Korepetycje - Edyta P. id: 43865

Edyta P.

180 zł/60 min
180 zł/60 min

Jestem nauczycielką. Posiadam doświadczenie w szkole oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Edyta P. 5.0(opinie: 2)

Jestem nauczycielką. Posiadam doświadczenie w szkole oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Chemia

Rozwijanie pamięci

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, Praga Północ
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Pomogę w pracy domowej, egzaminie, sprawdzianie lub przygotuje do matury z chemii. Wiedzę przekazuje w prosty i zrozumiały sposób, często używając metody skojarzeniowej. Jestem cierpliwa i tłumaczę do skutku. Moi uczniowie zawsze mogą do mnie napisać z trudną pracą domową lub pytaniem. Na lekcjach mówię także, jak wykonywać notatki, aby były bardziej pomocne lub jakie techniki wykorzystywać, aby jak najszybciej i najskuteczniej przyswoić dany materiał.

Wykształcenie:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, , 2019
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Edyta P.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

pola

5+

21.12.2023

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Z całego serca polecam Panią Edytę.Zajęcia prowadzone w super atmosferze, progres widoczny w krótkim czasie.... więcej»
Anna

5+

31.05.2022

Fizyka, Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Edyta godna polecenia nauczycielka! Bardzo komunikatywna, sympatyczna, pozytywna osoba.... więcej»

Podobne ankiety

Maciej C. id: 45382

Maciej C.

Metody nauczania dostosowuję do potrzeb ucznia. Każde zajęcia prowadzę indywidualnym tokiem, by skupić się na potrzebach uczniów. Uczę maturzystów, przed którymi stoi najważniejszy egzamin w ich szkolnej drodze. Pomagam studentom oraz młodszym uczniom, którzy potrzebują pomocy z bieżącą nauką. Współpracuję z uczniami z różnego rodzaju zaburzeniami.

5
200zł/60 min
Tomasz F. id: 107707

Tomasz F.

Mieszkam w Londynie i we wrześniu będę upieczonym absolwentem ekonomii na University College London (dziewiąta najlepsza uczelnia na świecie w rankingu QS 2023). Moją ogromną pasją jest kino i literatura, dlatego też działam obecnie zawodowo w tym kierunku oraz udzielam dodatkowo korepetycji. Uwielbiam długie dyskusje na przeróżne tematy.

140zł/60 min
Patryk S. id: 32524

Patryk S.

Doświadczony korepetytor, któremu zależy na tym, aby każdy jego uczeń osiągnął swoje cele związane z naukami ścisłymi.

5
200zł/60 min
Marta S. id: 14450

Marta S.

Prowadzę zajęcia z matematyki i chemii oraz innych przedmiotów zarówno oparte na podstawie programowej jak i własnego programu - zależnie od wiedzy i możliwości ucznia. Moim celem jest zainteresować ucznia przedmiotem tak, by chętnie do niego wracał! Prowadzę zajęcia również dla uczniów realizujących program nauczania w edukacji domowej.

4.9
200zł/60 min
Dominik H. id: 109752

Dominik H.

Hej, mam na imię Dominik. Jestem doktorantem w Szkole Głównej Handlowej i od 5 lat prowadzę korepetycje z trzech przedmiotów: języka angielskiego- wygrana olimpiada, matematyki (matura rozszerzona napisana na poziomie 90%) oraz geografii (byłem olimpijczykiem z tego przedmiotu). Mam podwójnego magistra (psychologia i nauki ekonomiczne).

5
160zł/60 min