Korepetycje - Karolina K. id: 44909

Karolina K.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podciągnąć się w szkole, zdobyć umiejętności czytania ze zrozumieniem i pisania lub po prostu zdać maturę albo egzamin 8-klasisty - zapraszam do kontaktu. Czekam na wiadomość od Ciebie.

Karolina K. 5.0(opinie: 3)

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podciągnąć się w szkole, zdobyć umiejętności czytania ze zrozumieniem i pisania lub po prostu zdać maturę albo egzamin 8-klasisty - zapraszam do kontaktu. Czekam na wiadomość od Ciebie.

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Wiedzę przekazuję jak opowiadanie o ekscytującym filmie, który oglądałam. Albo na zasadzie wywiadu - ty pytasz, ja odpowiadam. Nie uznaję lekcji-wykładu, które bardziej usypiają, niż pobudzają umysł i ciekawość.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górna

Górniak

Polesie

Karolew-Retkinia Wschód, Retkinia Zachód-Smulsko

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Podstawówka? Liceum? Egzaminy... Matura... Odrabianie lekcji i przygotowanie do kolejnych... - Mówisz - masz! Udowodnię Ci, że utwory artystyczne to wynik ludzkich przeżyć, a nie nuda do odwalenia. Spróbuj, a przekonasz się. Uczniowie po lekcjach ze mną z 8-10% przechodzą na 50-70%. Ci z wysokim wynikiem wyjściowym również się "podciągają". Ciągłe zmiany w systemie nauczania nie robią na mnie wrażenia.

Wykształcenie:
Uniwersytet Łódzki, magister, 2011
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Karolina K.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Joanna

5+

30.11.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Perfekcyjnie, na 5 z plusem.... więcej»
Bartosz

5

10.07.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Pani Karolina jest bardzo kompetentna, solidna osoba, jest bardzo zaangażowana w prowadzenia zajęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bardzo pozytywna opinia. ... więcej»
Dariusz

5+

07.10.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo zadowolony... więcej»

Podobne ankiety

Julia W. id: 41917

Julia W.

Jestem studentką VI roku kierunku lekarskiego w Łodzi. Cały poprzedni rok byłam na Erasmusie w Hiszpanii W liceum byłam na profilu biol-chem-mat Lubię uczyć się j.obcych-znam angielski, hiszpański i włoski W wolnym czasie podróżuję,żegluję. Niedawno zaczęłam jeździć konno Uczenie innych sprawia mi satysfakcję, dlatego chętnie udzielam korepetycji:)

5
100zł/60 min
Mateusz K. id: 427

Mateusz K.

Korepetytor, nauczyciel w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym, terapeuta pedagogiczny.

5
120zł/60 min
Joanna L. id: 52719

Joanna L.

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem j.polskiego oraz egzaminatorem (egz. ósmoklasisty oraz matura). Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania korepetycji.

5
100zł/60 min
Nataliia D. id: 113036

Nataliia D.

Prowadzę lekcje indywidualne oraz grupowe z języka polskiego oraz ukraińskiego dla obcokrajowców

80zł/60 min
Irena H. id: 107268

Irena H.

Zapraszam na fascynujące zajęcia w przyjaznej atmosferze! Ukończyłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Uniwersytecie Śląskim, m.in. nauczanie języka polskiego jako obcego. Pracowałam w kilku szkołach językowych, zajmowałam się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi.Obecnie prowadzę kursy indywidualne oraz w małych 6-8 osobowych grupach.

80zł/60 min