Korepetycje - Jakub S. id: 27023

Jakub S.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Historia, wiedza o społeczeństwie, język polski. Szkoła podstawowa, średnia, przygotowywania do matury podstawowej lub rozszerzonej.

Jakub S. 5.0(opinie: 2)

Historia, wiedza o społeczeństwie, język polski. Szkoła podstawowa, średnia, przygotowywania do matury podstawowej lub rozszerzonej.

Przedmioty

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Przedmieście Oławskie

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Krzyki , Osiedle Powstańców Śląskich, ul. Dąbrowskiego
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłem studia na kierunku administracja w stopniu licencjata. Aktualnie kontynuuje kierunek na studiach magisterskich, po których chciałbym pójść na studia doktoranckie i kontynuować moją karierę na uniwersytecie. Chociaż tematyka moich studiów niezmiernie mnie interesuje, to moją prawdziwą pasją jest historia. Swoją wiedzę starałem się udowodnić na każdym możliwym sprawdzianie, notując same szóstki i wysokie miejsca w konkursach. Na maturze z rozszerzonej historii uzyskałem 80%. Swoją wiedzę poszerzam na bieżąco, dodając kolejne pozycje do swojej biblioteki. Jeśli chodzi o mój profil nauczania, to muszę przyznać, że nie mam dużego doświadczenia. Ogranicza się ono do pomocy kolegom, znajomym i rodzeństwu. Jestem jednak zdania, że nauka historii bazująca na bezsensownym kuciu dat i informacji nie ma sensu. Najważniejsze w historii jest ją zrozumieć na poziomie przyczyna-skutek, jest to według mnie najefektywniejszy sposób nauczania, dający najpełniejszy obraz wydarzeń historycznych. Dobrze wiem, że korepetycje nie powinny być toporną lekcją, która jest karą dla ucznia, dlatego swoje zajęcia chciałbym prowadzić w sposób ciekawy, mający ułatwić pojmowanie omawianych zagadnień.

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, magister, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Jakub S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Dagmara

5+

16.05.2023

Historia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo polecam Pana jako nauczyciela, lekcje są zróżnicowane tematycznie i prowadzone w bardzo ciekawy sposób! ... więcej»
Paulina

5

19.10.2022

Historia, Szkoła średnia

5

Świetne, konkretne i treściwe lekcje, historia przedstawiona z pasją i zaangażowaniem. Dzięki lekcjom z tym korepetytorem rozumiem historię i wkuwanie na pamięć nie jest już potrzebne! Pan Jakub to osoba bardzo kompetentna, a lekcje z nim godne polecenia zarówno tym mniej ogarniającym historię jak i tym, którzy chcą się przygotować do matury rozszerzonej. Szczerze polecam!... więcej»

Podobne ankiety

Rossano T. id: 31748

Rossano T.

Ukończyłam maturę IB we Francji z wysokimi ocenami udzielam także korepetycji z historii. Bardzo lubię tańczyć i malować także chodzić po górach.

50zł/60 min
Patrycja S. id: 53383

Patrycja S.

Cześć !!! Jestem prawnikiem, aktualnie przygotowującym się do egzaminu na aplikację prokuratorska, chętnie udzielę korepetycji i pomogę Ci we wszystkich kwestiach.

70zł/60 min
Damian D. id: 940

Damian D.

Korepetytor historii

4.5
40zł/60 min
Przemysław K. id: 50898

Przemysław K.

Witam zapraszamy do skorzystania z usług korepetytorskich.

60zł/60 min
Jakub C. id: 50339

Jakub C.

Profesjonalne korepetycje

50zł/60 min

;