Korepetycje - Paweł D. id:27010

Paweł D.

60za 60 min

Paweł D.

«Jestem absolwentem wydziałów Prawa i Administracji (kierunek prawo) oraz Historycznego (kierunek historia), który od sześciu lat naucza historii.»

Przedmioty

Historia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Szkoła średnia

Kursy uniwersyteckie

Informacje o doświadczeniu:

Zajęcia zostały opracowane z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu maturalnego w formułach z 2015 oraz 2023 r. Korzystam z certyfikowanych pomocy maturalnych (zadań oraz podręczników), uniwersyteckich materiałów dydaktycznych (fragmenty opracowań, podręczników akademickich), a także multimedialnych (testy Kahoot, fabularne i dokumentalne filmy historyczne). Lekcje najczęściej prowadzę zdalnie z wykorzystaniem Zoom oraz Cisco Webex w bloku 1,5-godzinnym.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnicowanych materiałów dydaktycznych.

W swoich zajęciach staram się przedstawić najważniejsze problemy podstawy programowej w formie atrakcyjnego oraz interaktywnego wykładu, który wymaga od ucznia wcześniejszego przygotowania (m. in. lektury podręcznika z wyznaczonych działów), jak również wykonania wcześniej zadanych prac domowych (m. in. notatki, wypracowania maturalne). W trakcie lekcji omawiam bowiem wykonane zadania, a także pomagam przy rozwiązaniu zadań maturalnych wybranych stosownie do omawianych zagadnień.

Regularnie udostępniam uczniom przygotowane przez siebie testy na platformie Kahoot oraz umożliwiam napisanie arkusza maturalnego na wzór matury próbnej, ażeby mogli powtarzać przerobiony materiał oraz sprawdzić swoją wiedzę.

Dla wzmocnienia atrakcyjności przedmiotu udostępniam im bogatą bibliotekę edukacyjnych filmów krótkometrażowych oraz podcastów, a także rekomenduję liczne klasyki historycznych filmów fabularnych i dokumentalnych.

Oferta:
1.     Kurs powtórkowy do matury z historii:
W ciągu trzydziestu czterech tygodni omawiam wszystkie główne tematy licealnej podstawy programowej w autorskich modułach problemowych, które mają ułatwić zrozumienie materiału i napisanie wysoko punktowanego wypracowania.
Zajęcia indywidualne: 90 zł/90 min
Start 30 sierpnia!

2.    Kurs wyrównawczy z historii dla szkół średnich:
W ciągu dwóch lat gruntownie omawiam wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przedmiotu, dzięki czemu uczniowie zostają przygotowani do lekcji oraz nieuchronnego egzaminu maturalnego.
Zajęcia indywidualne: 90 zł/90 min
Start 30 sierpnia!

3.     Kurs przygotowawczy z zadań maturalnych:
W ciągu 6 tygodni (8 godzin zajęć) przygotowuję ucznia do matury zarówno przedstawiając teoretyczne tajniki prawidłowego rozwiązywania zadań i pisania wypracowań, jak też udostępniając rozległą bazę testów i arkuszy. Kurs kończy się napisaniem matury próbnej.
Kurs online: 350 zł/8 godzin

Najbliższy turnus: I: 30.08 - 10.10.2021

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, licencjat, 2015

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek
Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia