Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Aleksandra N. id:40365

Aleksandra N.

50za 60 min

Aleksandra N.

«Jestem oligofrenopedagogiem, pedagogiem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią, nauczycielem historii i wos-u, terapeutą behawioralnym.»

Przedmioty

Klasy młodsze

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jestem oligofrenopedagogiem, pedagogiem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią, nauczycielem historii i wos-u, terapeutą behawioralnym. Prowadzę głównie zajęcia wyrównawcze, rewalidacyjne, wspomagające, ale na poziomie szkoły podstawowej udzielę korepetycji z każdego przedmiotu. Specjalizuję się w pracy z dziećmi ze spectrum autyzmu, z upośledzeniem w każdym stopniu, ale pomogę także w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty czy odrobieniu bieżących prac domowych.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bydgoszcz:

Dolny Taras

Babia Wieś, Bartodzieje, Bielawy, Bocianowo, Bydgoszcz Wschód, Leśne, Okole, Siernieczek, Skrzetusko, Zawisza, Zimne Wody, Śródmieście

Górny Taras

Biedaszkowo, Bielice, Błonie, Czersko Polskie, Glinki, Górzyskowo, Jary, Kapuściska, Lotnisko, Szwederowo, Wilczak, Wyżyny, Wzgórze Wolności

Północny Pas Rekreacyjny

Las Gdański, Myślęcinek, Rynkowo

Dzielnica Zachodnia (Willowa)

Czyżkówko, Flisy, Jachcice, Miedzyń, Opławiec, Osowa Góra, Piaski, Prądy, Smukała

Południowo-wschodnia dzielnica przemysłowa

Wypaleniska, Łęgnowo I, Łęgnowo Wieś
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Prowadzę głównie zajęcia wyrównawcze, rewalidacyjne, wspomagające, ale na poziomie szkoły podstawowej udzielę korepetycji z każdego przedmiotu. Specjalizuję się w pracy z dziećmi ze spectrum autyzmu, z upośledzeniem w każdym stopniu, ale pomogę także w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty czy odrobieniu bieżących prac domowych.

Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, magister, 2008

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 5 lat