Korepetycje - Paulina Z. id:27301

Paulina Z.

60za 60 min

Paulina Z.

«Moją pasją jest uczenie się języków obcych. W wolny czas lubię spędzać ze znajomymi i rodziną. Nie pogardzę też serialem na Netflix.»

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Kursy uniwersyteckie

Konwersacje

Język w biznesie

Native speaker

Gramatyka

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Poziom C1-C2

Przygotowanie do DELE

Studia zagraniczne

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Informacje o doświadczeniu:

Cechuje mnie profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia prowadzę w spokojnej i miłej atmosferze. Jest dla mnie bardzo ważne, żeby moi uczniowie podczas nauki czuli się komfortowo, tak aby wiedza szybko się przyswajała, a zajęcia były jak najbardziej efektywne. Oferuję własne materiały dydaktyczne, między innymi: piosenki, słuchanki, filmiki video, ćwiczenia gramatyczne oraz żywe teksty z hiszpańskiej prasy lub książek.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Mogę się pochwalić stypendium odbytym w ramach programu Erasmus na Universidad de La Laguna, gdzie zajęcia odbywały się tylko w języku hiszpańskim. Prowadzę zajęcia dla dzieci i dorosłych, mam spore doświadczenie w prowadzeniu prywatnych korepetycji dostosowanych do potrzeb moich uczniów. Pomogę w odrobieniu zadania i przygotuję do klasówki. Zawsze staram się zainteresować ucznia, przyciągnąć jego uwagę i pozytywnie nastawić do przedmiotu.

Wykształcenie:

Universidad de La Laguna, Tenerife, magister, 2020

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat