Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski

Poziom:

doktorant

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaKursy uniwersyteckiePoziom podstawowy

O sobie:

Chcesz nauczyć się chemii i przy okazji polubić ten przedmiot???- jeśli tak to super trafiłeś/aś:)!!!
Jestem doktorantką na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i już od czterech lat udzielam korepetycji uczniom na różnym poziomie edukacji oraz studentom. Chętnie podejmę się przygotowania ucznia do egzaminu maturalnego- posiadam liczne pomoce naukowe oraz zestawy zadań maturalnych. Wiem ile pracy wymaga przygotowanie się do tego egzaminu i dzięki temu wiem jak najlepiej się do niego nauczyć. Pomogę również w przygotowaniu się na bieżąco do lekcji lub do sprawdzianów czy egzaminów.
Jestem cierpliwym oraz wymagającym nauczycielem. Starannie przygotowuję się do lekcji i tego samego wymagam od uczniów!!!Każdego ucznia traktuje indywidualnie i specjalnie do niego dostosowuje plan oraz tempo pracy.
Jeśli chcesz polubić chemię zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!!!

Odzew klienta

Chemia, Szkoła średnia

Dzięki tym zajęciom córka poprawiła się z tego przedmiotu i zacząła uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w tym przedmiocie w bardzo krótkim okresie czasu.Gorąco polecam!

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Dziękuję Pani za wspaniałe, w bardzo dobrej, miłej atmosferze, pełne ciekawostek lekcje! Pani Katarzyna jest bardzo rzetelna w swojej pracy i co najważniejsze ma wspaniałe podejście do ucznia.

Chemia, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Katarzyną. Wspaniała nauczycielka o indywidualnym podejściu do ucznia, a do tego bardzo sympatyczna osoba.Pani Katarzyna rozwiewa wszelkie wątpliwości, nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.

Podobne profile w mieście Wrocław