Korepetycje - Lucyna K. id: 40390

Lucyna K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam wiele form doskonalenia zawodowego. Ukończyłam wiele form doskonalenia zawodowego.

Lucyna K.

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam wiele form doskonalenia zawodowego. Ukończyłam wiele form doskonalenia zawodowego.

Przedmioty

Klasy młodsze

Miejsce lekcji

U ucznia:

Sosnowiec:

Dańdówka, Kazimierz Górniczy, Klimontów, Konstantynów, Milowice, Modrzejów, Niwka, Stary Sosnowiec

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi. Ukończyłam wiele form doskonalenia zawodowego jak również studia podyplomowe z edukacji polonistycznej oraz terapię osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i terapię pedagogiczną. Jestem osobą bardzo komunikatywną, kreatywną i dyspozycyjną. Zajęcia prowadzę w sympatycznej atmosferze w oparciu o odpowiednie kreatywne metody nauczania i środki dydaktyczne, aby pomóc dziecku w przezwyciężeniu jego trudności. Jestem osobą życzliwą i ciepłą, w pracy bardzo lubiana przez dzieci jak i ich rodziców. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć on-line, mogę prowadzić zajęcia również u siebie w domu jak również u ucznia. Obecnie jestem na emeryturze i mogę prowadzić zajęcia dostosowując je indywidualnie do ucznia.

Wykształcenie:
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Nauczyciel dyplomowany, 1987
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paulina W. id: 51246

Paulina W.

Jestem młodą energiczną osobą. Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Ignatianum w Krakowie, następnie studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Mam kilkuletnie doświadczenie i dużo chęci do pracy.

50zł/60 min
Agnieszka B. id: 108917

Agnieszka B.

Lubie prace z dziećmi. Jestem osoba cierpliwą, kreatywną, sumienną. Potrafię nawiązać kontakt z podopiecznymi.

50zł/60 min