Nataliia D.
Jestem Ukrainką. Bardzo chcę nauczyć Państwa mojego języka ojczystego :)
Jestem Ukrainką. Bardzo chcę nauczyć Państwa mojego języka ojczystego :)
Informacje o doświadczeniu:
Na zajęcia ze mną Pan/Pani będzie dużo słuchać, oglądać krótkie wideo, pisać, i, oczywiście, dużo rozmawiać! Najważniejsze dla mnie jest to, żeby student nia bał się mówić i mógł poradzić sobie w różnych sytuacjach życiowych. Korzystam z różnych pomocnych platform. Na przykład, Kahoot, Learningapps, Quizlet, Wordwall itp. Obiecuję, że Pan/Pani polubi jezyk ukraiński!
PS. Proszę pisać na pocztę lub zaznaczyć własną, ponieważ mam problem z polskim numerem
W okresie 2017-2019 r. prowadziłam zajęcia z języka ukraińskiego jako obcego dla studentów z Polski w ramach praktyk na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Uniwersyteсie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. W okresie 2019-2020 r. prowadziłam zajęcia dla studentów z Chin oraz Turkmenistanu na Narodowym Uniwersytecie Lwowskim imienia Iwana Franki. W 2020 r. uzyskałam dyplom magistra filologii ukraińskiej. W 2021 r. zostałam zatrudniona w Centrum kształcenia międzynarodowego we Lwowie. Obecnie prowadzę zajęcia z języka ukraińskiego jako obcego dla studentów z Chin, którzy już potrafią zamówić jedzenie w restauracji, kupić bilet na tramwaj, opowiedzieć o swoim życiu itd. Jeszcze mam studenta z Polski, który już dobrze posługuje się językiem. Wiem, że język ukraiński oraz język polski są podobne, dlatego wiem, na czym skupić uwagę.
Zapraszam na zajęcia!
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem