Korepetycje - Tomasz C. id: 45191

Tomasz C.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Pasjonat literatury pięknej, muzyki neoromantycznej oraz taternictwa, wychodzący naprzeciw potrzebom ucznia (egzaminy/poprawki, oceny, prace domowe)

Tomasz C.

Pasjonat literatury pięknej, muzyki neoromantycznej oraz taternictwa, wychodzący naprzeciw potrzebom ucznia (egzaminy/poprawki, oceny, prace domowe)

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Język niemiecki

Gra na fortepianie

Historia muzyki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W pracy z uczniem zależy mi przede wszystkim na dogłębnym zrozumieniu omawianych zagadnień. Kładę również nacisk na rzetelne zrozumienie jak rozwiązywać zadania na egzaminach.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Ze względu na ukończone studia lingwistyki specjalistycznej (tłumaczenia specjalistyczne, języki niemiecki/angielski) na Uniwersytecie Warszawskim skupiam się harmonijnym rozwoju umiejętności ucznia (pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie). Wiedzę z wymienionych zagadnień podpieram przykładami z dzieł kultury (odniesienia do książek, filmów itd.).

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Podczas wymiany akademickiej w Bauhaus Universität w Weimarze (DAAD) rozwinąłem umiejętności nauczania języka niemieckiego na różnych poziomach kompetencji. Seminarium naukowe w Uniwersytecie Kraju Saary (Saarbrücken) dało mi umiejętności pracy nad językiem w wielu obszarach: w nauczaniu korzystam z podobieństw między niemieckim a angielskim (na płaszczyźnie słownictwa oraz gramatyki).

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Studiuję na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej) - kierunek ten daje mi gruntowne podstawy pracy z uczniem, zarówno nad techniką gry jak również i szeroko pojętą muzykalnością (poczucie rytmu, kształcenie słuchu, literatura i historia muzyki, zagadnienia teoretyczne). Jestem nauczycielem kształcenia słuchu oraz audycji muzycznych w szkole muzycznej w Wesołej.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina dały mi gruntowne przygotowanie nauczania historii muzyki. Zdobytą na Uniwersytecie wiedzę wykorzystuję w praktyce, ucząc audycji muzycznych w szkole muzycznej w Wesołej.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Warszawa, Wola, Młynów, Górczewska
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłem CXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki w Warszawie (profil: mat-fiz-ang). Studia Lingwistyki Specjalistycznej na Uniwersytecie Warszawskim rozwinęły moje kompetencje językowe na poziom C1+ (niemiecki, angielski) oraz A2 (łacina). Obecnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (Edukacja artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej). Pracowałem w szkole językowej pod Warszawą, obecnie uczę w szkole muzycznej w Wesołej, współpracuję z Uniwersytetem Trzeciego Wieku jako wykładowca (2021-). Prowadzę chór amatorski na Żoliborzu.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2019
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Sebastian B. id: 106391

Sebastian B.

Dzień dobry, jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem i pasjonatem języka angielskiego, który towarzyszy mi już od pierwszych lat szkoły podstawowej.

80zł/60 min
Maria D. id: 53025

Maria D.

Jestem pianistką, organistką, kompozytorem i muzykologiem. W swojej praktyce pedagogicznej zawsze patrzę na indywidualny rozwój każdego ucznia i daję program ze względem na jego poziom. Podczas lekcji poznamy zasady gry i teorię muzyki. Lekcje prowadzę w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

80zł/60 min
Tomasz P. id: 17510

Tomasz P.

Korepetytor z matematyki, chętnie przygotuje do marury, egzaminu 8-klasisty i pomogę w nadrobieniu braków

90zł/60 min
Magdalena R. id: 108094

Magdalena R.

Jestem pasjonatką zbierania wiedzy i wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego. Naukę języka angielskiego zaczęłam dość opornie w wieku szkolnym. Nigdy się jednak nie poddałam. Obecnie uczę języka angielskiego, tłumaczę z języka angielskiego na język polski oraz pracuję czynnie w organizacjach pozarządowych w Wielkiej Brytanii.

120zł/60 min
Agnes R. id: 53620

Agnes R.

Uczę języka angielskiego, matematyki i chemii we wszystkich klasach... Prowadzę również zajęcia grupowe... Nie mówię po polsku. Preferuję praktyczny sposób nauczania.

4.5
120zł/60 min

;