Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Magdalena W. id:36502

Magdalena W.

60za 60 min

Magdalena W.

«Korepetycje z języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Online, platforma Zoom, Stacjonarnie, Cieszyn, Ustroń, Bielsko-Biała.»

Miejsce lekcji

U ucznia:

Cieszyn

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Języka hiszpańskiego uczyłam się zarówno w Hiszpanii jak i w Meksyku. W związku, z czym różnice gramatyczne i składniowe języka hiszpańskiego używanego w Hiszpanii i na Kontynencie Ameryki Południowej są mi bardzo dobrze znane.

W Meksyku ukończyłam wyższe studia na kierunku Psychologii klinicznej. Pracę psychologa łączyłam z pracą pośrednika nieruchomości w konsekwencji tego moje słownictwo jest rozbudowane zarówno w rejonie klinicznym jak i komercyjnym.

W Hiszpanii mieszkając przez okres trzech lat ukończyłam naukę języka hiszpańskiego na poziomie B2, naukę języka kontynuowałam na Uniwersytecie UNAM ( CELE Centro de Estudios de Lenguas Extranjeras de la UNAM ) w Meksyku, mieście, w którym mieszkałam przez ponad dwadzieścia lat. Mój poziom znajomości języka hiszpańskiego jest ojczysty.

Moją pasją jest kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej oraz praca z językiem hiszpańskim, w szczególności nauczaniem go.

Jako psycholog pracowałam z dziećmi i młodzieżą, grupy wiekowe, z którymi praca sprawia mi ogromną satysfakcję.

W dniu dzisiejszym prowadzę lekcje w systemie stacjonarnym jak i online, jestem również na Podyplomowych Studiach w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego WSKZ na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne do nauczania języka obcego.
Serdecznie zapraszam na lekcje.

Wykształcenie:

Universidad del Valle de Mexico, licencjat, 2007

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek
Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

2 opinie o Magdalena W.

5/5

5+

2

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Ania

5+

28.04.2022

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Magdalena jest bardzo dobrym nauczycielem hiszpańskiego. Syn jest bardzo zadowolony. Lekcje są aktywne i ciekawe. Prowadząca zajęcia ma dużo energii, świetny kontakt podczas lekcji online, dzięki czemu syn bardzo chętnie uczy się hiszpańskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecam!

Agnieszka

5+

11.05.2022

Język hiszpański, Konwersacje

5+

Bardzo profesjonalna korepetytorka, z ogromną wiedzą, którą przekazuje w przystępny sposób i z pasją. Nauka języka hiszpańskiego stała się dla mnie przyjemnością. Świetne podejście do indywidualnych potrzeb w zakresie nauki. Robię postępy z każdą lekcją. Polecam!