Korepetycje - Weronika U. id:30482

Weronika U.

100za 60 min

Weronika U.

«Udzielam korepetycji z chemii na każdym poziomie, prowadzę również kurs maturalny. Uczę dodatkowo matematyki dla szkół podstawowych.»

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Radomsko

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem mgr chemii kryminalistycznej i sądowej. Udzielanie korepetycji to moja pasja, którą rozwijam i kształcę od przeszło 4lat. W tym roku założyłam działalność związaną z prowadzeniem korepetycji więc nie jest to jak dla większości osób praca dorywcza tylko moja stała praca, której poświęcam swój cały czas i uwagę. Przez czas udzielania korepetycji będąc jeszcze studentką zdobyłam spore doświadczenie w pracy z uczniami i wiem, że aby osiągnąć sukces musi być to wsPÓŁpraca (50% sukcesu to Twoja ciężka praca, a drugie 50% to moja pomoc).

Udzielę korepetycji z chemii przygotowujące do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi, egzaminu po podstawówce, pomagam nadrabiać zaległości, odrabiać zadania domowe oraz na bieżąco opanowywać materiał na zajęcia. Zajęcia prowadzone przeze mnie są w przyjaznej atmosferze, co na pewno nie spowoduje niepotrzebnego stresu i pozytywnie wpłynie na naukę, posiadam liczne materiały, które sprawią, że niezrozumiałe zagadnienia wielokrotnie ćwiczone będą dla Ciebie czymś banalnym.

UWAGA!
Rozpoczynam zapisy do kursów maturalnych z chemii na rok 2021/2022. Jeżeli boisz się, że obecna sytuacja pokrzyżowała Twoje plany i nie dasz rady z maturą z chemii, bo prawdopodobnie materiał na lekcjach nie został zrealizowany, nie przerabiałeś testów bądź po prostu boisz się, że to wszystko za mało. To jestem tu po to byśmy razem dali sobie radę i przerobili wszystkie możliwe arkusze z chemii :)

KURS MATURALNY:
* Na czym polega?
Skupiamy się WYŁĄCZNIE na zadaniach maturalnych oraz początkowym przypomnieniu najważniejszych działów ze wszystkich lat liceum.

* Jak wygląda?
- 2 pierwsze miesiące (8tyg x 2h) przypominamy po kolei wszystkie działy przerabiane w liceum (teoria + zadania ze zbiorów maturalnych oraz Witowski).
- kolejne miesiące ( 1 miesiąc: 4tyg x 2h) - ilość kolejnych miesięcy uzależniona od momentu rozpoczęcia kursu (czym zaczniesz wcześniej tym więcej zadań przerobisz) - przerabianie arkuszy maturalnych: CKE, Nowa Ewa, Operon, UJ, MEDYK.

* Dlaczego kurs maturalny lepszy od zwykłych zajęć?
Kurs skupia się na maturze, a nie na bieżącym materiale przerabianym w szkole. Możemy sprawdzić swoją wiedzę i przypomnieć ważne zagadnienia. Czym zaczniesz go wcześniej, tym żadne zadanie maturalne nie będzie dla Ciebie straszne! :)

Zajęcia ruszają od września i będą w formie zarówno stacjonarnej oraz online ( przez zoom bądź fb). (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). W razie zainteresowania kursami maturalnymi zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie:

Uniwersytet w Białymstoku, magister, 2021

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

8 opinie o Weronika U.

5/5

5+

3

5

5

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Aneta

5

08.11.2021

Chemia, Szkoła średnia

5

Współpraca układa się bardzo dobrze, syn jest zadowolony z zajęć.

Agnieszka

5

08.11.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani Weronika chętnie pomaga uczniowi i dzieli się swoją wiedzą. Serdecznie polecam :)

Iwona

5

08.11.2021

Chemia, Szkoła średnia

5

Pani Weronika jako korepetytor jest osobą mającą szeroki zakres wiedzy z dziedziny chemii i posiadającą umiejętności w zakresie edukacyjnym. Potrafi przedłożyć tematy w sposób, który sprawia, że, chemia jest przyjazna uczniowi. Udostępnia materiały do ćwiczenia i ugruntowania zdobytej wiedzy.

Dorota

5

02.03.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Bardzo dobra merytorycznie korepetytorka. Junior zaczyna rozumieć o co chodzi w chemii. Matura z chemii urealnia się. Polecamy. Dorota K.

Małgorzata

5+

22.02.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Weroniką. Ocena 5

Dominika

5

22.02.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Weroniką. Jest wyrozumiała, cierpliwa, dobrze tłumaczy tematy i zadania, wysyła łatwe do przyswojenia i zrozumienia notatki, nie popędza, zwraca uwagę na szczegóły i na co należy zwrócić największą uwagę oraz jak coś łatwiej jest zapamiętać. Bardzo przyjemnie mi się z nią pracuje.

Anna

5+

11.01.2021

Chemia, Szkoła średnia

5+

Witam, oceniamy z córką współpracę z Panią Weroniką celująco. Założenie było, aby córka zaliczyła chemię, a czasu było bardzo mało tj. 6 dni. Córka chemię zaliczyła i zyskała dodatkowo więcej pewności co do swojej wiedzy i możliwości dzięki Pani Weronice. Pani Weronika bardzo miła, zaangażowana, kompetentna, kontaktowa, cierpliwa. Bardzo dziękujemy Pani Weronice.

Justyna

5+

22.01.2021

Chemia, Szkoła średnia

5+

Pani jest bardzo zaangażowana w korepetycje z uczniem. Córka jest zadowolona z korepetycji z Panią i wszystko jest jak na najwyższym poziomie.

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii