Korepetycje - Edyta P. id: 43865

Edyta P.

180 zł/60 min
180 zł/60 min

Jestem nauczycielką. Posiadam doświadczenie w szkole oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Edyta P. 5.0(opinie: 1)

Jestem nauczycielką. Posiadam doświadczenie w szkole oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Chemia

Rozwijanie pamięci

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, Praga Północ
Online:
Tak

O sobie:

Pomogę w pracy domowej, egzaminie, sprawdzianie lub przygotuje do matury z chemii. Wiedzę przekazuje w prosty i zrozumiały sposób, często używając metody skojarzeniowej. Jestem cierpliwa i tłumaczę do skutku. Moi uczniowie zawsze mogą do mnie napisać z trudną pracą domową lub pytaniem. Na lekcjach mówię także, jak wykonywać notatki, aby były bardziej pomocne lub jakie techniki wykorzystywać, aby jak najszybciej i najskuteczniej przyswoić dany materiał.

Wykształcenie:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, , 2019
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Anna

5+

31.05.2022

Fizyka, Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Edyta godna polecenia nauczycielka! Bardzo komunikatywna, sympatyczna, pozytywna osoba.... więcej»

Podobne ankiety

Tomasz F. id: 107707

Tomasz F.

Mieszkam w Londynie i we wrześniu będę upieczonym absolwentem ekonomii na University College London (dziewiąta najlepsza uczelnia na świecie w rankingu QS 2023). Moją ogromną pasją jest kino i literatura, dlatego też działam obecnie zawodowo w tym kierunku oraz udzielam dodatkowo korepetycji. Uwielbiam długie dyskusje na przeróżne tematy.

140zł/60 min
Izabela S. id: 17092

Izabela S.

Poranne godziny lekcji! Specjalizuję się w nauczaniu licealistów oraz przygotowywaniu ich do matury na poziomie rozszerzonym.

5
180zł/60 min
Urszula S. id: 53793

Urszula S.

Oferuję korepetycje na poziomie podstawowym i licealnym. Przygotowuję do egzaminów i matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wyjaśnię skutecznie wymagany materiał, nauczę nowoczesnych metod rozwiązywania zadań. Elastyczne dopasowanie godzin

140zł/60 min
Ramazan Y. id: 52152

Ramazan Y.

Witam wszystkich, jestem doktorantem ostatniego roku. Student Uniwersytetu Warszawskiego. Studiuję matematykę. Ponieważ właśnie piszę pracę magisterską, mam wolny czas na nauczanie. Niestety nie mówię po polsku, ale po angielsku całkiem nieźle. Myślę, że dla tych, którzy mówią po angielsku, komunikacja nie będzie problemem.

160zł/60 min
Katarzyna G. id: 19124

Katarzyna G.

- absolwentka Chemii UW - obecnie: FARMACJA, dział rozwoju produktów leczniczych - fanka mnemotechnik, nauki języków, psychologii nawyków, LC-MS/MS - tancerka i zacięta podróżniczka - NAUCZYCIELKA z wykształceniem pedagogicznym, a przede wszystkim PASJONATKA! Uwielbiam uczyć, być może dlatego, że zawsze przychodziło mi to z ogromną łatwością!

5
140zł/60 min

;