Korepetycje - Adam N. id: 38330

Adam N.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem emerytowanym w 2021 roku dr inż. chemii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Nie ogranicza mnie godzinowo praca na etat.

Adam N. 4.9(opinie: 12)

Jestem emerytowanym w 2021 roku dr inż. chemii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Nie ogranicza mnie godzinowo praca na etat.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Chemia

Historia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem emerytowanym dr inż. chemii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Z chęcią pomogę w lekcjach i pracach domowych z matematyki, wytłumaczę materiał, przygotuję do klasówek.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Ursynów, Kabaty
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Moja stawka jest uzależniona od lokalizacji i wieku ucznia. Dla młodszych uczniów przewiduję lekcje po 45 minut a dla starszych po 60 minut. Mogę dojechać od innej dzielnicy, jednak za wyższą stawkę. Jestem zmotoryzowany.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z chemii na wszystkich poziomach zaawansowania. Dodatkowo pomagam w zrozumieniu zagadnień z matematyki, fizyki i historii na poziomie szkoły podstawowej. Mówię płynnie po angielsku i nieźle po francusku. Lubię pracę z młodzieżą i dziećmi. Już piąty rok pracuję razem z córką w rodzinnym Klubie. Jestem animatorem dla maluchów i bezpośrednio obsługuję klientów.

Dzięki mojemu doświadczeniu w udzielaniu korepetycji, w efektywny sposób pomagam w nauce przedmiotów ścisłych. Profesjonalnie przygotuję Cię do egzaminów, do klasówek, ustnych odpowiedzi i olimpiad. Na moich lekcjach zapewniam przyjazną atmosferę i pełen profesjonalizm, co owocuje pozytywnymi ocenami w szkole. Dlatego też - jeżeli potrzebujesz osoby, która pomoże Ci przejść etap nauki z uśmiechem na twarzy - zachęcam do kontaktu.

Moja córka pomaga mi w organizacji spotkań i odpowiada na zapytania mailowe oraz telefoniczne.
Do zobaczenia już wkrótce!

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, doktor (PhD), 1979
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

12 opinie o Adam N.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

2

5+

9

Agnieszka

5

29.10.2023

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Polecamy bardzo p. Adama. Córka ( klasa 8) pod jego okiem przygotowywała się do konkursu i zgłębiała wiedzę z zakresu chemii. Dobry kontakt, dobry korepetytor, warto skorzystać. Dziękujemy bardzo panie Adamie!... więcej»
Maria

4

10.03.2023

Chemia, Poziom podstawowy

4

Było w porządku, oceniam na 4.... więcej»
Justyna

5+

04.09.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Bardzo dobrze, bez żadnych zastrzeżeń. Współpraca nadal trwa.... więcej»
Kamila

5

17.08.2022

Chemia, Kursy uniwersyteckie

5

Pan Adam ma bardzo dużą wiedzę. Nie mam żadnych zarzutów.... więcej»
Monika

5+

05.05.2022

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Bardzo udana współpraca, córka nadrobiła braki z chemii i zaczęła mieć bardziej pozytywny do niej stosunek, Pan Adam cierpliwie i zrozumiale tłumaczy... więcej»
Anna

5+

30.03.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Bardzo dobry korepetytor, cierpliwy i dokładny, dobrze przygotowany, polecam wszystkim.... więcej»
Barbara

5+

28.03.2022

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Jestem zachwycona! Pan Adam jest bardzo miły, uroczy, punktualny człowiek, bardzo przestępie tłumaczy, córka zaczęła rozumieć chemię.... więcej»
Karolina

5+

28.03.2022

Chemia, Szkoła średnia

5+

Bardzo dobry korepetytor, córka była zadowolona ze współpracy z Panem Adamem.... więcej»
Katarzyna

5+

28.03.2022

Chemia, Szkoła średnia

5+

Jest ok. Mój syn jest zadowolony.... więcej»
Piotr

5+

28.03.2022

Chemia, Szkoła średnia

5+

Syn jest zachwycony od zajęć z Panem Adamem. Bardzo sympatyczna współpraca, bardzo dobry, kompetentny korepetytor.... więcej»
Zuzanna

5+

12.11.2021

Chemia, Szkoła średnia

5+

Pan Adam bardzo pomógł córce w zrozumieniu materiału, z którym miała kłopot (akurat chodziło o zakres z materiału z chemii z Ii klasy liceum). Kontakt z panem Adamem jest bardzo dobry i dogodny. Chętnie polecam współpracę z panem Adamem wszystkim w potrzebie!... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za orzymana ocenę. Życzę wszystkiego dobrego, Adam

Tatiana

5+

07.11.2021

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Fantastyczny nauczyciel! Nie tylko ogromna wiedza, ale też spokój, klasa i dobre podejście do dziecka. Polecam gorąco każdemu poszukującemu korepetytora chemii (poziom SP).... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za otrzymaną ocenę. Życzę wszystkiego dobrego, Adam

Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Klaudia W. id: 53480

Klaudia W.

Cześć! :) Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej na kierunku logistyka. Matematyki uczę od ponad 5 lat - uczę dzieci ze szkół podstawowych i średnich. Zajęcia prowadzę w formie online za pomocą ogólnodostępnych aplikacji. Lekcje staram się prowadzić zawsze w miłej atmosferze, dając przestrzeń uczniowi do pracy w swoim tempie.

60zł/60 min
Mariusz F. id: 108491

Mariusz F.

Hej !!! Mam na imię Mariusz. :D Na co dzień studiuje na SGH (metody ilościowe...), uczę się informatyki i robię zadania z matmy XD Lubię pomagać. Daje mi to najwięcej energii do działania, kiedy widzę, że moja pomoc się sprawdza i robisz progres.

70zł/60 min
Miłosz O. id: 106835

Miłosz O.

Jestem studentem 2 roku SGH na kierunku "metody ilościowe i systemy informatyczne". Sam niedawno pisałem maturę, więc dobrze znam zakres materiału, zagadnienia i zadania pojawiające się na egzaminie.

4.5
50zł/60 min
Bogumiła G. id: 109131

Bogumiła G.

Mam 22 lata, studiuję psychologię kliniczną na Northumbria University w północnej Anglii. Od 3 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Posiadam certyfikat CAE zdany na poziomie C2 (native speaker). Prywatnie bardzo interesuję się muzyką, maluję, czytam literaturę klasyczną, staram się posiadać wiedzę na każdy temat.

80zł/60 min
Mateusz B. id: 51803

Mateusz B.

Jestem studentem Chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W nauczaniu mam dużą wprawę oraz wiem, jak podejść do ucznia.

80zł/60 min