Korepetycje - Aleksander P. id:28842

«Fizyka, matematyka, angielski miło, przystępnie, skutecznie.»

80 zł/60 min

Aleksander P.

id: 28842

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

1994

Wiek:

50+

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Konwersacje Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary) Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Jestem absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu w gimnazjum, liceum, programie IB Physics. Wykładałem fizykę na wyższych uczelniach w języku angielskim. W swojej pracy skupiam się na prostym, przystępnym wyjaśnianiu najważniejszych pojęć i wykorzystaniu tej wiedzy do efektywnego rozwiązywania zadań. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Ważnym elementem mojego nauczania jest koncepcja piękna otaczającego nas świata i rola nauk przyrodniczych w jego opisie i zrozumieniu. Moi uczniowie z reguły uzyskują lepsze oceny w szkole i na egzaminach. Skutecznie pomagam w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Poznajemy wszystko, co potrzebne, aby królowa nauk sprawiała nam przyjemność. W miłej atmosferze wyjaśniam zagadnienia matematyczne tak, aby efektywnie rozwiązywać zadania. Pomoc bieżąca i przygotowanie do egzaminów.

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Z przyjemnością poznajemy prawa rządzące naszym wszechświatem. Zaczynamy od przystępnego zapoznania się z podstawowymi pojęciami fizycznymi, aby następnie poznać strategie rozwiazywania zadań. Wszystko w kontekście naszego otoczenia .Dodatkowo wspomagamy się animacjami cyfrowymi.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Doskonalimy umiejętności językowe podczas zajęć dopasowanych indywidualnie do potrzeb ucznia. Oryginalne podręczniki brytyjskie. Multimedia. Piosenki ,historyjki, gry dla najmłodszych. Konwersacje dla dorosłych.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Arkadiusz P.

Korepetytor z matematyki, geografii i fizyki, przygotowywałem uczniów do matury, testów 6-klasisty, 8-klasisty i egzaminu gimnazjalnego.

80zł/60 min

Jan G.

Uczę osoby w formie Native Speaking . Uczę osoby, które chcą się "rozgadać" w języku angielskim poprzez godzinną konwersację w języku angielskim

80zł/60 min

Karolina M.

Nauczyciel języka angielskiego w szkole językowej, korepetytor, tłumacz ustny i pisemny.

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksander P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Konwersacje
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 80 zł/60 min.