Korepetycje - Lilianna K. id: 42008

Lilianna K.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

30 lat mieszkam w Niemczech (studiowałam i pracuje) Z zawodu jestem grafikiem-design, tłumaczem j.biznesu ( lizencjat ) i nauczycielem historii sztuki.

Lilianna K. 5.0(opinie: 1)

30 lat mieszkam w Niemczech (studiowałam i pracuje) Z zawodu jestem grafikiem-design, tłumaczem j.biznesu ( lizencjat ) i nauczycielem historii sztuki.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Błeszno

Częstochówka-Parkitka

Dźbów

Gnaszyn-Kawodrza

Grabówka

Kiedrzyn

Lisiniec

Mirów

Ostatni Grosz

Podjasnogórska

Północ

Raków

Stare Miasto

Stradom

Śródmieście

Trzech Wieszczów

Tysiąclecie

Wrzosowiak

Wyczerpy-Aniołów

Zawodzie-Dąbie

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Posługuję się biegle j. niemieckim w mowie i piśmie na poziomie akademickim. Ponieważ sama przeszłam długą drogę nauki, znam zasady gramatyki i umiem wytłumaczyć struktury podstaw języka, przy tym posiadając bardzo duży zasób słownictwa, potrafię odnaleźć się w każdym temacie. Mogę uczyć na wszystkich wymaganych poziomach. Dzięki dwunastoletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą licealną, umiem uczniów motywować i zainteresować dzięki swobodnemu poruszaniu się w różnych tematach. Stosuję metodę autorską i Very Birkenbihl.

Wykształcenie:
Univ. Münster,Fachhochschule Mü.BRD, W.Sz. Lingw. Częst., Hochschule für Waldorfpädagogik Stuttgart, magister, 2003
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Ewa

5+

22.01.2024

Język niemiecki, Native speaker

5+

Córka nadal uczęszcza na korepetycje. Bardzo jest zadowolona. 5 z plusem.... więcej»

Podobne ankiety

Marzena S. id: 41803

Marzena S.

Nie wiesz jak zachęcić dziecko do nauki języka? Jestem tu, żeby Ci pomóc! Oferuję ciekawe, interaktywne lekcje dla dzieci w różnym wieku. Pierwsza lekcja jest gratis!

68-118zł/60 min
Nicola T. id: 107551

Nicola T.

Cześć, nazywam się Nicola i z chęcią pomogę wam nauczyć się języka niemieckiego w każdym stopniu. Mieszkałam w Niemczech 9 lat w tym też ukończyłam tam szkołę. Mogę prowadzić zajęcia online lub przyjeżdżać do was na miejsce tak żebyście się czuli komfortowo. Cieszę się na naszą współpracę i nasze wspólne sukcesy. Do usłyszenia :)

70zł/60 min
Anna D. id: 46053

Anna D.

Dzień dobry.:) Serdecznie zapraszam na zajęcia, na których postaram się by to, co w niemieckim Cię trapi i sprawia trudność, stało się jasne.

60zł/60 min