Korepetycje - Kamila M. id: 38542

Kamila M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Hola! Jestem pasjonatką języka hiszpańskiego od wielu lat. Spełniam swoje marzenie studiując filologię i chcę zarażać innych miłością do tego kraju.

Kamila M. 5.0(opinie: 1)

Hola! Jestem pasjonatką języka hiszpańskiego od wielu lat. Spełniam swoje marzenie studiując filologię i chcę zarażać innych miłością do tego kraju.

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zależy mi na tym, aby zajęcia były ciekawe i angażujące ucznia. Chcę przekazywać wiedzę o języku hiszpańskim, ale również o kulturze, muzyce i kuchni, wykorzystując przy tym materiały multimedialne takie jak bajki, seriale czy podcasty.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Krzyki

Borek, Gaj, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Mam na imię Kamila. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą z ogromem energii, zdeterminowaną i zorganizowaną. Fascynuję się językiem hiszpańskim i samą Hiszpanią od wielu lat. W 2019 uczestniczyłam w wymianie Erasmus+ i spędziłam wspaniały rok w słonecznej Andaluzji. To doświadczenie sprawiło, że pokochałam Hiszpanię jeszcze bardziej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobyłam działając w Związku Harcerstwa Polskiego 4 lata.

Teraz chcę zarażać moją miłości do Hiszpanii innych ludzi.

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, licencjat, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Beata

5+

25.01.2022

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Córka jest zadowolona, lekcje nadal trwają.... więcej»

Podobne ankiety

Katarzyna M. id: 34667

Katarzyna M.

Jestem osobą uśmiechniętą, ale potrafię być też wymagająca (uczę się tego). Interesuję się sztuką filmem, teatrem lubię czytać i grać w szachy

5
60zł/60 min
Anabella T. id: 51472

Anabella T.

Moim ojczystym językiem jest hiszpański i udzielam prywatnych lekcji hiszpańskiego online. Mam 5 lat doświadczenia. niskie ceny

50zł/60 min
Dżamila K. id: 24909

Dżamila K.

Jestem tu żeby Ci pomóc w nauce angielskiego. Jeśli chcesz się nauczyć JAK MÓWIĆ po angielsku, nie wahaj się do mnie napisać! Pozdrawiam :)

60zł/60 min
Ronald R. id: 26638

Ronald R.

Jestem cierpliwy i mam doświadczenie. Uczę młodych i starych. Zajęcia w języku hiszpańskim lub angielskim. Podstawowy języka polskiego i rosyjskiego

5
70zł/60 min
Agata Z. id: 46390

Agata Z.

Jestem studentką niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego na kierunku nauczycielskim na Uniwersytecie w Regensburgu. Uczę wszystkie grupy wiekowe.

70zł/60 min

Kamila M. korepetytor - Język hiszpański. Wrocław.