Korepetycje - Mateusz Ż. id: 38860

Mateusz Ż.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Student pierwszego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Korepetytor od dwóch lat.

Mateusz Ż. 5.0(opinie: 1)

Student pierwszego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Korepetytor od dwóch lat.

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica V Krowodrza

Cichy Kącik, Czarna Wieś, Krowodrza, Łobzów, Miasteczko Studenckie AGH, Nowa Wieś (Dzielnica V)

Dzielnica VIII Dębniki

Kapelanka, Mochnaniec, Osiedle Europejskie, Osiedle Interbud, Osiedle Kolejowe (Dzielnica VIII), Osiedle Panorama, Osiedle Podwawelskie, Osiedle Proins, Ruczaj, Osiedle Ruczaj-Zaborze

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Witam.
Wcześniej ze względu na naukę zdalną prowadziłem korepetycje na Podkarpaciu, gdzie moi uczniowie i ich rodzice byli zadowoleni z moich usług i polecali mnie swoim znajomym.

Podczas zajęć robię 1-2 przykłady z danego typu zadań, a potem uczeń robi podobne zadania-samodzielnie lub z moją pomocą. Jestem wyrozumiały i z doświadczenia wiem, że uczniowie nie dają rady być skupionym przez całą godzinę, dlatego korepetycje dzielę na dwie części po około 30 minut, które oddzielam 5-minutową przerwą. Zwykle nie zadaję zadań domowych, robię to tylko jeśli trzeba, np gdy uczeń nie może się sam zmotywować do nauki.
Cena za korepetycje wynosi 50 zł za 60 minut, ale do tego proszę doliczyć cenę biletu na dojazd do ucznia, co ustalimy przed spotkaniem.

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do życia i do korepetycji, ale podczas zajęć mam wrażenie, że bywam zbyt poważny i być może czasami przez to "groźny" ale zawsze zachęcam uczniów do mówienia jeśli czegoś nie rozumieją.
Ostatnio poszerzyłem ofertę o korepetycje online, ale tylko w soboty. Posiadam tablet graficzny, na którym będę pisał, ale uczeń również będzie musiał pisać na komputerze (myszką albo tabletem) ewentualnie pisać w zeszycie i wysyłać zdjęcia. Z uczniem mogę komunikować się przez Discorda, najlepiej z włączonymi kamerkami.
Zapraszam do kontaktu :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Monika

5+

28.12.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Pan Mateusz jest bardzo zaangażowany w przekazanie wiedzy. Jest odpowiedzialny, solidny, punktualny... więcej»

Podobne ankiety

Dominik K. id: 53577

Dominik K.

Jestem absolwentem Informatyki i studentem psycholgii drugiego roku na Uniwerytecie Pedagogicznym. Udzielanie korepetycji od zawsze sprawialo mi duzo przyjemnosci, juz od czasow szkolnych kiedy po prostu pomagalem swoim kolegom w rozwiazywaniu zadan

70zł/60 min
Krzysztof R. id: 40888

Krzysztof R.

Student Mikroelektroniki w technice i medycynie na AGH w Krakowie. Korepetytor z matematyki klas 1-8. Przygotowuję również do egzaminów oraz matury.

40zł/60 min
Dariusz K. id: 53305

Dariusz K.

Dużo wolnych terminów! ✅✅✅ Przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Nie ma dla mnie beznadziejnych przypadków ❗️ ❗️ ❗️

70zł/60 min
Aleksandra K. id: 52031

Aleksandra K.

Jestem młodą jeszcze uczennicą z fajnym podejściem do dzieciaków i chęcią do nauki. Chętnie mogę przekazywać wiedzę dalej. Przynosi mi to satysfakcję.

50zł/60 min
Maria M. id: 105653

Maria M.

W tym roku skończyłam krakowską „piątkę”. Byłam na profilu matematyczno-chemicznym. Od podstawówki interesuję się tymi przedmiotami. Z egzaminu ósmoklasisty miałam 100%, z matury z matematyki zarówno podstawowej jak i rozszerzonej (pisałam w maju 2023) spodziewam się odpowiednio 98% i 96%. Oprócz nauki interesuję się też sportem.

60zł/60 min

Mateusz Ż. korepetytor - Matematyka. Kraków.