info@buki.org.pl
48732080164
Grzegorz

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

120 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Politechnika Śląskia (2005)

Poziom:

magister inżynier

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Kursy uniwersyteckie

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

Lekcje online:


O sobie:

Witam!
Jestem nauczycielem z ponad 10 letnim stażem. Specjalizuję się w udzielaniu lekcji indywidualnych. Umiem „dotrzeć” do większości osób nie zależnie od poziomu ich umiejętności. Jestem osobą cierpliwą, opanowaną i zaangażowaną. Uczenie to moja pasja.
*Poziomy zaawansowania: od szkoły podstawowej poprzez gimnazjum po szkołę średnią. *
Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego, matury a takze do konkursów chemicznych.
Dzięki długiemu stażowi w udzielaniu zajęć indywidualnych oraz pracy w szkole znam obie strony relacji uczeń – nauczyciel, co ułatwia mi przygotowywanie ucznia do sprawdzianów, odpowiedzi oraz egzaminów.
Posiadam bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szczególności przydatnych w przygotowaniach do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalisty i egzaminu maturalnego. Natomiast w ramach pracy nad bieżącym materiałem używam książek i zeszytów szkolnych ucznia – o ile są dostępne.
Uczę dwóch przedmiotów: matematyki i chemii. Matematyka to królowa nauk, jej znajomość bardzo przydaje się w zrozumieniu chemii (szczególnie maturzystom), natomiast chemia dostarcza konkretnych przykładów zastosowań matematyki w praktyce.
Dzięki ukończeniu technikum, a następnie studiów politechnicznych cechuje mnie analityczny sposób myślenia, który staram się przekazywać swoim uczniom – dzięki temu łatwiej rozwiązywać zagadnienia pojawiające się w zadaniach wymagających samodzielnego myślenia.
Dla państwa wygody dojeżdżam do domu ucznia. Prowadzę zajęcia na terenie Katowic oraz miast ościennych.

Krótka informacja o korepetytorze

Grzegorz K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Bytom i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 120 Zł/god.