Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Damian R. id:45330

Damian R.

100za 60 min

Damian R.

«Hello there, English-hungry students!»

3 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

- prowokuję myślenie w języku angielskim - uwielbiam tłumaczyć gramatykę - do egzaminów wszelkiego typu używam przede wszystkim arkuszy z poprzednich lat (do dziś niezrównana pomoc w osiągnięciu wysokich wyników) - z uczniami mamy wspólny notatnik, który możemy uzupełniać w czasie rzeczywistym - zachęcam uczniów do przygotowywania wypowiedzi w ramach każdej pracy domowej (jak minął tydzień, co się stało na świecie, zainteresowania) - small talk turns into big talk very quickly!

Miejsce lekcji

U ucznia:

Szczecin:

Północ

Golęcino-Gocław, Niebuszewo, Warszewo

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Turzyn, Łękno, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód

Zachód

Arkońskie-Niemierzyn, Gumieńce, Głębokie-Pilchowo, Krzekowo-Bezrzecze, Osów, Pogodno, Pomorzany, Zawadzkiego-Klonowica, Świerczewo
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Uczę od 2008 roku jako korepetytor. Pracę indywidualną i w małych grupach uwielbiam, ale jej skuteczność zależy od dwóch podstawowych elementów: KONKRETNY CEL oraz czy nasze OSOBOWOŚCI są po prostu zgrane.

Z perspektywy czasu widzę, że najważniejszy jest powrót do przeszłości, czyli solidna powtórka materiału i zlokalizowanie obszarów, które NALEŻY nadrobić, aby móc cieszyć się swobodnym posługiwaniem się językiem angielskim. To samo doświadczenie podpowiada mi, że powtórka czasowników nieregularnych, czy porównanie czasów Present Simple i Present Continuous to gra warta świeczki w każdym wieku i na każdym poziomie.

Płynność przychodzi z czasem i jest efektem regularnej pracy. Dajcie sobie czas, bądźcie cierpliwi, a wymagania podstaw programowych to naprawdę godne uwagi wskazówki. Jeśli tylko się w nie wsłuchamy, to będziemy osiągać kolejne szczyty.

Profesjonalne tipy dla uczniów szkoły podstawowej: pamiętajcie, by jak najwięcej czytać NA GŁOS!
Profesjonalne tipy dla uczniów szkoły średniej: żadna pała w dzienniku nie jest straszna, jeśli okażesz chęć poznania czegoś i sam/sama wyjdzieś z inicjatywą, aby poprawić swoje oceny. Nauczyciel to gatunek oswajalny - uwielbia, gdy uczeń się stara i zawsze to doceni ;)

Dojeżdżam do uczniów za dodatkową opłatą.

Tak, miałem dość spektakularny epizod w The Voice of Poland - jeśli ktos potrzebuje nietuzinkowej zachęty:)
Niemniej - polecam naukę języka angielskiego z całego serca. Jego melodia jest zdecydowanie moją ulubioną, ponad wszystkie wyśpiewane dotąd piosenki. :)

MAKE PROGRESS AND ENJOY THE PROCESS!

W 2006 roku zacząłem studia w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy (ówcześnie zwanym pieszczotliwie 'klasztorem językowym').
W latach 2007-2008 studiowałem na Perth College (Szkocja). Na koniec roku w Perth zdałem egzamin na poziomie ESOL 3 (CPE - Certificate of Proficiency in English).
W 2010 roku obroniłem pracę licencjacką pt. ‘Peer tutoring as a preparatory tool for matura writing tasks’ w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W tym samym roku obroniłem pracę dyplomową w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Szczecinie.
Od 2008 roku uczę języka angielskiego przede wszystkim jako korepetytor. Pierwsze lata przyniosły sukcesy moich uczniów w postaci kilku 100% wyników z matury ustnej na poziomie rozszerzonym. Podejmuję się pracy w małych grupach (2-4 osób; grupy maturalne, pracownicy firm biurowych). Dużo czasu poświęcam pracy twórczej (drobne tłumaczenia, pisanie tekstów piosenek w języku polskim i angielskim na zlecenie). Wielu z moich uczniów osiąga wysokie wyniki na popularnych egzaminach (egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny, FCE/B2 First, IELTS). Niektórzy uczniowie decydują się na studia prowadzone w języku angielskim, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wykształcenie:

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi, licencjat, 2010

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia