Korepetycje - Natalia S. id: 32698

Natalia S.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem Ukrainką ze Lwowa. Obecnie mieszkam w Końskowoli, w Polsce.

Natalia S. 5.0(opinie: 7)

Jestem Ukrainką ze Lwowa. Obecnie mieszkam w Końskowoli, w Polsce.

Przedmioty

Język polski

Język francuski

Język ukraiński

Miejsce lekcji

U ucznia:

Puławy

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Z wykształcenia jestem architektem-urbanistą z 25-letnim doświadczeniem. Przez 10 lat pracowałam również jako przewodnik, wykorzystując znajomość języków obcych.
Współpracowałam z grupami ukraińskimi, francuskojęzycznymi, polskojęzycznymi, rosyjskojęzycznymi, a także oprowadzałam wycieczki indywidualne dla Polaków, Białorusinów, Rosjan, Francuzów, Belgów i Szwajcarów.
Ukraiński to mój język ojczysty. Mówię po rosyjsku na tym samym poziomie. Francuski zawsze był moją pasją i hobby. Kiedyś zdecydowałam się go studiować, aby móc czytać po francusku dzieła moich ulubionych pisarzy: Victora Hugo, Gustave'a Flauberta, Prospera Merimee, Stendhala ... Lubię też francuską muzykę i kino.
Nie mam doświadczenia w nauczaniu, ale mam doświadczenie w nauce języków, ponieważ ukończyłam wiele kursów języka francuskiego, w tym w tym kurs na Alliance Française na Uniwersytecie Lwowskim. im. I. Franko. Dlatego pomogę uczniom przede wszystkim pokochać język ukraiński, rosyjski czy francuski, przestać bać się gramatyki. Będziemy razem śpiewać i recytować, wykorzystując elementy gry, starając się, aby proces uczenia się był interesujący i ekscytujący.

Wykształcenie:
Politechnika Lwowska, , 1994
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Natalia S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

6

Łukasz

5+

24.01.2024

Język ukraiński, Język rosyjski, Konwersacje, Native speaker

5+

Pani Natalia w bardzo przystępny sposób prowadzi lekcje j. ukraińskiego. Tempo jest dostosowane do potrzeb i możliwości. Oprócz samego języka Pani Natalia przybliża ukraińską kulturę, sztukę i historię. Bardzo polecam!... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za odzew.

Kaja

5+

11.12.2023

Język ukraiński, Poziom A1-A2

5+

Świetny kontakt, bardzo dobrze przygotowane zajęcia, ciekawe i zarazem ułatwiające posługiwanie się językiem.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za opinię.

Robert

5+

28.11.2023

Język ukraiński, Konwersacje

5+

Bardzo dobrze mi się współpracowała z Panią Natalią. Pani Natalia świetna korepetytorka.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za opinię.

Alicja

5+

29.10.2023

Język francuski, Dla dzieci

5+

Pani Natalia jest wspaniałym korepetytorem, syn po miesiącu lekcji potrafi więcej powiedzieć po francusku niż po kilku latach nauki innego języka w szkole. Jesteśmy bardzo zadowoleni z formy nauki... więcej»
Joanna

5

25.07.2023

Język ukraiński, Konwersacje

5

Miła osoba, jestem zadowolona.... więcej»
Dominika

5+

09.03.2023

Język francuski, Konwersacje, Poziom A1-A2

5+

Jak najbardziej wszystko dobrze. Lekka i fajna współpraca była. Na 5 z plusem.... więcej»
Jerzy

5+

12.05.2022

Język ukraiński, Poziom A1-A2

5+

Bardzo dobry i cierpliwy korepetytor. Pani Natalia jest zawsze punktualna i przygotowana do zajęć.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Magdalena S. id: 37909

Magdalena S.

Ukończyłam liceum ogólnokształcące o profilu z językiem angielskim i polskim na poziomach rozszerzonych. Posiadam również certyfikat językowy na poziomie B2.

50zł/60 min