Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Jakub S. id:44604

Jakub S.

40za 60 min

Jakub S.

«Nazywam się Jakub i prowadzę zajęcia z: języka niemieckiego, angielskiego oraz matematyki. Staram przekazywać się wiedzę w dogodny dla każdego sposób»

6 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Język angielski

Matematyka

Język niemiecki

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Angielski od strony zarówno gramatycznej, rzetelnej, jak i kulturowej oraz luźnej. Każdy chce mieć dobre oceny, ale też dogadać się z obcokrajowcami i poszerzać swoje horyzonty. Pomogę wgłębić się w zagadnienia, które z pewnością ułatwią przyszły kontakt z językiem oraz pokażą się w postaci dobrych ocen w szkolnym dzienniku. Moje dobre wyniki oraz stały kontakt z językiem nie odzwierciedlają mojej skuteczności.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

W MATEMATYCE pomagam w: -zrozumieniu tematów - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty -nauce do egzaminów i poprawek -polubieniu matematyki, ponieważ jest ona ciekawsza niż może nam się wydawać -w pracach domowych Matematyki nauczam do poziomu egzaminu ósmych klas, jednak jeśli trzeba będzie pomóc w tematach związanych z matematyką podstawową to też mogę zobaczyć co da się zrobić

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Język niemiecki w Polsce coraz częściej da się usłyszeć na ulicach polskich miast takich jak Kraków czy Gdańsk. Nauka języków obcych jest bardzo ważna, a szczególnie już nauka języka sąsiadów. Mam za sobą kilka wycieczek do Niemiec oraz wiele do czynienia z tym językiem. Bez problemu pomogę przełamać barierę językową, nauczyć podstaw czy też pomóc doprowadzić naukę do porządku. Gwarantuje miłą atmosferę połączoną z rzetelnością i widoczną poprawą umiejętności językowych.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne , Dziesiąta, Felin, Głusk , Hajdów-Zadębie , Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek , Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek , Stare Miasto , Szerokie, Śródmieście, Tatary , Węglin Południowy , Węglin Północny , Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce

U korepetytora:

Głęboka, Lublin

Lekcje online:

tak

O sobie

Angielskiego uczyłem się od przedszkola, a języka niemieckiego uczyłem się 8 lat. Oprócz tego dużo jeździłem za granice, gdzie musiałem używać tych języków. Korepetycji udzielam od 5 lat, na różnych poziomach dla osób z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Zawsze staram się dostosować czas do uczniów i przygotować ich najlepiej do posługiwania się językiem, lub do egzaminów. Pomaga mi w tym doświadczenie nabyte przy wiztach min we: Włoszech, Grecji czy Holandii; gdzie używałem języka angielskiego jak i niemieckiego do komunikacji na codzień i w pracy. Na swoich zajęciach kieruję się potrzebami uczniów i doświadczeniem. Matematykę zawsze lubiłem i z chęcią pomogę w jej zrozumieniu każdemu, kto ma jakiś problem.

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, student, 2020

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Uczniowie z BUKI:

6

opinie

Opinie klientów

5+

0

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Rafał

5

05.08.2022

Język niemiecki, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Było dwie lekcję i chyba jest ok. Po wakacjach będziemy kontynuowali.