Korepetycje - Dorota H. id: 45301

Dorota H.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od 5 lat pracuję w dziale prawnym w dużej firmie budowlanej i obsługuję rynek szwedzki. Szwedzki jest moją pasją.

Dorota H.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od 5 lat pracuję w dziale prawnym w dużej firmie budowlanej i obsługuję rynek szwedzki. Szwedzki jest moją pasją.

Przedmioty

Język szwedzki

Poziomy nauczania

Poziom A1-A2

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Języka szwedzkiego nauczyłam się będąc w Szwecji. Tam skończyłam SFI i pracowałam m.in. w jednej z gmin szwedzkich jako asystent personalny. Obecnie, od ponad 5 lat pracuję w dziale prawnym w firmie działającej na rynku skandynawskim, gdzie obsługuję rynek szwedzki. Język szwedzki jest moją pasją, którą chcę dzielić się z innymi. Mój sposób nauczania polega na oddziaływaniu na więcej niż jeden zmysł podczas nauki. Dzięki temu mogę aktywować potencjalne możliwości, które tkwią w uczącym się. W nauczaniu języka obcego bardzo ważne jest wielokrotne powtarzanie tych samych treści (słówek, zwrotów, poleceń), ale oddziałując na różne bodźce i wykorzystując przy tym różne formy aktywności. Korzystam z materiałów, które interesują uczącego się, co jeszcze bardziej motywuje go do nauki i sprawia, że zapamiętuje on szybciej, łatwiej i więcej nowego materiału. Misją jaka mi przyświeca jest nauka, która sprawia przyjemności, angażuje emocje, pobudza ciekawość i pragnienie dalszego doskonalenia posiadanych umiejętności językowych. Język szwedzki jest dla mnie ciekawą podróżą, w którą chętnie zabiorę i innych.

Wykształcenie:
Uniwersytet w Białymstoku, magister, 2010
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Wcześniej oglądane profile

Iwona I.

40 zł/60 min

Wszystkie profile