
Paulina Maczynska
Jako fanka angielskiego lubię przekazywać mój entuzjazm dalej.
Jako fanka angielskiego lubię przekazywać mój entuzjazm dalej.
Język angielski
Język angielski
Poziomy nauczania
Warszawa
Jestem studentką Psychologii na warszawskim SWPS'ie, a angielski towarzyszy mi od dziecka - zawsze sporo podróżowałam.
W gimnazjum uczęszczałam do klasy dwujęzycznej z wykładowym angielskim. Moje liceum również było szczególnie nastawione na angielski, aczkolwiek tam uczyłam się go w formie rozszerzonej wraz z hiszpańskim.
Nieco ponad rok temu zdobyłam certyfikat FCE (First Certificate in English | Cambridge); w 2018 roku wyjechałam na 2-tygodniowy kurs języka angielskiego w Singapurze, mieszkając z rodziną goszczącą, poznając ludzi z całego świata - tam zdobyłam certyfikat na poziomie C1.
Na mojej drodze nauki angielskiego miałam okazję trafić na cudowne i kompetentne osoby, zatem cieszę się, kiedy mogę przekazać dobre metody i ciekawsze, bardziej angażujące techniki poznawania i wdrażania języka.
Z chęcią pomogę uczniowi w bieżącym materiale (prace domowe, klasówki), ale także w przygotowaniu się do egzaminu.
sie 12-sie 18, 2026