Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski

Poziom:

doktorant

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaKursy uniwersyteckiePoziom podstawowy

O sobie:

Chcesz nauczyć się chemii i przy okazji polubić ten przedmiot???- jeśli tak to super trafiłeś/aś:)!!!
Jestem doktorantką na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i już od pięciu lat udzielam korepetycji uczniom na różnym poziomie edukacji oraz studentom. Chętnie podejmę się przygotowania ucznia do egzaminu maturalnego- posiadam liczne pomoce naukowe oraz zestawy zadań maturalnych. Wiem ile pracy wymaga przygotowanie się do tego egzaminu i dzięki temu wiem jak najlepiej się do niego nauczyć. Pomogę również w przygotowaniu się na bieżąco do lekcji lub do sprawdzianów czy egzaminów.
Jestem cierpliwym oraz wymagającym nauczycielem. Starannie przygotowuję się do lekcji i tego samego wymagam od uczniów!!!Każdego ucznia traktuje indywidualnie i specjalnie do niego dostosowuje plan oraz tempo pracy.

Odzew klienta

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Kasia jest bardzo serdeczną, kontaktowa osobą, ale przede wszystkim bardzo profesjonalnym korepetytorem, z fachowym podejściem, nauka z Panią Kasią przekłada się na znacznie lepsze oceny dziecka, zrozumienie zagadnień omawianych w szkole a co za tym idzie, większy komfort i spokój dziecka, bardzo dziękuję Pani Kasiu!!!

Chemia, Szkoła średnia

Dzięki tym zajęciom córka poprawiła się z tego przedmiotu i zacząła uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w tym przedmiocie w bardzo krótkim okresie czasu.Gorąco polecam!

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Dziękuję Pani za wspaniałe, w bardzo dobrej, miłej atmosferze, pełne ciekawostek lekcje! Pani Katarzyna jest bardzo rzetelna w swojej pracy i co najważniejsze ma wspaniałe podejście do ucznia.

Chemia, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Katarzyną. Wspaniała nauczycielka o indywidualnym podejściu do ucznia, a do tego bardzo sympatyczna osoba.Pani Katarzyna rozwiewa wszelkie wątpliwości, nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Wrocław

Piotr W.

40 Zł/god

Krzysztof J.

50 Zł/god

5

Konrad K.

60 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 60 Zł/god.