Anna T.
«Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, kończyłam liceum z rozszerzoną matematyką i angielskim. W edukacji liczą się głównie chęci moje i ucznia ;)»
Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie
Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności
Wydajność pracy
Sprawdzony korepetytor
Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:
Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie
Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności
Wydajność pracy
Przedmioty
Język angielski
Matematyka
Poziomy nauczania:
Informacje o doświadczeniu:
Jeśli zależy Ci, aby zdać maturę w tym roku z matematyki na bardzo dobrym poziomie - zapraszam Cię serdecznie, myślę, że się dogadamy! Albo jeżeli szukasz kogoś, to wesprze edukację matematyczną Twojego dziecka, to śmiało napisz również do mnie. Nauka to wiedza, ale połączona z praktyką, nic co na siłę nie da efektów. A więc, do dzieła!
Poziomy nauczania:
Informacje o doświadczeniu:
Umiejętność języka angielskiego to w dzisiejszych czasach narzędzie może nie niezbędne, ale bardzo pomocne. Jeśli stoi przed Tobą wyzwanie w postaci matury z angielskiego, chcesz podreperować i przypomnieć sobie stare słówka do pracy albo szukasz kogoś, kto nauczy Twoje dziecko praktycznego języka - zapraszam do siebie. Bowiem bez praktyki nie ma efektów i jeśli są chęci to możliwości są ogromne:)
Miejsce lekcji
Gdynia: Chylonia, Cisowa, Leszczynki, Obłuże
Reda
Rumia
Wejherowo
Rumia
tak
O sobie
Politechnika Gdańska, której jestem absolwentką, ukończyłam z tytułem inżyniera, co dało mi możliwość otwarcia wielu perspektyw na życie. Dodatkowo język angielski oprócz zdobytych umiejętności w szkole i na uczelni, praktykowałam podczas studiów zagranicznych, gdzie stał się moją codziennością. Korepetycji z angielskiego i matematyki udzielam od ponad 3 lat. Choć najlepiej czuję się przy pracy na maturę podstawową z matematyki, pomogę chętnie każdemu. Bowiem dotychczas pomagałam zarówno dzieciom, gimnazjalistom, licealistom i przy pomocy do rozwoju kompetencji w pracy. Zatem wiek nie gra roli, liczą się chęci. W swojej metodzie nauczania bazuję na praktyce i rozwiązywaniu testów oraz zadań maturalnych, chcę, aby uczniowie wynieśli otrzymaną wiedzą ponad szkołę i mogli z niej korzystać w życiu codziennym. Pozwoli im to na poszerzenie swoich umiejętności i otrzymanie większych szans w przyszłości.
Politechnika Gdańska, inżynier, 2021
18-25
ponad 3 lata
26
Harmonogram zajęć
Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.
Ranek
6:00-9:00
Przedpołudnie
9:00-12:00
Dzień
12:00-15:00
Popołudnie
15:00-18:00
Wieczór
18:00-21:00
Późny wieczór
21:00-00:00
Są dostępne terminy
Są dostępne terminy
Są dostępne terminy
Są dostępne terminy
Są dostępne terminy
Są dostępne terminy
opinie
18 opinie o Anna T.
5+
11
5
7
4+
0
4
0
3
0
2
0
1
0
5+
Język angielski, Przygotowanie do matury podstawowej
5+
Współpraca z Panią Anią przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona. :-)
5
Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa
5
Zajęcia były prowadzone fachowo, cierpliwie, zgodnie z możliwościami ucznia.
Dziękuję piękne za miłe słowa =)
5+
Matematyka, Język angielski, Egzamin 8-klasisty
5+
Pani Ania to przemiła i zawsze uśmiechnięta korepetytorka. Córka jest bardzo zadowolona z super atmosfery na zajęciach. Genialne podejście oraz jasny i zrozumiały sposób tłumaczenia. Polecam w 100%.
Dziękuję piękne za miłe słowa ;) to bardzo budujące. Pozdrawiam
5+
Matematyka, Język angielski, Egzamin 8-klasisty
5+
Cel: Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki języka angielskiego. Córka nie mogła lepiej trafić ;) Pani Ania to sympatyczna, kontaktowa i punktualna osoba. Plan korepetycji jest jasno określony. A co najważniejsze córka nabrała pewności, że matematyka nie jest taka straszna ... Polecam!
Dziękuję pięknie za rzetelne i ciepłe słowa. Pozdrawiam ;)