Przedmioty:

Wynagrodzenie:

50 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski

Poziom:

doktorant

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Kursy uniwersyteckie, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Chcesz nauczyć się chemii i przy okazji polubić ten przedmiot???- jeśli tak to super trafiłeś/aś:)!!!
Jestem doktorantką na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i już od czterech lat udzielam korepetycji uczniom na różnym poziomie edukacji oraz studentom. Chętnie podejmę się przygotowania ucznia do egzaminu maturalnego- posiadam liczne pomoce naukowe oraz zestawy zadań maturalnych. Wiem ile pracy wymaga przygotowanie się do tego egzaminu i dzięki temu wiem jak najlepiej się do niego nauczyć. Pomogę również w przygotowaniu się na bieżąco do lekcji lub do sprawdzianów czy egzaminów.
Jestem cierpliwym oraz wymagającym nauczycielem. Starannie przygotowuję się do lekcji i tego samego wymagam od uczniów!!!Każdego ucznia traktuje indywidualnie i specjalnie do niego dostosowuje plan oraz tempo pracy.
Jeśli chcesz polubić chemię zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!!!

Odzew klienta (3)

Chemia, Szkoła średnia

Dzięki tym zajęciom córka poprawiła się z tego przedmiotu i zacząła uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w tym przedmiocie w bardzo krótkim okresie czasu.Gorąco polecam!

Pokaż wszystkie

Małgorzata 29.01.2019


Chemia, Przygotowanie do matury

Dziękuję Pani za wspaniałe, w bardzo dobrej, miłej atmosferze, pełne ciekawostek lekcje! Pani Katarzyna jest bardzo rzetelna w swojej pracy i co najważniejsze ma wspaniałe podejście do ucznia.

Pokaż wszystkie

Kornelia 15.05.2018


Chemia, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Katarzyną. Wspaniała nauczycielka o indywidualnym podejściu do ucznia, a do tego bardzo sympatyczna osoba.Pani Katarzyna rozwiewa wszelkie wątpliwości, nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste

Pokaż wszystkie

Ada Świątko 14.05.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Kursy uniwersyteckie
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.

Podobne ankiety