Korepetycje - Adrian S. id: 41577

Sprawdzony korepetytor

Adrian S.

130 zł/60 min
130 zł/60 min

Skutecznie przygotowuję do ważnych egzaminów i olimpiad. Profesjonalne korepetycje dla licealistów i studentów.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Adrian S. 5.0(opinie: 22)

Skutecznie przygotowuję do ważnych egzaminów i olimpiad. Profesjonalne korepetycje dla licealistów i studentów.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Matematyka

Programowanie

Informatyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Przez większość zajęć popełniamy błędy. Robimy to po to, by się na nich nauczyć i być spokojnym w trakcie ostatecznego egzaminu. Zawsze wprowadzam swobodną atmosferę od samego początku. Stres jest potrzebny tylko, gdy ktoś nie zrobił pracy we własnym zakresie, na jaką się umawialiśmy. Pracujemy na przygotowanych przeze mnie materiałach.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zawsze wprowadzam swobodną atmosferę od samego początku. Stres jest potrzebny tylko, gdy ktoś nie zrobił pracy we własnym zakresie, na jaką się umawialiśmy. Na przestrzeni lat skończyłem ponad 30+ różnych projektów aplikacji, gier i stron internetowych pracując w językach takich jak: C++, C#, Python, SQL, Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Z tego ostatniego pisałem maturę rozszerzoną. Na zajęciach używamy: Whiteboarda, Skype'a

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zawsze wprowadzam swobodną atmosferę od samego początku. Stres jest potrzebny tylko, gdy ktoś nie zrobił pracy we własnym zakresie, na jaką się umawialiśmy. Na przestrzeni lat skończyłem ponad 30+ różnych projektów aplikacji, gier i stron internetowych pracując w językach takich jak: C++, C#, Python, SQL, Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Z tego ostatniego pisałem maturę rozszerzoną. Na zajęciach używamy: Whiteboarda, Skype'a.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Łódź, Śródmieście , Osiedle Katedralna, płk. Jana Kilińskiego
Online:
Tak

O sobie:

Szykujesz się do sprawdzianu, egzaminu lub olimpiady?
A może jesteś rodzicem, który chce, by jego dziecko poprawiło oceny?

Czytaj dalej, bo doskonale trafiłeś.

Wspaniały wynik z egzaminu jest krok od Ciebie!
Skąd to wiem?
Bo poprowadziłem już 2000+ godzin zajęć z ponad 200+ uczniów, z których KAŻDY był zadowolony.
W poprzednik roku WSZYSCY maturzyści, z którymi pracowałem, zdali maturę i to z wynikiem, z którego byli zadowoleni.

Pracuję z licealistami i studentami, a na zajęciach ze mną, każdy zrozumie wszystko. Mam łatwość tłumaczenia trudnych zagadnień w prosty sposób.
Z pasją podchodzę do korepetycji i nie znoszę marnować czasu, dlatego każdą chwilę w czasie zajęć wykorzystujemy z pełnym zaangażowaniem.
Mam bogate doświadczenie w pracy z uczniami, którzy mają różne wyzwania edukacyjne, takie jak dyskalkulia, dysleksja i zespół Aspergera.

W tym roku zostałem wyróżniony przez Buki w kategorii „Najpopularniejszy korepetytor” w Polsce.

Dlaczego warto wpaść do mnie na lekcje?
* Przygotuję Cię do egzaminu i olimpiady - po pierwszych zajęciach stworzymy konkretny plan, który później będziemy realizować.
* Dowiesz się, jak skrócić czas nauki - znam genialne metody na to, jak szybciej się uczyć. Nie musisz siedzieć nad książkami 10 godzin, skoro możesz 1 i nauczysz się tyle samo.
* Materiały dodatkowe - jestem autorem kursów maturalnych i kursów programowania. Mam też własny zbiór zadań, z którego korzystam w trakcie zajęć. Przećwiczymy całkowicie wszystko, byś zdobył jak najlepszy wynik.

O mnie:
Mam na imię Adrian. Jestem członkiem Mensy i studiuję informatykę na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę oprogramowania dla startupów i własne piosenki. Dlatego potrafię również skutecznie dotrzeć do humanistów.

Wystarczy. Tutaj TY i TWOJE cele są najważniejsze, a ja pomogę Ci je zrealizować. Wiem, że zaufania nie da się kupić, ale można je wypracować. A to, co mówią o mnie inni, daje pewność, że wypracowałem go sporo: (sekcja opinii).

Zapraszam do kontaktu

Wykształcenie:
Uniwersytet Łódzki, inżynier, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

22 opinie o Adrian S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

8

5+

14

Radosław

5+

08.11.2023

Informatyka, Szkoła średnia

5+

Syn prosił, abym wystawił najwyższą notę, co niniejszym czynię, zgadzając się z jego oceną. Bardzo dobry kontakt. Wszystko profesjonalnie i przejrzyście. Polecam.... więcej»
Grzegorz

5+

19.10.2023

Programowanie, Informatyka, Szkoła średnia

5+

Kompetentny, solidny, punktualny. Ma dobry kontakt z uczniem. Czas i wyniki syna pokażą, na ile to wszystko będzie procentować.... więcej»
Franek

5+

12.07.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Bardzo gorąco polecam Pana Adriana. Dzięki współpracy z korepetytorem w bardzo krótkim czasie udało się nadrobić zaległości w nauce i otrzymywać bardzo pozytywne oceny w szkole. Również, Pan Adam jest bardzo młody, kontaktowy, ambitny człowiek, który umie znaleźć podejście do ucznia, jest bardzo towarzyski, zaangażowany we współpracę. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. ... więcej»
Lucyna

