Korepetycje - Ernest N. id: 45008

Ernest N.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem młodym i ambitnym nauczycielem. Przygotowałem do różnych egzaminów SETKI zadowolonych uczniów. Cenię sobie człowieka i jego potrzeby – stosuje otwarte i nowoczesne metody pedagogiczne. Mam licencjat z historii, za chwilę bronię magisterkę z polonistyki, mam ponad 100 szkoleń pedagogicznych i wziąłem udział w ponad 20 konferencjach naukowych.

Ernest N. 5.0(opinie: 12)

Jestem młodym i ambitnym nauczycielem. Przygotowałem do różnych egzaminów SETKI zadowolonych uczniów. Cenię sobie człowieka i jego potrzeby – stosuje otwarte i nowoczesne metody pedagogiczne. Mam licencjat z historii, za chwilę bronię magisterkę z polonistyki, mam ponad 100 szkoleń pedagogicznych i wziąłem udział w ponad 20 konferencjach naukowych.

Przedmioty

Język polski

Historia

Filozofia

Historia sztuki

Wiedza o społeczeństwie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem nauczycielem polskiego w prywatnej szkole, kończę studia polonistyczne i historyczne. Mam wiedzę i talent do uczenia, bardzo to lubię - nie boję się dyskusji z uczniem, trudnych pytań i przede wszystkim namawiam ucznia do mówienia. Będziesz ze mną bardziej pewny siebie, otworzysz się i żaden test czy egzamin nie będzie stanowił odtąd problemu. Jak dotąd wszyscy moi uczniowie zdawali wysoko matury, znam świetnie podstawę programową, jestem zwolennikiem pedagogiki otwartej.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mam licencjat z historii specjalności nauczycielskiej i studiuję historię na poziomie magisterki.. Uwielbiam historię i przekazuję przede wszystkim metody myślenia o niej i pracowania nad nią - daty, nazwiska czy wydarzenia są bardzo istotne, ale kluczem jest ich zrozumienie i interpretacja.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Filozofia to - najprościej rzecz ujmując - nauka o mądrości czy też umiłowanie mądrości. Zapraszam na lekcje filozofii - dowiesz się z nich, co to jest estetyka, dlaczego tak ważne były poglądy Platona, a także co to jest ideologia i czym różni się od filozofii. Na moich lekcjach nauczysz się przede wszystkim myśleć, odróżniać pojęcia, postacie i poglądy, a także formułować złożone wypowiedzi pisemne.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Analizujemy i interpretujemy dzieła sztuki, zapoznaje ucznia z szerszą perspektywą kontekstualną i historyczną danej epoki czy dzieła.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zdajesz maturę z WoS-u? Zapraszam na zajęcia do mnie, będziesz pisał świetne wypracowania, poznasz wszystkie pojęcia i terminy związane ze społeczeństwem i władzą, a także przejdziesz krótki kurs najnowszej historii - jedna z moich ulubionych epok, z której to pisałem swoją pracę licencjacką.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Nauką i edukacją interesowałem się od zawsze. Uwielbiam uczyć, a moją szczególną pasją jest historia - wokół niej się skupiłem i tym przedmiotem żyję. Obecnie studiuję filologię polską i historię, i chcę zostać nauczycielem właśnie historii i wos-u w szkole podstawowej lub w szkole średniej. Uczę w prywatnej szkole języka polskiego - chętnie pokażę ci, jak ciekawe są u mnie zajęcia. Porozmawiamy o lekturach inaczej - żaden egzamin, a zwłaszcza matura ustna i pisemna, nie będzie już stanowić problemu. Na moich zajęciach dużo rozmawiamy, sięgamy do dodatkowych materiałów i uczymy się ładnego formułowania wypowiedzi - ustnych i pisemnych. Nauczę cię myśleć i odnosić się do kontekstów - historia pięknie łączy się z nauką o literaturze i języku, dlatego tak bardzo lubię język polski i matury - miałem 100% z rozszerzenia i 100% z matury ustnej. Na historii natomiast nauczę cię myśleć i szukać przyczyn i
skutków. Historia bowiem to nie tylko daty i postacie - to przede wszystkim ważne pytania, szukanie przyczyn i
skutków danych wydarzeń, a także analiza i wyciąganie wniosków z pewnych wydarzeń i procesów.
Posiadam bardzo wiele szkoleń, certyfikatów i dodatkowych kursów nauczycielskich. Oto przykładowe z nich:
1. Od słuchacza do badacza - nowe i sprawdzone sposoby na ciekawe lekcje powtórzeniowe. Część trzecia zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2023-01-26)
2. Od słuchacza do badacza - nowe i sprawdzone sposoby na ciekawe lekcje powtórzeniowe. Część druga zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2022-11-16)
3. Padlet w nauczaniu geografii i przyrody w szkole podstawowej zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2022-06-17)
4. Projekt Historia i tożsamość - polskie symbole narodowe. Warsztaty poświęcone fladze Polski zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2022-04-06)
5. Nowy przedmiot: Historia i teraźniejszość - zmiany w zakresie edukacji historycznej i obywatelskiej zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2022-07-01)
6. Formy wypowiedzi step by step zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 3 godzin dydaktycznych. (2022-04-21)
7. Metody aktywizujące jako sposób motywowania uczniów do nauki. Edycja trzecia zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w wymiarze 4 godzin dydaktycznych. (2022-05-11)
8. Udział w konferencji „Inspiruję do nauki i rozwoju”, organizowanej przez Fundację Uniwersytet Dzieci, 25 i 26 listopada 2022.
9. Warsztaty IPN z dnia 21.03.2023 r., temat: Śledztwo katyńskie i organizacja oraz działanie IPN-u jako instytucji państwowej.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, licencjat, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

