Korepetycje - Agnieszka B. id: 43564

Agnieszka B.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, jak również studia doktoranckie na tej uczelni.

Agnieszka B. 4.9(opinie: 7)

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, jak również studia doktoranckie na tej uczelni.

Przedmioty

Język polski

Język łaciński i kultura antyczna

Historia

Język włoski

Historia sztuki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Pomogę uczniom w powtórzeniu materiału, ortografii, pisaniu rozprawek, analizie lektur oraz nauczaniu języka polskiego jako obcego. Prowadzę korepetycje z języka oraz konwersacje. Wykorzystuję ciekawe materiały, także multimedialne i prezentacje.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielę lekcji z zakresu historii kultury antycznej i kultury śródziemnomorskiej dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o korzeniach cywilizacji europejskiej, greckiej i rzymskiej, a także kultury żydowskiej. Materiał zajęć uzupełniam ciekawymi prezentacjami multimedialnymi, które umożliwiają wizualne obcowanie z dziełami sztuki, architektury itp. Zajęcia są interdyscyplinarne, służące wysokiej edukacji, pozwalającej na obycie w tematach związanych z kulturą i sztuką.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Oprocz lekcji uzupełniających i systematyzujących materiał szkolny prowadzę także dla wszystkich zainteresowanych zajęcia z historii i kultury antycznej, przedstawiając zagadnienia ukazujące świat cywilizacji antycznej z perspektywy historii, historii sztuki, kultury i literatury.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Naukę języka włoskiego prowadzę w oparciu o podręcznik, dostępny także w wersji cyfrowej nieodpłatnie dla ucznia. Naukę uzupełniam dodatkowymi materiałami, ćwiczeniami, grami językowymi itp. Koncentruję się na nauce poprawności wymowy i budowaniu zdań oraz umiejętności prowadzenia prostych konwersacji, co pomaga dość szybko osiągnąć podstawową sprawność i umiejętność porozumiewania się. Oprócz tego ćwiczę z uczniem naukę gramatyki i czytania oraz rozumienia ze słuchu.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Prowadzę zajęcia z historii sztuki dla uczniów liceum i wszystkich miłośników sztuki, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę w tym zakresie. Dla uczniów lekcje stanowią pogłębienie wiedzy szkolnej i przygotowanie do matury z historii sztuki. Zajęcia pozwalają rozwinąć wiedzę w konkretnych obszarach uzgadnianych z uczniem. Miłośnikom sztuki zajęcia umożliwią nabycie rozległej erudycji kulturalnej, poznanie dzieł sztuki, architektury, malarstwa, dziejów historii sztuki i twórców.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Prowadzę zajęcie z języka polskiego (także dla obcokrajowców), historii, historii sztuki, kultury antycznej i historii cywilizacji śródziemnomorskiej oraz języka włoskiego. Pomagam młodzieży w trudnościach, jak również pomogę w przygotowaniu do konkursów, olimpiad, egzaminów. Stosuję nowoczesne metody nauczania, rozwijające kreatywność, pamięć i twórcze oraz logiczne myślenie.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, magister, 2007
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Agnieszka B.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

3

5+

3

Marharyta

5+

27.06.2023

Historia sztuki, Poziom podstawowy

5+

Pani Agnieszka jest najlepsza, polecam serdecznie. Lekcje odbywaja sie w bardzo milej i przyjaznej atmosferze.... więcej»
Fabian

5

25.05.2023

Język polski, Szkoła średnia

5

Wszystko przebiegło dobrze, lekcje są udane, nie mam żadnych uwag co do współpracy z Panią Agnieszką.... więcej»
Martyna

5+

25.04.2023

Język włoski, Dla początkujących

5+

Jak najwyższa ocena dla Pani Agnieszki.... więcej»
Katarzyna

5+

30.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej, Szkoła średnia

5+

Pani Agnieszka jest profesjonalnym korepetytorem. Naprawdę jest 10/10. Ma super pojście. ... więcej»
Monika

5

20.02.2023

Język polski, Szkoła średnia

5

Jestem zadowolona z pracy pani Agnieszki z moim synem nad językiem polskim w szkole średniej i jej zaangażowania.... więcej»
Dawid

4+

07.02.2023

Język włoski, Dla początkujących

4+

Wszystko było na zajęciach w porządku, terminowo i punktualnie. ... więcej»
Darya

5

02.09.2022

Język polski, Szkoła średnia

5

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak Pani Agnieszka uczy mojego syna. Lubi też te lekcje. Już po miesiącu jest lepszy w rozumieniu języka i mówieniu... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Karol J. id: 111054

Karol J.

Chętnie udzielam korepetycji z francuskiego i włoskiego na poziomie od A0 do B2. Mogę pomoc nauczyć się do egzaminów, sprawdzianów, pomóc w lekcjach, pokonwersować itp. Jestem absolwentem Italianistyki na UW (licencjat), a także studiowałem na uczelni Sorbonne Nouvelle w Paryżu (wcześniej uczęszczałem do liceum dwujęzycznego).

80zł/60 min
Raffaele S. id: 37656

Raffaele S.

Nazywam się Raffaele, studiuję w Warszawie oraz moje pasje to: nauka języków, finanse i muzyka. Lubię łączyć przyjemne z pożytecznym.

4.5
90zł/60 min
Valeriia Z. id: 111411

Valeriia Z.

Jestem korepetytorem z rocznym doświadczeniem. Zapewniam uczniom innowacyjne metody nauczania się, dostosowane do ich potrzeb. Lubię to co robię i uważam, że mi to się udaje:)

70zł/60 min
Daria J. id: 44214

Daria J.

Cześć! Jestem studentką filologii klasycznej UW. Jestem osobą dwujęzyczną (polski&rosyjski). Interesuję się językoznawstwem i glottodydaktyką. Łacina była moim ulubionym przedmiotem w szkole średniej, więc wybór studiów był dla mnie oczywisty - filologia klasyczna. Aktualnie piszę pracę licencjacką w j. łacińskim.

60zł/60 min
Oliwia G. id: 40860

Oliwia G.

Studentka Grafiki komputerowej na PJATK w Warszawie. Korepetycje prowadzę z przyjemnej atmosferze i dostarczam własne materiały.

60zł/60 min

;