Korepetycje - Iwona B. id:35266

Iwona B.

100za 60 min

Iwona B.

«Pracuję z wykorzystaniem w pracy zawodowej zagadnień z chemii i biologii. Od wielu lat pomagam uczniom w nauce, co jest moją pasją.»

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania:

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Omówienie zagadnień teoretycznych. Rozwiązywanie zadań z przedstawieniem odpowiednich metod dostosowanych do typów zadań. Wyjaśnienie zagadnień matematycznych koniecznych w zadaniach obliczeniowych. Opracowanie przykładowych zestawów do samodzielnego rozwiązania. Prowadzenie powtórek przed sprawdzianami, kartkówkami.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Wrocław

Lekcje online:

tak

O sobie

Ukończyłam na Wydziale Chemicznym kierunek Biotechnologia. Jednak swoje zamiłowanie do wiedzy i poszerzaniu informacji nadal kontynuję uczestnicząc w różnych Studiach Podyplomowych. Moją naturalną potrzebą jest dzielenie się wiedzą. Uwielbiam chemię, a biologia mnie fascynuje. Wiem, że wielu uczniów nie lubi chemii, bo jej nie rozumie. Dlatego pracuję w myśl zasady, że można czegoś nie rozumieć ( a nawet wszystkiego w chemii- zwłaszcza jak dopiero się jej uczy ;)). Dlatego słucham uczniów, starając się rozumieć ich wątpliwości, tak, by wspólna nauka przyniosła oczekiwany rezultat. Zależy mi na tym, by uczeń nie bał się lekcji chemii, dlatego musi ją zrozumieć - od podstaw. Jest to kluczem do polubienia przedmiotów ścisłych :). Oprócz wytłumaczenia zagadnień przygotowuję liczne pomocne zadania do samodzielnego rozwiązania. Tak, by uczeń nabrał pewności siebie - że umie i potrafi. Wspólnie je omawiamy, tak, by wszystko było jasne i zrozumiałe. Z natury jestem cierpliwa i skrupulatna. Dlatego praca z uczniami sprawia mi wiele radości i daje mnóstwo satysfakcji.

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska, magister inżynier, 2007

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Uczniowie z BUKI:

16

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia

opinie

Opinie klientów

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Małgorzata

5+

21.10.2021

Chemia, Egzamin 8-klasisty, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Praca z Panią Iwoną jest bardzo udana. Polecamy.