Korepetycje - Aleksandra M. id: 43702

Aleksandra M.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem magistrem inżynierem Mechaniki i Budowy Maszyn. Jestem doktorantką oraz pracownikiem jednego z oddziałów Polskiej Akademii Nauk.

Aleksandra M.

Jestem magistrem inżynierem Mechaniki i Budowy Maszyn. Jestem doktorantką oraz pracownikiem jednego z oddziałów Polskiej Akademii Nauk.

Przedmioty

Matematyka

Algebra liniowa

Wytrzymałość materiałów

Rysunek techniczny

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Uczę z pasji, a nie z przymusu. Rozwijam w uczniach umiejętność logicznego myślenia. Dzieci zachęcam do zabawy i w luźnej atmosferze rozwiązujemy zadania. Jest dużo obrazów, infografik. Często korzystam z oprogramowania inżynierskiego ucząc geometrii płaskiej oraz przestrzennej. Dorosłych zachęcam do robienia dobrych notatek i wykorzystywania ich w odpowiedni sposób. Znam bardzo dużo dobrych pozycji książkowych, które są pomocne przy opanowywaniu materiału. Korzystam w wielu narzędzi, także zajęcia są różnorodne. Jednak najważniejszy jest uczeń- jego preferencje. Nie narzucam programu, robię to, czego oczekuje mój uczeń.

Wykształcenie:
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, magister inżynier, 2018
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Igor P. id: 110708

Igor P.

Nazywam się Igor. Jestem studentem II roku wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

80zł/60 min
Julia P. id: 26690

Julia P.

Swoją ofertę kieruję do dzieci uczęszczających do szkół podstawowych oraz zaczynających przygodę z przedmiotami polski, matematyka,niemiecki, muzyka.

5
80zł/60 min
Kasia O. id: 29686

Kasia O.

Od ponad czterech lat z sukcesami uczę dzieci uczęszczające do szkół podstawowych, a także przygotowuję do egzaminu 8-klasisty.

4.7
100zł/60 min
Krzysztof Z. id: 35845

Krzysztof Z.

Ukończone kierunki: Matematyka, Fizyka, Elektronika, Psychologia, Pedagogika. Fizyka, Elektronika, Psychologia, Pedagogika.

5
100zł/60 min
Joanna F. id: 49608

Joanna F.

Matematyka profesjonalnie, skutecznie, szybko. Przygotowuję do matury i egzaminu ósmoklasisty.

4.9
120zł/60 min

;