Korepetycje - Agnieszka B. id: 43564

Agnieszka B.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, jak również studia doktoranckie na tej uczelni.

Agnieszka B.

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, jak również studia doktoranckie na tej uczelni.

Przedmioty

Język polski

Język łaciński i kultura antyczna

Historia

Język włoski

Historia sztuki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Pomogę uczniom w powtórzeniu materiału, ortografii, pisaniu rozprawek, analizie lektur oraz nauczaniu języka polskiego jako obcego. Prowadzę korepetycje z języka oraz konwersacje. Wykorzystuję ciekawe materiały, także multimedialne i prezentacje.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielę lekcji z zakresu historii kultury antycznej i kultury śródziemnomorskiej dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o korzeniach cywilizacji europejskiej, greckiej i rzymskiej, a także kultury żydowskiej. Materiał zajęć uzupełniam ciekawymi prezentacjami multimedialnymi, które umożliwiają wizualne obcowanie z dziełami sztuki, architektury itp. Zajęcia są interdyscyplinarne, służące wysokiej edukacji, pozwalającej na obycie w tematach związanych z kulturą i sztuką.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Oprocz lekcji uzupełniających i systematyzujących materiał szkolny prowadzę także dla wszystkich zainteresowanych zajęcia z historii i kultury antycznej, przedstawiając zagadnienia ukazujące świat cywilizacji antycznej z perspektywy historii, historii sztuki, kultury i literatury.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Naukę języka włoskiego prowadzę w oparciu o podręcznik, dostępny także w wersji cyfrowej nieodpłatnie dla ucznia. Naukę uzupełniam dodatkowymi materiałami, ćwiczeniami, grami językowymi itp. Koncentruję się na nauce poprawności wymowy i budowaniu zdań oraz umiejętności prowadzenia prostych konwersacji, co pomaga dość szybko osiągnąć podstawową sprawność i umiejętność porozumiewania się. Oprócz tego ćwiczę z uczniem naukę gramatyki i czytania oraz rozumienia ze słuchu.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Prowadzę zajęcia z historii sztuki dla uczniów liceum i wszystkich miłośników sztuki, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę w tym zakresie. Dla uczniów lekcje stanowią pogłębienie wiedzy szkolnej i przygotowanie do matury z historii sztuki. Zajęcia pozwalają rozwinąć wiedzę w konkretnych obszarach uzgadnianych z uczniem. Miłośnikom sztuki zajęcia umożliwią nabycie rozległej erudycji kulturalnej, poznanie dzieł sztuki, architektury, malarstwa, dziejów historii sztuki i twórców.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Prowadzę zajęcie z języka polskiego (także dla obcokrajowców), historii, historii sztuki, kultury antycznej i historii cywilizacji śródziemnomorskiej oraz języka włoskiego. Pomagam młodzieży w trudnościach, jak również pomogę w przygotowaniu do konkursów, olimpiad, egzaminów. Stosuję nowoczesne metody nauczania, rozwijające kreatywność, pamięć i twórcze oraz logiczne myślenie.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, magister, 2007
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami.

Ranek

6:00 - 9:00

Przedpołudnie

9:00 - 12:00

Dzień

12:00 - 15:00

Popołudnie

15:00 - 18:00

Wieczór

18:00 - 21:00

Późny wieczór

21:00 - 00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

Opinie

Darya

5

02.09.2022

Język polski, Szkoła średnia

5

Jestem bardzo zadowolona z tego, jak Pani Agnieszka uczy mojego syna. Lubi też te lekcje. Już po miesiącu jest lepszy w rozumieniu języka i mówieniu... więcej»

Podobne ankiety

80zł/60 min
90zł/60 min
Wiktor S. id: 37466

Wiktor S.

Jestem komunikatywny, otwarty na potrzeby uczniów, skuteczny, doświadczony

50zł/60 min
80zł/60 min
Anita F. id: 45206

Anita F.

Sympatyczna, komunikatywna studentka (od września 2022 magister). Uwielbiam gry wideo oraz, więc przy nauczaniu mogę porozmawiać nie tylko o nauce.

50zł/60 min

Agnieszka B. korepetytor - Język polski, Język łaciński i kultura antyczna, Historia, Język włoski, Historia sztuki. Piotrków Trybunalski.