Korepetycje - Aleksandra D. id: 44970

Aleksandra D.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Cześć! Jestem studentką V roku sinologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz chętnie nauczę Cię chińskiego

Aleksandra D. 5.0(opinie: 1)

Cześć! Jestem studentką V roku sinologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz chętnie nauczę Cię chińskiego

Przedmioty

Język chiński

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Ogrody, Piątkowo, Stare Winogrady

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Otrzymałam stypendium Tajwańskiego Ministerstwa Edukacji, które pozwoliło mi przez rok studiować na uczelni National Sun Yat-sen University w Kaohsiungu. Znam znaki uproszczone jak i tradycyjne, więc tylko do Ciebie należy wybór, którego systemu chcesz się uczyć :) Jeśli chciałbyś/łabyś rozpocząć przygodę z językiem chińskim to polecam swoją skromną osobę! Posiadam ogromną ilość materiałów, jak i ciekawostek z życia w Azji, którymi chętnie się podzielę podczas zajęć.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister, 2023
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Maciej

5+

20.08.2022

Język chiński, Dla początkujących

5+

Jestem bardzo zadowolony z lekcji, wszystko było w porządku. Pani Aleksandra bardzo dobry korepetytor, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia.... więcej»

Podobne ankiety

Jianmei Y. id: 111630

Jianmei Y.

Jestem z pochodzenia Chinką. Nauczam zarówno Chińskiego jak i Koreańskiego. Posiadam również C2 znajomości języka angielskiego. Nauczaniem języków zajmuje się już od 4 lat. Ogłoszenie skierowane jest tylko dla osób posługującym się językiem angielskim, przynajmniej w stopniu podstawowym, (mówię tylko trochę po polsku).

100zł/60 min
Damian M. id: 108816

Damian M.

Jestem doświadczonym nauczycielem, który prowadzi własną działalność gospodarczą w tym zakresie. Udzielę lekcji chińskiego lub angielskiego. Z obu tych języków posiadam zaawansowany poziom Licencjat z sinologii(filologia chińska) ukończyłem w Polsce, a w chinach, w których spędziłem prawie 7 lat ukończyłem studia magisterskie w języku angielsku.

5
90zł/60 min

;