12 opinie o Ernest N.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

5

5+

7

Weronika

5+

05.02.2024

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo dobrze są przeprowadzane lekcję. Ocena 5 z plusem.... więcej»
Sylwia

5+

18.12.2023

Wiedza o społeczeństwie, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo przyjemna i miła atmosfera, lekcje znacząco wpływają na moje wyniki w nauce oraz przygotowanie do matury. Serdecznie polecam ;3... więcej»
Dorota

5

05.12.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Bardzo dobra opinia, świetny korepetytor. Pan Ernest jest bardzo rzeczowy, konkretny, ma dużą wiedzę, ma fajny kontakt z uczniem, syn bardzo lubi zajęcia z Panem Ernestem, dzięki współpracy z korepetytorem nadrabia wszystkie zaległości. ... więcej»
Ela

5+

21.06.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej, Szkoła średnia

5+

Bardzo byliśmy zadowoleni. Bardzo kontaktowy i miły człowiek. Czego chcieć więcej? Najlepszy korepetytor, najwyższa ocena dla Pana Ernest. Ocena 5 z plusem. Polecam wszystkim moim znajomym Państwa portal ''BUKI''.... więcej»
Ola

5+

25.05.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Oceniam pracę Pana Ernesta bardzo pozytywnie. Świetnie kontaktuje z dzieckiem, świetny kontakt z rodzicem. Jest zaangażowany i rzetelny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Weronika

5+

05.05.2023

Historia sztuki, Dla początkujących

5+

Jestem zadowolona. Pan Ernest wyświetla materiał w bardzo przystępny sposób. Nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Joanna

5+

05.05.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan Ernest jest wspaniałym nauczycielem, ma świetny kontakt z uczniem, syn został bardzo dobrze przygotowany do matury... więcej»
Agnieszka

5+

20.04.2023

Matematyka, Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Bardzo pozytywna opinia. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Ernestem, świetny korepetytor.... więcej»
Magdalena

5

04.04.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Bardzo fajna współpraca z Panem Ernestem.... więcej»
Natalia

5

10.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Zajęcia w porządku, dobrze wytłumaczone, miły klimat, polecam każdemu.... więcej»
Katarzyna

5

06.03.2023

Język polski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Mam bardzo dobrą opinię. Oceniam na 5.... więcej»
Dariusz

5

04.01.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Korepetytor był dobrze przygotowany do lekcji. Wszystko w porządku.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Katarzyna B. id: 47645

Katarzyna B.

Jestem młodą, energiczną i pełną zapału do pracy osobą. Moją pasją jest język polski oraz wszystko co z nim związane.

68-118zł/60 min
Aneta B. id: 45297

Aneta B.

Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego w Kielcach. Byłam bardzo dobrą uczennicą. Bardzo chętnie pomagam innym przyswoić wiedzę.

50zł/60 min
Kacper B. id: 96417

Kacper B.

Staram się w przystępny i łatwy sposób tłumaczyć wszystko to, co na pozór wydaje się trudne.

4.9
68-118zł/60 min
Anastasiia Z. id: 53074

Anastasiia Z.

Dzień dobry próbuje siebie w tym zakresie. Zapraszam bardzo do współpracy.

40zł/60 min
Anastasiia S. id: 47332

Anastasiia S.

Jestem Anastazja - studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

50zł/60 min