Korepetycje - Joanna H. id: 35922

Sprawdzony korepetytor

Joanna H.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem młodą i kreatywną osobą. W wolnym czasie tańczę, rysuję i gram na gitarze. Moją pasją od zawsze było zostać nauczycielką.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Joanna H. 5.0(opinie: 2)

Jestem młodą i kreatywną osobą. W wolnym czasie tańczę, rysuję i gram na gitarze. Moją pasją od zawsze było zostać nauczycielką.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Skończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia na gitarze. Teraz tą wiedzę przekazuję młodszym dzieciom. Nauczam czytania z nut, rytmu, tempa, a także gry w podstawowych akordach, aby dziecko mogło zagrać i zaśpiewać piosenkę samodzielnie. Wprowadzam nagrody motywacyjne (nutaki).

Miejsce lekcji

U ucznia:

Białołęka

Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Aktualnie skończyłam studia pedagogiczne edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Mam ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Dwa lata temu skończyłam opiekuna medycznego. Cały czas się uczę i otwieram na dużo nowych możliwości. Docelowo pasja do dzieci pewnie zostanie dłuższy czas ze mną w pracy. Pracowałam też jako niania.

Matematyka (ulubiony przedmiot w szkole)
Angielski (nie musi być nudny)
Gitara (nie tylko nutki są ważne — lubię grać też akordami)

Wykształcenie:
Collegium Humanum, magister, 2023
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Joanna H.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Beata

5+

05.11.2022

Gra na gitarze, Dla dzieci

5+

Pani przemiła, profesjonalna, zdolna uprzejma. Córka ja lubi i nie może doczekać się kolejnych lekcji. Z dnia na dzień widać postępy.... więcej»
Ilona

5+

18.08.2021

Gra na gitarze, Kursy specjalistyczne, Dla dzieci

5+

Jest bardzo w porządku. Bardzo dobrze nam się układa współpraca. Mogę pochwalić Panią Joannę.... więcej»

Podobne ankiety

Dariusz L. id: 17211

Dariusz L.

Jestem gitarzystą klasycznym oraz instruktorem j. angielskiego, byłem stypendystą Fulbrighta w USA. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, interesują mnie efektywne metody uczenia się.

4.8
100zł/60 min
Jakub J. id: 51625

Jakub J.

Jestem czynnym zawodowo muzykiem z 30-letnim stażem na instrumencie. Na co dzień gram na gitarze akustycznej w zespołach obracających się wokół stylistyki folk, rock, pop, blues, swing oraz udzielam indywidualnych lekcji gry na gitarze.

100zł/60 min
Andrei E. id: 52968

Andrei E.

Jestem gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Muzyką zajmuję się od dzieciństwa, czyli już ponad 20 lat. Uczę gry na gitarze od 15 lat. Ukończyłem Akademię Muzyczną w klasie gitary, a w tym roku kończę studia magisterskie z kompozycji na Akademii w Bydgoszczy.

100zł/60 min
Marcin W. id: 47894

Marcin W.

Od ponad 30 lat uczę dzieci, młodzież i dorosłych GRY NA GITARZE i innych instrumentach. Repertuar dobieram indywidualnie do zainteresowań ucznia.

5
100zł/60 min
Krzysztof P. id: 41741

Krzysztof P.

Wieloletnie doświadczenie w pracy na instrumentach typu wszelkie gitary: akustyczne, elektryczne. Wiedza i umiejętności na poziomie mistrzowskim.

100zł/60 min