Korepetycje - Radosław S. id: 27680

Radosław S.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Uczę języka hiszpańskiego niezwykle skuteczną metodą bezpośrednią. Wspólnie z żoną udzielamy lekcji na poziomach: A0, A1, A2, B1, B2 i C1

Radosław S. 4.9(opinie: 9)

Uczę języka hiszpańskiego niezwykle skuteczną metodą bezpośrednią. Wspólnie z żoną udzielamy lekcji na poziomach: A0, A1, A2, B1, B2 i C1

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Direct Method (metodo directo).

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Dziesięć lat temu przeprowadziłem się do Ekwadoru i ożeniłem z Ekwadorką. Naszym klientom oferujemy nauczanie najnowszą i najskuteczniejszą metodą bezpośrednią, jaka jest aktualnie dostępna. Método directo to system nauki języka hiszpańskiego stworzony przez grupę doświadczonych ekspertów i metodyków. Jest on systematycznie udoskonalany w oparciu o regularnie przeprowadzone badania oraz najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych.

Método directo para español jest w założeniach podobna do popularnej Metody Callana. Jej głównym celem  jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. To prowadzi do myślenia w języku, którego się chcemy nauczyć, a dzięki temu łatwości w posługiwaniu się nim w praktyce. Głównym elementem lekcji jest zadawanie pytań przez nauczyciela i udzielanie przez uczniów odpowiedzi stosując pełne zdania.

A zatem stosowana przez nas metoda łączy w sobie dotychczasowe osiągnięcia metody Callana z najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych.

Wykształcenie:
Kurs przygotowujący do nauki metodą bezpośrednią, , 2020
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

9 opinie o Radosław S.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

5

5+

3

Sara

5

15.02.2024

Język hiszpański, Dla początkujących

5

Pan Radosław bardzo fajny korepetytor.... więcej»
Mateusz Góra

5

11.07.2023

Język hiszpański, Konwersacje, Dla początkujących

5

Wszystko w jak najlepszym porządku, korepetytor potrafiący przekazać swoją wiedzę.... więcej»
Monika Subartowicz

5+

24.05.2023

Język hiszpański, Poziom A1-A2

5+

Bardzo fajny i kontaktowy nauczyciel z ogromnym poczuciem humoru, bardzo ciekawy świata i ludzi. Lekcje prowadzone są ciekawie i dostosowane są do potrzeb ucznia. Ma stały kontakt z językiem, na co dzień mieszka w Ekwadorze, także oprócz nauczenia języka można się wiele dowiedzieć o tym egzotycznym dla nas kraju.... więcej»
Krzysiek

5

23.05.2023

Język hiszpański, Dla początkujących

5

Pan Radosław jest bardzo dobrym, godnym polecenia korepetytorem. Bardzo mi się podoba metoda nauczania i sposób prowadzenia zajęć przez korepetytora.... więcej»
Milosz

4+

28.04.2023

Język hiszpański, Poziom A1-A2

4+

Ogólnie bardzo dobrze się współpracowało, dobry kontakt, fajny sposób prowadzenia zajęć. ... więcej»
Justyna

5+

16.12.2022

Język hiszpański, Poziom A1-A2

5+

Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Pan Radosław to świetny korepetytor. Polecam.... więcej»
Karol

5

09.12.2022

Język hiszpański, Poziom A1-A2

5

Współpracuję z Panem Radosławem już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko jest super. Polecam!... więcej»
Szymon

5

29.09.2022

Język hiszpański, Poziom B1-B2

5

Jestem bardzo zadowolony z naszych lekcji, które w całości odbywają się po hiszpańsku. Zajęcia są ciekawe, faktycznie poprawiają mój hiszpański (sam czuję większą swobodę mówienia), poruszamy przeróżne tematy, ubogacamy słownictwo i zajmujemy się też nowymi zagadnieniami gramatycznymi. Szczerze polecam, bo te lekcje to naprawdę przyjemność, a dużo w tym wszystkim dają ;-)... więcej»
Marcin

5+

22.07.2022

Język hiszpański, Konwersacje, Native speaker, Poziom A1-A2

5+

Jestem bardzo zadowolony.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety