Korepetycje - Alice W. id: 35377

Alice W.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Mam na imię Alice, uwielbiam podróże oraz odkrywanie kuchni całego świata.

Alice W. 5.0(opinie: 7)

Mam na imię Alice, uwielbiam podróże oraz odkrywanie kuchni całego świata.

Przedmioty

Język chiński

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Gwarantuję profesjonalne podejście do każdej lekcji i jednocześnie przyjazną atmosferę.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Dzień dobry. Mam na imię Alice. 

Jestem doświadczoną native speakerką, ukończyłam studia na kierunku Literatura Chińska na Fu Jen Catholic University w Tajpej.

Posiadam bogaty zakres materiałów dydaktycznych do nauki języka chińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia, uwzględniające jego potrzeby oraz umiejętności.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją naukę języka chińskiego, zapewniam ze swojej strony kompleksowe, osobiście przygotowywane przeze mnie materiały, które pozwolą Ci zbudować silną podstawę oraz wzbudzić Twoje zainteresowanie chińskim językiem oraz kulturą.

Jeżeli miałeś już do czynienia z językiem chińskim, również może zainteresować Cię oferowany przeze mnie kurs, który pozwoli Ci na nowo odkryć język chiński oraz wskazać skuteczne sposoby na jego opanowanie.

Jeżeli Twoim celem jest podejście do egzaminu HSK, oferuję kompletny zestaw podręczników, przy pomocy których, oprócz wspólnego rozwiązywania testów, udoskonalimy Twoje umiejętności w takich obszarach jak: słuchanie, mówienie, pisanie oraz pisanie.

Jeżeli zaś potrzebujesz udoskonalić swój język w celach zawodowych, jest Ci niezbędny w celach biznesowych, czy też interesuje Cię wyspecjalizowana dziedzina języka chińskiego, oferuję przygotowanie spersonalizowanych materiałów, dostosowanych do Twoich oczekiwań.

Swoją ofertę kieruję również do dzieci, dla których także mam przygotowane liczne materiały edukacyjne, odpowiednie do wieku i stopnia zaawansowania, oraz umożliwiające zainteresowanie ich nauką języka chińskiego.

Moje lekcje przeprowadzam w językach chińskim oraz angielskim. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

Wykształcenie:
Fu Jen Catholic University Taipei, licencjat, 2016
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Alice W.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

3

Mateusz Charytoniuk

5+

21.10.2023

Język chiński, Dla początkujących

5+

Pani uczy i wymaga. Dobry kontakt, sumiennie prowadzone lekcje. Polecam... więcej»
Kamila

5

10.04.2022

Język chiński, Dla początkujących

5

Jest bardzo miła i uprzejma, ma szybkie tempo pracy, z którym dostosowuje się do ucznia. Na lekcjach dodaje ważne szczegóły, oraz dobrze tłumaczy dany temat. Poświęca dużo czasu na podstawy, żeby w dalsze nauczanie poszło łatwiej. Nauczanie odbywa się po angielsku, więc jeśli się nie zna tego języka, to może być kłopot. Generalnie oceniam Alice bardzo dobrze i serdecznie polecam innym❤️... więcej»
Bozena

5

16.02.2022

Język chiński, Dla początkujących

5

Super! Nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Marta

5+

25.12.2021

Język chiński, Konwersacje, Native speaker

5+

Wszystko jest super. Pani Alice jest bardzo miła i prowadzi skutecznie naukę.... więcej»
Nina

5+

15.12.2021

Język chiński, Dla początkujących

5+

Alice świetnie dostosowuje się do poziomu ucznia, odpowiada na pytania i pomaga nawet poza godzinami lekcji. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwa oraz zaangażowana w postępy ucznia. Zawsze daje z siebie wszystko i upewnia się, że wszystko jest zrozumiałe. Bardzo polecam!!... więcej»
Ola

5

14.11.2021

Język chiński, Dla dzieci

5

Moja córka ma kilka zajęć za sobą. Alice używa języka chińskiego i angielskiego. Jest przygotowana i daje materiały do zajęć, jest cierpliwa i wymagającą co sobie bardzo chwalę. Good job Alice... więcej»
Roksana

5

05.11.2021

Język chiński, Konwersacje

5

Zajęcia są prowadzone w sposób dostosowany do oczekiwań osoby uczącej się. Korepetytorka nie tylko realizuje "program", o który prosi uczeń, ale też dopowiada pewne rzeczy lub dzieli się ciekawostkami na temat języka chińskiego.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

;