Korepetycje - Manuel F. id: 36431

Manuel F.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Jestem pasjonatem nauczania. Uwielbiam uczyć hiszpańskiego i prowadzić rozmowy z ludźmi z różnych środowisk społecznych i wiekowych. Wierzę mocno w moc słowa jako największego narzędzia, jakie kiedykolwiek wymyślono. Hiszpański to nie tylko język, ale sposób na nawiązywanie kontaktów i rozwijanie swobodnego myślenia.

Manuel F. 5.0(opinie: 7)

Jestem pasjonatem nauczania. Uwielbiam uczyć hiszpańskiego i prowadzić rozmowy z ludźmi z różnych środowisk społecznych i wiekowych. Wierzę mocno w moc słowa jako największego narzędzia, jakie kiedykolwiek wymyślono. Hiszpański to nie tylko język, ale sposób na nawiązywanie kontaktów i rozwijanie swobodnego myślenia.

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

I use the task-based approach and focus on the practical use of the language from the first class.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Szczecin, Śródmieście , Śródmieście-Północ, Jerzego Janosika
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

W ciągu prawie 6 lat doświadczenia miałem zaszczyt uczyć hiszpańskiego i być świadkiem, jak moi uczniowie odkrywają fascynujący świat hiszpańskojęzyczny. Miałem uczniów w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii i Dubaju i jestem podekscytowany możliwością rozszerzenia naszych horyzontów na nowe rynki.

Mieszkam w Polsce, kraju, który dał mi możliwości do rozwoju jako nauczyciel i uzyskania certyfikatu w Instytucie Cervantesa w Krakowie. Mój sposób nauczania opiera się na metodzie nauczania opartego na zadaniach, ale zawsze jestem gotów eksplorować nowe idee i eksperymentalne podejścia.

Oprócz pracy nauczyciela, mam pasję do pisania. Dlatego postanowiłem utworzyć sekcję bloga na tej stronie, gdzie można znaleźć interesujący i wartościowy materiał o języku hiszpańskim, kulturze i wielu innych tematach, które mnie pasjonują.

Moje hobby to muzyka i wędrówki. Uwielbiam zanurzyć się w melodii różnych gatunków muzycznych i eksplorować naturę, ciesząc się spokojem, jaki oferuje wędrówka.

Obecnie współpracuję również z firmami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem i odnawialnymi źródłami energii, co pozwala mi mieć szerszą perspektywę i wzbogacić moje doświadczenie jako nauczyciela.

Moim głównym celem jest tworzenie dynamicznej i przyjemnej lekcji, w której hiszpański stanie się potężnym narzędziem do komunikowania się i zanurzenia się w świecie hiszpańskojęzycznym. Jeśli szukasz lekcji hiszpańskiego, które wykraczają poza gramatykę i pozwalają odkrywać język w autentycznym kontekście, jesteś we właściwym miejscu.

Zapraszam do zbadania mojej strony i odkrycia, jak mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele w nauce języka hiszpańskiego. Nie zapomnij odwiedzić sekcji bloga, gdzie podzielę się pomysłami, refleksjami i wskazówkami, aby dalej wzbogacać Twoją znajomość języka.

Wykształcenie:
Instituto Cervantes, licencjat, 2017
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Manuel F.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

7

Katarzyna

5+

26.01.2024

Język hiszpański, Dla początkujących

5+

Wspaniały kontakt oraz otwartość. Senor Manuel to fantastyczny nauczyciel hiszpańskiego. Jego lekcje są nie tylko edukacyjne, ale także pełne pasji i zaangażowania. Potrafi zmotywować ucznia tworząc przyjazne środowisko do nauki. Ma kreatywne i bardzo indywidualne, co podejście sprawia, że lekcje są interesujące i skuteczne. Polecam serdecznie!... więcej»

Odpowiedź:

Muchas gracias por su confianza, vamos por más.

Norbert

5+

21.11.2023

Język hiszpański, Poziom B1-B2

5+

Jestem bardzo zadowolony. Pan jest bardzo profesjonalny, zajęcia są ciekawe.... więcej»

Odpowiedź:

Vamos a seguir hablando de todo.

Karolina

5+

16.03.2023

Język hiszpański, Poziom C1-C2

5+

Manuel jest bardzo dobrze zorganizowany i metodycznie podchodzi do swojej pracy. Lekcje są ciekawe.... więcej»

Odpowiedź:

Vamos a seguir trababjando para llevarte a más.

Jan

5+

03.10.2022

Język hiszpański, Poziom A1-A2

5+

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z korepetytorem. Po zaledwie miesiącu lekcji widać progres.... więcej»
Anna

5+

03.08.2022

Język hiszpański, Poziom A1-A2

5+

Po miesiącu zajęć online syn jest zadowolony. Bardzo dobry i zaangażowany nauczyciel. Zawsze przygotowany i punktualny. Lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze. Polecam!... więcej»
Kamila

5+

27.04.2022

Język hiszpański, Dla początkujących

5+

Rozpoczęłam naukę języka hiszpańskiego ok 2 mc temu. Moim nauczycielem jest Manuel. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć online. Manuel jest bardzo kreatywnym, sympatycznym nauczycielem z indywidualnym podejściem do swoich uczniów. Zawsze uśmiechnięty i elastyczny jeśli chodzi o godziny lekcji. Polecam każdemu , kto chce rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim. Kamila... więcej»
Szymon

5+

15.01.2022

Język hiszpański, Poziom B1-B2

5+

Manuel jest świetnym. Korepetytor, dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia, prowadzi ciekawe rozmowy podczas lekcji, dzięki czemu nie ma miejsca na monotonię i jest otwarty na sugestie od ucznia, szczerze polecam ;)... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Ariel M. id: 38675

Ariel M.

*LEKCJE PROWADZĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB W PEŁNI PO HISZPAŃSKU – PIERWSZA LEKCJA GRATIS*

70zł/60 min
Aleksandra J. id: 2257

Aleksandra J.

Profesora de español con experiencia

100zł/60 min
Karolina L. id: 32278

Karolina L.

Mam na imię Karolina i jestem absolwentką Iberystyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Zajęcia ze mną to czysta przyjemność - sam się przekonaj! :)

5
90zł/60 min