Korepetycje - Karolina W. id: 44428

Karolina W.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Witam, interesuję się matematyką oraz rachunkowością i pragnę przekazywać swoją wiedzę dalej.

Karolina W. 5.0(opinie: 1)

Witam, interesuję się matematyką oraz rachunkowością i pragnę przekazywać swoją wiedzę dalej.

Przedmioty

Matematyka

Ekonomia

Rachunkowość

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Witam, udzielę korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Sposoby nauczania dostosowuje indywidualnie pod ucznia. Staram się o swobodną atmosferę w trakcie zajęć ;)
Miejsca są nadal dostępne.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielę korepetycji z przedmiotów ekonomicznych, na poziomie technikum oraz studiów. Zapraszam do kontaktu.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Witam, udzielę korepetycji z rachunkowości. Sposoby nauczania dostosowuje indywidualnie pod ucznia. Rachunkowość staram tłumaczyć na podstawie skojarzeń, które bardzo ułatwiają rozumowanie tego przedmiotu. Zachęcam do kontaktu.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jeżyce, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Rataje, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Wilda

U korepetytora:
Poznań, Rataje, Osiedle Jagiellońskie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką Technikum Ekonomicznego z rozszerzoną matematyką. Posiadam 3-krotny tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Z matematyki rozszerzonej uzyskałam wynik 98%, a podstawy 100% oraz brałam udział w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich z zakresu matematyki oraz ekonomii. Udzielam korepetycji z matematyki podstawowej i rozszerzonej, a także przedmiotów zawodowych, a moi uczniowie zdają swoje egzaminy znakomicie i bez stresu. Na zajęciach panuje luźna atmosfera. Zapraszam!

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, licencjat, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Oliwia

5+

19.10.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo polecam korepetycje z Karoliną, zwłaszcza do matury! Poza super atmosferą, konsekwentnie przerabiamy materiał dostosowując tempo pracy w zależności od potrzeby. Każde zadanie, które stwarza mi problem, Karolina potrafi wytłumaczyć w jak najprostszy sposób oraz daje cenne wskazówki na przyszłość.... więcej»

Podobne ankiety

Oliwia L. id: 43798

Oliwia L.

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu 8klasisty

5
80zł/60 min
Rozalia P. id: 42163

Rozalia P.

Jestem zapaloną miłośniczką nauki języków i podróżowania. Spędziłam ostatnie pół roku na Erasmusie we Włoszech i dzięki temu poznałam nową kulturę od środka, nauczyłam się jak współpracować z najróżniejszymi ludźmi i jestem gotowa na kolejne wyzwania :)

5
80zł/60 min
Pamela S. id: 42743

Pamela S.

Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Matematyka jest dla mnie ciekawa i z chęcią przekaże wam tę pasję.

60zł/60 min
Klaudia L. id: 28111

Klaudia L.

Jestem absolwentką Chemii sądowej oraz analityki Żywności na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

5
70zł/60 min
Szymon S. id: 109392

Szymon S.

Jestem studentem Politechniki Poznańskiej na kierunku energetyka. Ukończyłem IV LO w Poznaniu o profilu mat-fiz. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum z zakresu podstawowego. Przygotuję do egzaminów, sprawdzianów, pomagam w zrozumieniu bieżącego materiału. Ze względu na mój wiek mam świetny kontakt z młodzieżą

60zł/60 min

;