Korepetycje - Katarzyna M. id:34667

Katarzyna M.

50za 60 min

Katarzyna M.

«Jestem osobą uśmiechniętą, ale potrafię być też wymagająca (uczę się tego). Interesuję się sztuką filmem, teatrem lubię czytać i grać w szachy»

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Gramatyka

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Przygotowanie do DELE

Studia zagraniczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Groty, Górce, Jelonki Południowe, Jelonki Północne, Lotnisko

Ursus

Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty

Bielany

Stare Bielany

Wawer

Międzylesie
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Z wykształcenia jestem teologiem, ale język hiszpański i Hiszpania od wielu lat bardzo mnie interesują. Skończyłam kursy językowe na Uniwersytecie w Walencji w 1995 roku i zdałam tam swój pierwszy egzamin państwowy z hiszpańskiego na poziomie B2. Następnie zamieszkałam na kilka lat w Madrycie. Interesowałam się sztuką flamenco, uczęszczałam do słynnej szkoły tańca Amor de Dios, wolne chwile spędzałam zazwyczaj w teatrach na koncertach flamenco lub na Festiwalach. Moim ulubionym rejonem Hiszpanii jest Andaluzja, przez ponad 14 lat regularnie spędzałam tam wakacje, Moje wyjazdy do Hiszpanii, zaowocowały wieloma przyjaźniami, które utrzymuje aż do dzisiaj.

Kiedyś chciałam zamieszkać na stałe w Hiszpanii, jednak nie wyobrażałam sobie utraty kontaktu z Polską, dlatego mieszkam tutaj, mój dom jest w Polsce. Jednym z celów, jaki chciałam osiągnąć to nauczyć się języka tak dobrze, żeby potem móc uczyć go rodzinnym kraju i to mi się udało. W czasie pandemii zdecydowałam się zdać kolejny egzamin z języka hiszpańskiego tym razem poziom DElE C1, w instytucie Cervantesa w Warszawie, który daje mi uprawnienia do nauki w szkołach językowych..
Bardzo lubię dawać lekcje hiszpańskiego, lubię kontakt z młodzieżą z dziećmi, interesuję się psychologią i wciąż pracuje nad tym jak polepszyć moją komunikację z uczniami. Dlatego w tym roku zapisałam się na Wyższe Studia Pedagogiczne wybierając kierunek dla nauczycieli języka obcego. Moją dewizą jest " Niczego nie zostawiaj na później" staram się zainteresować moich uczniów Hiszpanią i jej piękną kulturą. Na lekcjach realizujemy program szkolny, uczymy się słówek i gramatyki, bazujemy na podręcznikach obowiązujących w szkole, ale staram się również zachęcić ich do samodzielnej pracy i motywować do tego, żeby uczyli się języka, bo jest on tak ważny w świecie.

Wykształcenie:

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna, licencjat, 2018

Wiek:

50+

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Uczniowie z BUKI:

8

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek
Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek
Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia

opinie

2 opinie o Katarzyna M.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Arleta

5

23.11.2021

Język hiszpański, Gramatyka

5

Córka rozpoczęła dopiero przygodę z językiem hiszpańskim i jest bardzo zadowolona z lekcji prowadzonych przez Panią Katarzynę. Czynności podczas zajęć są zróżnicowane, dopasowane do wieku córki. Pani Katarzyna jest bardzo sympatyczna osoba, zawsze przygotowana do zajęć. Serdecznie polecam.

Katarzyna

5+

13.10.2021

Język hiszpański, Dla dzieci

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Córka ma 5 lat i uwielbia zajęcia z panią Kasia, mimo ze hiszpański zaczęła od zera. Nauka przez zabawę, już po kilku spotkaniach widzę ze córka próbuje coś mówić. Polecam serdecznie

Wideoprezentacja