5

23.06.2023

Programowanie, Szkoła średnia

5

Z tego co wiem to córka, jest zadowolona.... więcej»
Martyna

5+

06.06.2023

Programowanie, C# programowanie

5+

Jestem na studiach z programowania aplikacji, uczę się tego od zera, Adrian mi bardzo pomaga ze wszystkim z czym mam problem :) dobrze tłumaczy, wszystko potrafi wykminić na bieżąco, znajduje i podsyła mi dodatkowe materiały. Bardzo polecam 😃... więcej»
Jan

5+

26.05.2023

Programowanie, Szkoła średnia

5+

Bardzo pozytywna współpraca, bardzo mila, luźna atmosfera na zajęciach. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Adrianem. ... więcej»
Karol

5+

16.05.2023

Programowanie, C++

5+

Podobały się zajęcia, było dobrze, polecam!... więcej»
Asia

5

15.05.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Pan Adrian bardzo fajny korepetytor.... więcej»
Marta

5+

09.05.2023

Matematyka, Programowanie, Szkoła średnia

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Adrianem Sudakiem, który uczy syna matematyki (pierwsza klasa liceum) i jest zawsze profesjonalny, kompetentny i pomocny. Uczniom klas humanistycznych często trudno nadążyć za programem nauczania z matematyki i bez wsparcia korepetytora syn miałby ogromne trudności. Pan Adrian nie tylko klarownie i jasno wyjaśnia zagadnienia, ale też zapewnia pozytywną, budującą atmosferę i motywację do pracy! W trudnych czy kryzysowych sytuacjach szkolnych (trudne prace do wykonania, krótkie terminy prac przeznaczonych do wykonania w domu, poprawy sprawdzianów itp) można liczyć na dodatkową pomoc korepetytora, np. online czy mailowo. Bardzo się cieszymy, że syn może zdobywać kompetencje matematyczne bez poczucia stresu. Gorąco polecam tego korepetytora.... więcej»
Maciej

5+

27.04.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Korepetytor godny polecenia, rzetelny, w składny sposób potrafi przekazać zgromadzoną wiedzę i wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.... więcej»
Izabela

5+

14.04.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Adrianem. Poleciliśmy go też znajomym.... więcej»
Aleksandra

5

10.03.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Bardzo dobra współpraca, polecam... więcej»
Ewa

5+

28.02.2023

Programowanie, Dla początkujących

5+

Polecam Pana Adriana, syn jest bardzo zadowolony z korepetycji w łatwy i zrozumiały sposób wyjaśnia podstawy C i podstawy algorytmiki. Miły, uprzejmy korepetytor z profesjonalnym podejściem do ucznia. Otwarty na rodzaj i charakter współpracy, można wszystko z nim ustalić. Syn bardzo zadowolony ze sposobu przekazywania wiedzy. Ze szkoły wracał załamany, że nie rozumie a nauczyciel nie jest zainteresowany całej klasie jaśniej przekazać wiedzę. Na szczęście trafiliśmy na Pana Adriana i wszystko stało się łatwiejsze. Polecam z czystym sumieniem.... więcej»
Paweł

5

28.02.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5

Bardzo dobra współpraca. Córka jest zadowolona z lekcji. Pan Adrian jest dyspozycyjny co do terminów, więc wszystko było w porządku.... więcej»
Amelia

5+

31.01.2023

Programowanie, C++

5+

Bardzo polecam zajęcia z Adrianem S., potrafi wszytko dokładnie wytłumaczyć od podstaw. Widać, że posiada ogromną wiedzę.... więcej»
Edyta

5

12.01.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5

Kompetentny. Punktualny. Potrafiący zainteresować.... więcej»
Wioleta

5+

02.12.2022

Programowanie, Szkoła średnia

5+

Jestem zadowolony z korepetycji. Udało mi się spełnić moje plany związane z nauką informatyki. Lekcje były jasne i ciekawe.... więcej»
Agnieszka

5

19.10.2022

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Pan Adrian jest miłym i kulturalnym człowiekiem. Jest punktualny, cierpliwy, kontaktowy i elastyczny w relacjach z rodzicami i uczniem. Syn (12l) jest zadowolony z pomocy i chwali sobie współpracę z młodym korepetytorem.... więcej»
Anna

5+

19.10.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jestem zadowolona z pracy korepetytora .... więcej»
Jarosław|+|Tetiana

5

16.10.2022

Programowanie, Dla początkujących, C# programowanie

5

Adrian jest odpowiedzialnym, organizowanym, korepetytorem, który umie przekazać wiedzę. Polecam... więcej»
Izabela

5

12.05.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5

Pan Adrian jest dobrym korepetytorem, porządny obowiązkowy jesteśmy zadowoleni.... więcej»
Justyna

5+

10.04.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Córka jest bardzo zadowolona, a efekty są widoczne. Przesympatycznie, sumiennie. Polecamy :)... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Ola M. id: 34602

Ola M.

Studentka Politechniki Łódzkiej. Olimpijka geograficzna. Staram się się zawsze dopasować do ucznia. Zajęcia nie są stresujące.

4.8
100zł/60 min
Marcin K. id: 11680

Marcin K.

Oferuję kompleksowe przygotowanie do rozszerzonej matury z fizyki i matematyki oraz pomoc w opanowaniu bieżącego materiały.

5
160zł/60 min
Irmina Z. id: 34402

Irmina Z.

Prowadzę zajęcia z matematyki oraz chemii.

5
100zł/60 min
Jagoda S. id: 35762

Jagoda S.

Studiuję na ASP, choć od dziecka lubiłam matmę. Jestem miła, ale wymagająca i sumienna, lubię uczyć. Pomóżmy sobie nawzajem w miłej atmosferze. :)

4.9
120zł/60 min
Ela S. id: 21113

Ela S.

Korepetytor matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i średniej.

5
100zł/60 min

;