beatą. Pani Beata jest bardzo miła, ale również wymagająca i motywująca, podpowiada, na co zwrócić uwagę podczas nauki i zawsze z chęcią tłumaczy to, co sprawia problem.

Izabela Kałuża

5+

11.10.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielanych przez Panią Beatę. Miałam wielu korepetytorów z różnych przedmiotów, ale pani Beata jest dosłownie najlepsza. Jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć, zna dokładnie zagadnienia, które obowiązują na maturze. Oprócz ogromnej wiedzy i umiejętności jej przekazywania pani Beata jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Dominika

Dorota

5+

10.06.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Korepetycje prowadzone przez Panią Beatę spełniają wszystkie moje oczekiwania. Zagadnienia są omawiane i tłumaczone bardzo dobrze, a atmosfera podczas lekcji niezwykle przyjemna. Zajęcia te mogę polecić każdemu, kto szuka rzetelnego źródła wiedzy oraz profesjonalnego przygotowania do egzaminów.

Maciej

5+

27.05.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Współpraca była bardzo owocna. Świetnie dogadywaliśmy się co do nauki i przygotowania do matury. Pani Beata dawała bardzo pożyteczne wskazówki podczas nauki, robiliśmy róznego rodzaju zadania z chemii. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Beatą.

Marcin

5+

09.11.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pani jest super, bardzo dobrze tłumaczy chemię. Polecam Panią jak najbardziej.

Ania

5+

11.01.2021

Chemia

5+

Pani Beata jest po prostu świetną korepetytorką z chemii. Polecam "-)

Justyna

5+

12.10.2020

Chemia, Szkoła średnia

5+

Pracę nauczyciela oceniam na 5, niestety musiałam zrezygnować z korepetycji, byłam na zajęciach tylko 3 razy.

Zofia zgłasza mama Magdalena|+|Magdalena

5+

05.10.2020

Chemia, Szkoła średnia

5+

Dziękujemy za polecenie korepetytora. Praca bardzo owocna.

Karolina

5

28.10.2020

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Moja córka jest bardzo zadowolona. Wszystko jest w najlepszym porządku.

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii